16 sty. 2014

Lotto MegaMillions o włos od rekordu

636 mln dolarów trafią do dwóch zwycięzców

W środę 18 grudnia 2013 w godzinach porannych dotarły do nas dobre wiadomości. Okazało się, że wielkie losowanie lotto MegaMillions, w którym pula na wygrane pierwszego stopnia wyniosła 636 mln dolarów (około 1,9 mld zł), wyłoniło dwóch zwycięzców.

636 mln dolarów trafią do dwóch zwycięzców

Szczęśliwe losowanie odbyło się we wtorkowy wieczór. Wylosowano wtedy następujące zwycięskie numery: 8, 14, 17, 20, 39 oraz specjalny numer Megaball – 7.
 

Przedstawiciele loterii MegaMillions poinformowali, iż dwa zwycięskie kupony zostały sprzedane w punktach lotto znajdujących się w dwóch różnych stanach – w Georgii i Kalifornii. Okazuje się, że tuż przed losowaniem sprzedaż kuponów przerosła wszelkie oczekiwania organizatorów. W ten sposób szacowana wcześniej pula nagród, która miała osiągnąć 586 mln dolarów, wzrosła do nieprawdopodobnej sumy 636 milionów dolarów.

Co ciekawe, lotto MegaMillions znajdowało się już o włos od pobicia rekordu świata, które poprzednio ustanowiło. Dotychczas najwyższa pula na wygrane pierwszego stopnia wyniosła niebywałe 656 mln dolarów, czyli w przeliczeniu ponad 2 miliardy złotych! Losowanie to odbyło się w marcu 2012 roku, wyłaniając trzech zwycięzców, którzy poprawnie wytypowali wszystkie wylosowane numery.

Ostatnia wielka kumulacja potwierdziła więc, że praca organizatorów MegaMillions nie poszła na marne. W październiku minionego roku wprowadzono zmiany w regułach gry, które miały ułatwić i przyspieszyć tworzenie się wielkich kumulacji. W tym celu obniżono prawdopodobieństwo trafienia wygranej pierwszego stopnia, przy jednoczesnym zwiększeniu szans na trafienie nagród niższej kategorii. Poprzednio, szanse na wygranie głównej wygranej wynosiły 1 do 176 mln, natomiast aktualnie prawdopodobieństwo wynosi 1 do 259 milionów.

Grając w Polsce możesz spełnić swój „American Dream”

Pamiętaj, że już teraz z Lottoland możesz zagrać przez internet i obstawić wyniki najbliższego losowania MegaMillions także w Polsce. W ten sposób masz szanse na wygranie fortuny.

Jeśli wygrasz z Lottoland, to tak jak każdy zwycięzca z USA, otrzymasz swoją wygraną w postaci corocznych wypłat rozdzielonych na 30 lat. Dodatkowo użytkownicy Lottoland mają unikatową szansę na pobicie rekordu świata dzięki wyjątkowej ofercie Podwójnej Głównej Wygranej. Wszyscy, którzy zagrali podczas ostatniej wielkiej kumulacji MegaMillions i skorzystali z naszej oferty, wzięli udział w losowaniu o 1,3 mld dolarów, czyli prawie 4 miliardy złotych!

Agnieszka

Odkąd pamiętam interesowały mnie ciekawe historie wielkich zwycięzców lotto. Teraz, dzięki Lottoland, mam wyjątkową okazję poznania jak to wszystko działa "od kuchni". W moich artykułach znajdziecie więc wszystkie informacje i tajemne sekrety szczęśliwych graczy, które pomogą Wam zwiększyć szanse na wielką wygraną!

Zarejestruj się teraz, by grać w największe loterie świata

177 368 graczy wygrało
już ponad 180 milionów zł
grając na Lottoland!

Pan
Data urodz.
+1
live chat software