10 cze. 2016

Czas wielkich kumulacji w lotto

2016 rokiem rekordów lotto!

Z roku na rok lotto ma coraz więcej fanów i nic w tym dziwnego, gdyż loteria ta wyłoniła już 1 120 lottomilionerów. Niska cena, wysokie szanse na wygraną oraz coraz większe kumulacje przyciągają do gry wielu graczy. Wszystko wskazuje jednak na to, że rok 2016 szczególnie zapisze się w historii. Poznaj dlaczego?

2016 rokiem rekordów lotto!

Lotto to jedna z najstarszych gier liczbowych w Polsce, która od kilkudziesięciu lat cieszy się ogromną popularnością. Tegoroczne losowania biją jednak wszelkie rekordy, przez co jej fanów opanowała istna loteryjna gorączka. Rok 2016 okazuje się wyjątkowo szczęśliwy dla graczy polskiego totolotka. Od początku roku  doszło już do 7 większych kumulacji pośród których znalazła się także ta rekordowa. O tym jednak za chwilę. Zacznijmy więc od początku.

2016 - rok pod znakiem lotto!

Do pierwszej większej kumulacji w tym roku doszło już 6 lutego, kiedy to w głównej puli nagród znalazło się ponad 12 milionów złotych. Wówczas los sprzyjał komuś, kto kupił swój kupon w Iławie. Osoba ta jako jedyna trafiła zwycięską szóstkę, dzięki czemu na jej konto trafiło 12 293 522 złote. Niecałe dwa tygodnie później kolejny szczęśliwiec trafił główną wygraną wartą 9 613 732 złotych. Tym razem zwycięski kupon lotto sprzedano w kolekturze przy ulicy Wolności w Jeleniej Górze. `To jednak nie koniec, gdyż miesiąc później, a dokładnie 17 marca padła kolejna szóstka, która wyłoniła nowego multimilionera. Szczęście sprzyjało wówczas komuś kto zagrał w Bielsku-Białej. Osoba ta wygrała 8 839 740 złotych.

Polskie lotto coraz bliżej rekordu

Jak widać już od początku roku polskie lotto obfitowało w kumulacje. Trzeba jednak przyznać, że był to tylko początek, a loteryjne szaleństwo dopiero miało się rozpętać na dobre.

Warto więc przypomnieć sobie losowanie lotto, które odbyło się 9 kwietnia, gdyż główna pula nagród przekroczyła wówczas aż 20 milionów złotych. Wystarczyło 7 losowań, w których nikt nie trafił szóstki, by doszło do tak dużej kumulacji. W końcu losowanie z 9 kwietnia okazało się szczęśliwe dla mieszkańca Węgrowa, który zdecydował się zgrać na chybił-trafił. Jak widać, był to bardzo dobry ruch, gdyż z odrobiną szczęścia wzbogacił się on o 20 115 632 złote, zajmując w ten sposób 18 miejsce na liście największych zwycięzców lotto.

Kumulacja lotto, która przejdzie do historii

Niecały miesiąc później Polskę opanowała istna loteryjna gorączka. Dzięki 11 krotnej kumulacji, główna pula nagród osiągnęła rekordową wartość 60 milionów złotych. Czegoś takiego jeszcze nie było. Nic więc dziwnego, że przed kolekturami ustawiały się długie kolejki, zaś na wyniki losowania, które odbyło się 7 maja w napięciu czekały miliony Polaków. W końcu wypadała zwycięska szóstka: 11 – 14 – 20 – 27 – 30 – 35, zaś po szybkiej weryfikacji okazało się, że trafiło ją aż troje graczy. Tym razem szczęście zawitało do Krakowa, Sosnowca i Zamościa. Ponieważ zwycięzcy musieli podzielić się wygraną, każdy z nich otrzymał po 19 268 238 złotych.

Emocje po rekordowej kumulacji lotto jeszcze nie opadły, a 31 maja fani lotto mieli okazję spróbować swojego szczęścia w kolejnej kumulacji. Tym razem główną pulę nagród, która osiągnęła 30 milionów złotych rozbił anonimowy zwycięzca z Żabna. Szczęściarz jako jedyny trafił zwycięską szóstkę, dzięki czemu został czwartym największym zwycięzcą w historii lotto!

Główna pula nagród lotto dalej rośnie!

To jednak nie koniec dobrej passy graczy lotto, gdyż już jutro kolejna kumulacja! W sobotnim losowaniu do wygrania czeka aż 10 000 000 złotych. Nie ma więc na co czekać, gdyż już jutro możesz zostać milionerem! Pamiętaj, by zagrać online i skorzystać z oferty specjalnej Lottoland na Euro 2016, gdyż jeśli uda Ci się wytypować zwycięską drużynę uzyskasz zwrot 10% kosztów za każdy zwycięski gol!

Więcej informacji o promocji znajdziesz w artykule pt. „Oferta Specjalna Lottoland na Euro 2016

Agnieszka

Odkąd pamiętam interesowały mnie ciekawe historie wielkich zwycięzców lotto. Teraz, dzięki Lottoland, mam wyjątkową okazję poznania jak to wszystko działa "od kuchni". W moich artykułach znajdziecie więc wszystkie informacje i tajemne sekrety szczęśliwych graczy, które pomogą Wam zwiększyć szanse na wielką wygraną!