04 lis. 2015

Australijski Powerball - 5 sposobów jak wygrać

Australijski Powerball - 5 sposobów jak wygrać

Jej format oparty jest na słynnej amerykańskiej loterii PowerBall. Jednak warto podkreślić, że prawdopodobieństwo wygranej w australijskiej loterii jest znacznie wyższe. Przypomnijmy, że wynosi ono 1 do 76 767 600. Natomiast w amerykańskiej grze jest to zaledwie 1 do 175 223 510. Dodatkowo, minimalna gwarantowana pula na wygrane pierwszego stopnia w Australijskim Powerball (OZ Powerball) wynosi ponad 8 milionów złotych. W przypadku, gdy nie zostanie ona rozbita, dochodzi do kumulacji, które pojawiają się bardzo często. Dla wielu graczy jest to idealny moment, żeby typować swoje numery właśnie wtedy. Jak więc grać, żeby zwiększyć swoje szanse na zwycięstwo i dołączyć do listy szczęśliwych multimilionerów? 

Australijski Powerball - 5 sposobów jak wygrać

1. Graj regularnie

Kluczem do sukcesu w każdej możliwej dyscyplinie jest konsekwencja i regularność. Nie inaczej jest w przypadku gier liczbowych. Nikt nie może dać nam gwarancji, że zdyscyplinowanie przyniesie nam zwycięstwo, jednak to oczywiste, że im częściej próbujemy, tym większą mamy szansę na rozbicie puli. Warto więc do losowań online podejść tak samo jak do każdego wyzwania i celu, który chcemy osiągnąć. Bez konsekwencji w działaniu nie mamy szans na wygraną.

2. Ustaw Subskrypcję

Ponieważ nikt z nas nie ma pamięci doskonałej, Lottoland postanowił wyjść temu naprzeciw, pomagając swoim graczom i jednocześnie ułatwiając im typowanie numerów online. Teraz każdy może zdecydować o tym, jak długo jego zakłady mają brać udział w losowaniach. Wystarczy wybrać okres gry, a kupon będzie odnawiać się automatycznie przez określoną liczbę tygodni (od 1 do 52). W ten sposób z pewnością nie przegapimy żadnego losowania i wykorzystamy każdą możliwą szansę na wygraną i spełnienie swoich planów. Być może marzysz o otwarciu własnej szkoły językowej, sklepu z bielizną, a może osiedlowej siłowni? Marzenia te mogą się spełnić. Wystarczy dać sobie szansę.

3. Graj na chybił-trafił

Niestety nie istnieje jedna uniwersalna rada, jak wybierać numery, żeby wygrać. Niektórzy gracze mają swoje systemy, inni grają ważnymi dla nich numerami. Dodatkowo, matematyka pokazuje, że każda z liczb ma dokładnie takie same szanse na wylosowanie. Co więc można zrobić?Może zamiast zastanawiać się gorączkowo jakie numery wybrać tym razem, spędzając swój cenny czas na kalkulacjach, warto pozwolić, żeby to los zdecydował za nas? Jako poparcie dla tej tezy, warto przytoczyć historie naszych zwycięzców, które pokazują, że skorzystali oni właśnie z przypadkowych numerów generowanych dzięki opcji na „chybił-trafił”. I to właśnie te numery zaprowadziły ich do wygranej.

4. Graj systemem

Gra systemowa to jedno z najpopularniejszych rozwiązań, które stosują nasi gracze w celu zwiększenia szans na wygraną. Opiera się ona na logicznym założeniu, że im więcej numerów wytypujemy, tym większa szansa na wygraną. Jak więc grać systemem? Aby uaktywnić zakład systemowy należy wytypować od 7 do 20 liczb plus numer Powerball. Następnie system automatycznie wygeneruje wszystkie możliwe kombinacje liczb i gotowe. Nic prostszego!

5. Zapoluj na główną wygraną

Kolejną możliwością, dzięki której nie ominą nas żadne ważne losowania jest Polowanie na Główną Wygraną. Dzięki temu rozwiązaniu nasze zakłady będą brały udział w grze aż do momentu, w którym ktoś rozbije kumulację. Nasz kupon będzie więc brał udział we wszystkich losowaniach o rekordowe kwoty, a my nie stracimy szansy na milionowe kumulacje.

Australijski Powerball (OZ Powerball) to jedna z najpopularniejszych gier liczbowych w Australii. Tym razem dzięki Lottoland użytkownicy na całym świecie mają możliwość gry online o rekordowe 138 000 000 złotych! Zachęcamy więc do gry i życzymy powodzenia w rozbiciu kumulacji!

Dominika

Pisanie jest moją pasją od zawsze. Jestem ciekawa ludzi i świata. Dzięki Lottoland mogę poznawać wiele gier liczbowych i dowiadywać się ciekawostek na ich temat. Te inspirujące wiadomości staram się zbierać w jednym miejscu i publikować jako artykuły. Niech i Was zainspirują!