15 gru. 2015

Już dziś do wygrania 20 milionów zł!

2015 rokiem wysokich kumulacji w lotto

Rok 2015 zasłynął z wysokich kumulacji w lotto. Tak naprawdę już od samego początku, prawie co miesiąc dochodziło do wysokich kumulacji sięgających od kilkunastu do kilkudziesięciu milionów złotych.  Dobra passa graczy ciągle trwa, gdyż już dziś, 15 grudnia do wygrania czeka aż 20 000 000 zł w lotto! 

2015 rokiem wysokich kumulacji w lotto

Losowania lotto i lottoPLUS w 2015 roku wyłoniły już łącznie aż 66 milionerów. Kto będzie następny i rozbije kolejną kumulację? Czy wtorkowe losowanie wyłoni nowego zwycięzcę nagrody głównej? Przekonamy się już wkrótce!

Jak doszło do ostatniej kumulacji

Najnowsza kumulacja lotto rośnie od 28 listopada. Oznacza to, że już aż siedem razy z rzędu nikomu nie udało się wytypować zwycięskiej szóstki, dzięki czemu główna pula nagród osiągnęła zawrotną wartość 20 milionów złotych.

Ostatnie losowanie lotto i lottoPLUS odbyło się w sobotę 12 grudnia. Wylosowano wówczas następujące numery lotto: 4 – 5 – 26 – 27 – 30 – 34 oraz 4 – 6 – 12 – 14 – 18 – 24 lottoPLUS. Po raz kolejny jednak żaden z graczy nie trafił wszystkich zwycięskich numerów, przez co już jutro zagramy o jeszcze większe pieniądze. Nie przegap okazji i wypełnij swój kupon online już teraz!

Przegląd kumulacji lotto 2015

Jak już wspominaliśmy na początku artykułu, rok 2015 dosłownie obfitował w wysokie kumulacje. Wszystko zaczęło się już w styczniu, gdy w sobotę 17. gracze zagrali o 23 miliony złotych. Ostatecznie kumulację rozbiło aż trzech gracz, przez co każdy z nich otrzymał po 7,6 mln złotych.

Jedynie trzy tygodnie później, 7 lutego niesamowite szczęście zawitało do gracza z Suwałk, który wygrał wówczas aż 30,2 miliona złotych. Natomiast 19 marca gracz z Katowic rozbił kumulację wartą 16,5 miliona złotych.

Kwietniowe losowania lotto wzbudziły mnóstwo emocji wśród graczy, którzy w sobotę, 11. zagrali o 40 milionów złotych. Wszystko wskazywało na to, że historyczny rekord z 2012 roku zostanie w końcu pobity, jednak szybko okazało się, że tym razem szóstkę trafiła trójka graczy, którzy musieli podzielić się pieniędzmi.

2015 rokiem wysokich kumulacji w lotto

Tegoroczna majówka przyniosła szczęście komuś kto kupił swój kupon lotto w Lublinie. To właśnie tam 5 maja padła pojedyncza wygrana warta prawie 15 milionów złotych. Zwycięstwo szybko zostało jednak przyćmione sukcesem gracza z Barcina, który dokładnie miesiąc później, 6 czerwca wygrał ponad 28 milionów złotych, zajmując w ten sposób siódme miejsce na liście największych zwycięzców w historii tej loterii.

Najwyższa kumulacja w lipcu wyniosła natomiast 11,4 miliona złotych, a rozbił ją ktoś kto skreślił swoje szczęśliwe liczby w Gryfinie. Jednak najszczęśliwszym miesiącem w roku okazał się sierpień, gdyż to właśnie wtedy pobito dotychczasowy rekord lotto. Dokładnie 22 sierpnia szczęśliwy gracz z Ziębic jako jedyny wytypował wszystkie sześć wylosowanych numerów, przez co wygrał zawrotną sumę wartą 35 234 116,20 zł.

Co ciekawe wrzesień okazał się jedynym miesiącem bez wysokiej kumulacji. Mimo to zwycięska szóstka lotto padła wówczas aż pięć razy! Najwyższa, październikowa kumulacja osiągnęła natomiast wartość 14,5 miliona złotych, zaś pieniądze te ponownie trafiły do Lublina. W listopadzie gracze mieli po raz kolejny okazje zagrać o kilkanaście milionów. Tym razem szczęście sprzyjało osobie, która zagrała w Tarnowie. Otóż dokładnie 26 listopada ktoś wygrał tam 11,3 miliona złotych.

Zostań milionerem na Święta!

Jak widać mijający rok naprawdę obfitował w ogromne kumulacje. Szczęśliwa passa graczy ciągle jeszcze trwa, gdyż już dziś do wygrania czeka aż 20 000 000 złotych!

Przypomnijmy, że aby zagrać w lotto wystarczy wytypować 6 z 49 liczb. Pojedynczy zakład lotto online kosztuje jedynie 3 zł. Ponadto, wystarczy dopłacić jedynie złotówkę, a Twoje numery wezmą udział w dodatkowym losowaniu lottoPLUS gdzie walka toczy się o gwarantowany 1 000 000 złotych!

Zagraj online już teraz i wygraj swoje marzenia!

Agnieszka

Odkąd pamiętam interesowały mnie ciekawe historie wielkich zwycięzców lotto. Teraz, dzięki Lottoland, mam wyjątkową okazję poznania jak to wszystko działa "od kuchni". W moich artykułach znajdziecie więc wszystkie informacje i tajemne sekrety szczęśliwych graczy, które pomogą Wam zwiększyć szanse na wielką wygraną!

Zarejestruj się teraz, by grać w największe loterie świata

177 368 graczy wygrało
już ponad 180 milionów zł
grając na Lottoland!

Pan
Data urodz.
+1