Diamentów Łowy

Do odnalezienia jest 10 diamentów – inkasujesz premię czy polujesz dalej? Pilnuj swoich punktów życia!

Diamentów Łowy


Aby zagrać w Diamond Deal, zacznij po prostu otwierać pudełka. Polujesz na 10 diamentów ukrytych na planszy złożonej z 50 kratek. Jeśli trafisz 10 diamentów z rzędu, wygrywasz jackpota!


Za każdym razem gdy odnajdziesz diament, twoja bieżąca nagroda zwiększy się i będziesz mógł ją zainkasować albo polować dalej.


Jeśli otworzysz puste pudełko, stracisz jeden z 4 pkt życia, a kwota premii zmniejszy się. Z każdym znalezionym diamentem liczba pkt życia wraca do 4.


Zanim rozpoczniesz, zdecyduj, ile chcesz postawić. Im wyższy zakład, tym więcej możesz wygrać.


Jackpot pokazuje maksymalną kwotę do wygrania przy danej wartości zakładu. Plansza składa się z 50 kratek – na planszy ukrytych jest 10 diamentów. Kiedy klikniesz kratkę, generator liczb losowych określi, czy dana kratka zawiera diament, czy nie.


Jeśli uda Ci się znaleźć diament, wyświetli się animacja pokazująca kwotę premii i reset liczby pkt życia oraz zacznie mrugać przycisk pozwalający na pobranie zdobytej premii.


Jeśli dana kratka nie kryje diamentu, jeden pkt życia zniknie, a premia zmaleje. Kiedy gracz odnajdzie diament, może zdecydować zainkasować zdobytą premię, czy nie.


Aby wygrać jackpota, gracz musi odnaleźć 10 diamentów z rzędu, licząc od pierwszej próby.Limit górny

  • Czasami kwota jackpota będzie ograniczona limitem górnym. Wartość ta będzie przedstawiona jako „Jackpot”.
  • Po odnalezieniu maksymalnej liczby diamentów wymaganej do osiągnięcia jackpota, system automatycznie przyzna wygraną. Nie ma to wpływu na RTP, z wyjątkiem niewielkiej korzyści dla gracza.

Średnia premia

  • Diamentów Łowy to gra losowa, której wynik NIE jest ustalany z góry. To oznacza, że wybory gracza mają znaczenie z punktu widzenia generatora liczb losowych obliczającego prawdopodobieństwo tego, czy w danej kratce znajduje się diament.
  • Po odnalezieniu każdego diamentu gracz decyduje, czy zainkasować premię, czy nie.
  • Teoretyczny współczynnik RTP oblicza się więc przy założeniu, że gracz prawdopodobieństwo zainkasowania wygranej i kontynuowania gry po otwarciu pudełka jest takie samo.

Grafika z gier