12 gru. 2013

Losowanie Specjalne EuroMillions

401 mln zł do wygrania w EuroMillions

Już dziś wieczorem, tak jak w każdy piątek, odbędzie się kolejne losowanie lotto EuroMillions na żywo z Paryża. Jeśli nie kupiłeś jeszcze swojego losu, nie czekaj zbyt długo, bo zostało już tylko kilka godzin, aby zrobić to przez internet. Pula nagród na główną wygraną dzisiejszego wieczoru osiągnęła już ponad 130 milionów złotych! Mimo że nie jest to największa kumulacja w historii tej loterii, wystarczy by zapewnić sobie i swojej rodzinie dostatnie życie, a przy okazji stać się jednym z najbogatszych ludzi w Polsce. 

401 mln zł do wygrania w EuroMillions

Wielu graczy bierze udział w lotto EuroMillions koncentrując się tylko na dużych nagrodach głównych a pomijając mniejsze kumulacje. Zwróćmy jednak uwagę na jedną prostą zasadę – im więcej osób trafi wylosowane numery, tym mniej pieniędzy otrzyma każdy z nich. Wraz ze wzrostem liczby graczy rośnie prawdopodobieństwo, że więcej niż jeden uczestnik trafi te same zwycięskie liczby, przez co będą oni musieli podzielić się swoją wygraną. Za każdym razem, gdy główna pula nagród lotto EuroMillions zbliża się do 100 milionów euro (około 419 mln zł), liczba graczy biorących w niej udział rośnie. Zdecydowanie bardziej opłaca się więc zagrać i wygrać 130 mln złotych, niż dzielić na 4 osoby 419 milionów!

Jeśli typujemy swoje numery (5 numerów i 2 gwiazdki) opierając się na teorii zimnych numerów, to najlepiej będzie jeśli wybierzemy 22 i 8, gdyż liczby te ostatni raz zostały wylosowane w maju. Najzimniejszą gwiazdką natomiast jest 1, które nie pojawiło się już od połowy sierpnia. Aktualnie najgorętszymi numerami są 50 i 4, zaś najczęściej losowaną gwiazdką jest 5.

Organizatorzy lotto EuroMillions ogłosili, iż 15 listopada 2013 odbędzie się trzecie i ostatnie w tym roku Losowanie Specjalne EuroMillions. Gwarantowana nagroda główna wyniesie ponad 401 milionów złotych! Jeśli więc mamy przeczucie, iż w przyszłym miesiącu dopisze nam szczęście, warto wziąć udział w tym wyjątkowym losowaniu i wygrać jedną z 13 kategorii nagród.

 

Agnieszka

Odkąd pamiętam interesowały mnie ciekawe historie wielkich zwycięzców lotto. Teraz, dzięki Lottoland, mam wyjątkową okazję poznania jak to wszystko działa "od kuchni". W moich artykułach znajdziecie więc wszystkie informacje i tajemne sekrety szczęśliwych graczy, które pomogą Wam zwiększyć szanse na wielką wygraną!

Zarejestruj się teraz, by grać w największe loterie świata

177 368 graczy wygrało
już ponad 180 milionów zł
grając na Lottoland!

Pan
Data urodz.
+1