Bombowe Klejndty

40 błyszczących klejnotów – ale uwaga! Wśród klejnotów ukryte są 4 wybuchowe miny, które mogą zakończyć grę… Z każdym odnalezionym klejnotem premia idzie w górę. Zbierasz wygraną, czy idziesz dalej po jackpota?

Bombowe Klejndty


Jest 40 klejnotów, a 4 spośród nich to ukryte miny. Aby wygrać jackpota, zbierz wszystkie 36 klejnoty, nie natrafiając na minę. Gracz może zebrać wygraną w każdym momencie po wybraniu pierwszego klejnotu. Jeśli gracz trafi na minę, premia przepada, a gra dobiega końca.


Tabela premii


Po prawej stronie pola gry wyświetla się dostępna kwota jackpota oraz wartość następnego klejnotu.


Limit górny


Czasami kwota jackpota będzie ograniczona limitem górnym. Wartość ta będzie przedstawiona jako „Jackpot”. Po wybraniu maksymalnej liczby klejnotów wymaganej do osiągnięcia jackpota, system automatycznie przyzna wygraną. Nie ma to wpływu na RTP, z wyjątkiem niewielkiej korzyści dla gracza.


Epic Gems to gra losowa, której wynik NIE jest ustalany z góry. To oznacza, że wybory gracza mają znaczenie z punktu widzenia generatora liczb losowych obliczającego prawdopodobieństwo tego, czy dany klejnot przyniesie wygraną, czy jest bombą.


Po wybraniu wygrywającego klejnotu gracz wybiera, czy zainkasować wygraną, czy nie. RTP oblicza się przy założeniu, że prawdopodobieństwo, tego, że po wybraniu wygrywającego klejnotu gracz zdecyduje się zainkasować wygraną, jest takie samo jak tego, że zdecyduje się wybierać dalej.


RTP: 96.5%


Przerwana gra


Wiemy, że połączenie internetowe bywa czasem zawodne i że gra może ulec przerwaniu. Robimy, co w naszej mocy, aby taka sytuacja nie niosła z sobą negatywnych skutków dla gracza. Jeśli na przykład w trakcie gry wyczerpie ci się bateria lub osiągniesz osobisty dzienny limit czasu gry, po powrocie gra zostanie wznowiona w punkcie, w którym została przerwana. Prosimy jednak, aby zakończyć wszystkie rozpoczęte gry w ciągu 24 godzin, inaczej gra taka zostanie oznaczona jako porzucona i stracisz postawioną stawkę.


Gra demo


Gry operatora w trybie demo to próbka wersji w trybie gry na prawdziwe pieniądze. Odbywa się na tych samych zasadach i przy użyciu tego samego generatora liczb losowych. Wersje w trybie demo pozwalają zagrań na wirtualne pieniądze bez żadnej wartości finansowej.


Awaria systemu gry


Operator zastrzega sobie prawo do wstrzymania wygranych i unieważnienia zakładów, jeśli gracz dopuści się nieuczciwej manipulacji grami lub w przypadku awarii samego systemu gry. Definicja takiej awarii obejmuje błąd w opublikowanych kursach wygranych lub tabelach premii oraz sytuację, w której gra nie działa zgodnie z podanymi zasadami.


Grafika z gier