03 lip. 2015

Zacznij grać w Brytyjskie Lotto i wygrywaj miliony

Brytyjskie Lotto – poznaj swoje szanse na wygraną

Jeśli nie znacie jeszcze Brytyjskiego Lotto, najwyższy czas nadrobić zaległości. Gra jest bardzo prosta i polega na wytypowaniu 6 z 49 liczb. Kupon do gry składa się z 12 zakładów, które można wypełnić jednocześnie, natomiast losowania odbywają się w każdą środę i sobotę.

Brytyjskie Lotto – poznaj swoje szanse na wygraną

 

Ile kosztuje Brytyjskie Lotto?

Pojedynczy zakład Brytyjskiego Lotto kosztuje 12 złotych. Kupon składający się z 12 zakładów to koszt 144 złotych. Warto jednak zauważyć, że przy skreśleniu całego kuponu szansa na wygraną to aż 20,1%. Warto więc przemyśleć tę opcję.

Szanse na wygraną

Prawdopodobieństwo trafienia głównej wygranej w Brytyjskim Lotto wynosi 1 do 13 983 815. W przypadku trafienia nagrody drugiego stopnia mówimy o szansach równych 1 do 2 330 635. Natomiast prawdopodobieństwo wygrania nagrody pocieszenia wynosi aż 1 do 56. Warto więc brać udział w grze, zwłaszcza, że jest o co walczyć!

Jak zwiększyć szanse na wygraną w Brytyjskim Lotto? 

Istnieje kilka sposobów na zwiększenie szans na wygraną w Brytyjskim Lotto. Pierwszy z nich to gra systemowa. Daje ona możliwość wyboru więcej niż 6 numerów. Aby zagrać systemem wystarczy skreślić od 7 do 11 liczb na jednym polu do gry. Kolejną opcją jest subskrypcja, dzięki której Twój kupon będzie automatycznie odnawiany aż do 52 tygodni. Na szczególną uwagę zasługuje jednak opcja, która nazywa się Polowanie na Główną Wygraną. To wyjątkowe rozwiązanie dostępne jest jedynie dla graczy Lottoland. Dzięki niemu możliwe jest automatyczne odnawianie zakładów aż do momentu, w którym ktoś rozbije kumulację i trafi główną wygraną. Dzięki Polowaniu nie ma możliwości przegapienia kumulacji, a to właśnie ten szczególny moment, kiedy warto grać.

Brytyjskie lotto i wysokie wygrane

Brytyjskie Lotto cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród graczy. Do największych zalet gry należy wysokie prawdopodobieństwo wygranej, a dodatkowym plusem jest fakt, iż wysokość puli na wygrane pierwszego stopnia zależy od liczby sprzedanych kuponów. Loteria nie posiada więc żadnego ograniczenia maksymalnej liczby kumulacji, dzięki czemu główna pula nagród może osiągnąć zawrotne kwoty. Warto dodać, że najwyższa wygrana w historii tej loterii wyniosła aż 42 008 610 funtów (około 241,5 miliona złotych). Czujesz, że omija Cię niepowtarzalna szansa na grę? Nic bardziej mylnego. Dzięki Lottoland  masz możliwość gry online także w zagraniczne loterie. Być może już następna środa okaże się dla Ciebie szczęśliwa?

 

 

 

 

Agnieszka

Odkąd pamiętam interesowały mnie ciekawe historie wielkich zwycięzców lotto. Teraz, dzięki Lottoland, mam wyjątkową okazję poznania jak to wszystko działa "od kuchni". W moich artykułach znajdziecie więc wszystkie informacje i tajemne sekrety szczęśliwych graczy, które pomogą Wam zwiększyć szanse na wielką wygraną!