27 lut. 2015

Graj w lotto przez internet

9 powodów, dla których warto grać w lotto online na Lottoland.pl

Wyprawa do kolektury to już przeszłość i nie bez powodu. Zastanawiasz się, dlaczego nie warto już wypełniać papierowych kuponów? Poniżej znajdziesz 9 zalet gry w lotto na stronie Lottoland, dzięki którym nie będziesz mieć już żadnych wątpliwości, iż lotto przez internet się po prostu się opłaca.

9 powodów, dla których warto grać w lotto online na Lottoland.pl

Gwarancja wypłaty wygranej

Lotto Kugel 1

Lottoland jest licencjonowanym dostawcą gier liczbowych przez internet, dzięki czemu nasza strona jest legalna i godna zaufania. Jako firma posiadająca oficjalną licencję UE, jesteśmy monitorowani oraz audytowani przez zewnętrzne instytucje, a tym samym zobligowani do przestrzegania rygorystycznych przepisów o ochronie i bezpieczeństwie danych osobowych naszych użytkowników.

W Lottoland wszystkie wygrane, są ubezpieczone przez renomowaną firmę ubezpieczeniową, dzięki czemu możemy zawsze zagwarantować 100% wypłatę należnych pieniędzy.

Wygoda

Lotto Kugel 2

Dzięki możliwości gry w lotto online, możesz wysyłać swoje zakłady bez wychodzenia z domu. Wystarczy mieć dostęp do internetu, by móc typować swoje szczęśliwe liczby lotto o dowolnej porze dnia i nocy. Już nigdy nie będziesz musieć stać w kolejce do kolektury, zaś dzięki specjalnej opcji Zakłady last-minute możesz wysłać swoje zakłady nawet tuż przed losowaniem. Przekonaj się jakie to proste, gdyż aby wypełnić i kupić kupon lotto online wystarczy tylko kilka kliknięć!

Oszczędność czasu i pieniędzy

Lotto Kugel 3

Grając w gry liczbowe przez internet oszczędzisz czas potrzebny na podróż do lokalnej kolektury lub stanie w kolejkach z powodu wysokiej kumulacji. Ponadto, w Lottoland możesz skorzystać ze specjalnej opcji Subskrypcji, dzięki której Twój kupon będzie brał udział w grze tak długo jak tylko zechcesz, bez potrzeby wypełniania wszystkich zakładów z osobna.

Co więcej, tylko u nas możesz także spróbować swojego szczęścia aż w 10 zagranicznych loteriach w tym: MegaMillions, PowerBall, EuroMillions czy EuroJackpot. Wszystko to bez potrzeby kosztownych wyjazdów za granicę.

Bezpieczeństwo

Lotto Kugel 4

Decydując się na gry liczbowe online wybierasz bezpieczeństwo. Od teraz nie musisz się martwić o to gdzie schować swój zwycięski kupon, by nikt go nie ukradł, zanim odbierzesz swoją wygraną. Właścicielem kuponu zakupionego na stronie Lottoland może być tylko i wyłącznie osoba, która posiada dane konto gracza. Co więcej, grając na naszej stronie możesz mieć pewność, że jeśli wygrasz, należne pieniądze zostaną automatycznie przelane na Twoje konto, bez niepotrzebnej wyprawy do siedziby lotto.

Dostęp do loterii z całego świata!

Lotto Kugel 5

Grając w tradycyjny sposób możesz wziąć udział wyłącznie w kilku polskich grach liczbowych. W Lottoland oferujemy graczom szeroki wybór loterii z całego świata. Obecnie na naszej stronie możesz spróbować swojego szczęścia w: lotto, MINI lotto, EuroMillions, EuroJackpot, PowerBall, MegaMillions, Mega-Sena, Niemieckim LOTTO, Austriackim Lotto, Irlandzkim Lotto, Szwedzkim Lotto oraz Hiszpańskiej Loterii Bożonarodzeniowej ElGordo.

To od Ciebie zależy czy chcesz grać o 5 milionów zł w lotto czy 292 000 000 złotych w EuroMillions!

Nigdy nie zapomnisz odebrać wygranej

Lotto Kugel 6

Coraz częściej słyszy się o zwycięzcach, którzy nigdy nie zgłosili się po swoją wygraną. W Stanach Zjednoczonych co roku przepadają w ten sposób setki milionów dolarów. Okazuje się, że pechowi zwycięzcy najczęściej po prostu zapominają sprawdzić swój kupon. Grając w lotto online z Lottoland, nie musisz martwić się, że zapomnisz odebrać wielkiej wygranej, gdyż niezwłocznie po losowaniu otrzymasz powiadomienie o trafieniu nagrody, zaś pieniądze zostaną automatycznie przelane na Twoje konto.

Anonimowość

Lotto Kugel 7

Gry liczbowe online to gwarancja prywatności. Kupując swój kupon w kolekturze musisz się liczyć z ryzykiem, że jeśli wygrasz to ktoś Cię rozpozna, szczególnie gdy pochodzisz z małej miejscowości lub wsi, gdzie wszyscy się dobrze znają. Nawet jeśli postanowisz pozostać anonimowy, grając w tradycyjny sposób trzeba liczyć się z faktem, iż w Polsce informacje o tym, w którym punkcie LOTTO sprzedano zwycięski zakład są przekazywane opinii publicznej.

Decydując się na grę w lotto przez internet, pozostanie anonimowym nie stanowi problemu, gdyż Lottoland nigdy nie upubliczni żadnych danych o zwycięzcy, bez Twojej zgody.

Specjalne promocje i dodatkowe zniżki

Lotto Kugel 8

W Lottoland regularnie oferujemy naszym graczom specjalne promocje, dzięki którym Twój kupon będzie tańszy niż w kolekturze. Co więcej, dzięki dodatkowym opcjom gry takim jak Podwojona Główna Wygrana i Osłona Numerów, możesz wygrać dwa razy więcej, bez ryzyka podziału wygranej z innymi graczami, którzy wytypowali te same numery.

Każdy nowy gracz Lottoland ma także możliwość skorzystania ze specjalnej Gwarancji Zwrotu Pieniędzy, która pozwala na wypróbowanie różnych loterii bez ryzyka. Jeśli nie trafisz wygranej, zwrócimy Ci pieniądza aż do 5 przegranych zakładów z pierwszego koszyka.

Dołącz do grupy/społeczności zwycięzców!

Lotto Kugel 9

Lottoland daje Ci nie tylko możliwość spróbowania swojego szczęścia w loteriach z całego świata przez internet. Na naszej stronie znajdziesz także zarówno aktualne jak i archiwalne wyniki 12 różnych lotto oraz ciekawe artykuły i najświeższe informacje ze świata loterii. Polecamy także obserwować profil Lottoland Polska na Facebooku, aby zyskać szanse na dodatkowe wygrane!

Jeśli masz jakiekolwiek pytania i sugestie dotyczące użytkowania serwisu, prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta ([email protected]).

Wszystkim graczom Lottoland, życzymy wysokich wygranych!

Agnieszka

Odkąd pamiętam interesowały mnie ciekawe historie wielkich zwycięzców lotto. Teraz, dzięki Lottoland, mam wyjątkową okazję poznania jak to wszystko działa "od kuchni". W moich artykułach znajdziecie więc wszystkie informacje i tajemne sekrety szczęśliwych graczy, które pomogą Wam zwiększyć szanse na wielką wygraną!

Zarejestruj się teraz, by grać w największe loterie świata

177 368 graczy wygrało
już ponad 180 milionów zł
grając na Lottoland!

Pan
Data urodz.
+1