06 sty. 2014

Podsumowanie 2013

11 Lotto milionerów w ciągu miesiąca!

Październik 2013 okazał się być wyjątkowo szczęśliwym miesiącem dla graczy Lotto i Lotto Plus. W ciągu 31 dni aż kilkunastu graczy zostało nowymi milionerami. Warto dodać, iż dotychczas to właśnie ten miesiąc jest rekordowy w skali roku jeśli chodzi o łączną liczbę zwycięzców tych popularnych gier liczbowych. Ze statystyk wynika, że aż 11 graczy wygrało nagrody warte co najmniej 1 milion złotych. Siedmiu z nich poprawnie wytypowało wszystkie sześć numerów potrzebnych do zdobycia wygranych pierwszego stopnia Lotto. Pozostała czwórka stała się szczęśliwymi zwycięzcami gry Lotto z Plusem.

11 Lotto milionerów w ciągu miesiąca!

Szczęściarze ze Szczecina

We wtorek 29 października 2013 roku odbyło się 5390-te losowanie gry liczbowej Lotto, które wyłoniło następujące zwycięskie numery: 1, 12, 27, 33, 40 i 44. Tym razem pula na główną wygraną wyniosła około 2,8 miliona złotych. Tylko jeden gracz trafił szóstkę a szczęśliwy zakład został sprzedany w kolekturze Lotto przy ulicy Krzywoustego 11/12 w Szczecinie. Jak się okazało ów szczęśliwiec został szesnastym graczem ze Szczecina, który wygrał nagrodę wartą co najmniej 1 milion złotych od 1996 roku!

Jak widać rok 2013 był wyjątkowo szczęśliwy dla graczy lotto. Według statystyk od stycznia gry losowe wyłoniły aż 58 nowych milionerów. Wielu z nich może cieszyć się ze swoich wygranych dzięki temu, że zdecydowali się zagrać w lottoPLUS. Wystarczy dopłacić 1zł do swojego kuponu Lotto, a wytypowane przez Ciebie numery wezmą udział w dodatkowym losowaniu o gwarantowany milion złotych. Losowania lotto i lottoPLUS odbywają się trzy razy w tygodniu, w każdy wtorek, czwartek i sobotę o godzinie 21:40. Nie czekaj i spróbuj swoich sił przez internet. Grając z Lottoland na pewno spełnisz swoje marzenia!

Agnieszka

Odkąd pamiętam interesowały mnie ciekawe historie wielkich zwycięzców lotto. Teraz, dzięki Lottoland, mam wyjątkową okazję poznania jak to wszystko działa "od kuchni". W moich artykułach znajdziecie więc wszystkie informacje i tajemne sekrety szczęśliwych graczy, które pomogą Wam zwiększyć szanse na wielką wygraną!