14 lis. 2014

Jak się zmienia życie zwycięzców EuroMillions?

Chris i Colin Weir - wyjątkowi zwycięzcy EuroMillions!

EuroMillions to jedna z największych międzynarodowych gier liczbowych w Europie. Obecnie uczestniczy w niej dziewięć państw, zaś każde losowanie budzi niesamowite emocje. Z miesiąca na miesiąc poznajemy kolejnych wielkich zwycięzców, którzy dzięki szczęściu stali się multimilionerami. Większość z nich, niedługo po odebraniu wygranej rozpoczyna życie typowe dla osób, które nie muszą martwić się o pieniądze. Bardzo często luksusowe wille, sportowe auta, podróże dookoła świata stają się dla nich codziennością. Życie typowego lotto milionera nie dotyczy jednak słynnej pary z wielkiej Brytanii, która w 2011 roku wygrała aż 185 000 000 euro (około 780 mln zł). Poznaj historię zwycięzców, którzy postanowili pomagać potrzebującym.

Chris i Colin Weir - wyjątkowi zwycięzcy EuroMillions!

We wtorek 12 lipca 2011 roku odbyło się jedno z największych losowań w historii loterii EuroMillions. To właśnie wtedy państwo Colin i Chris Weir trafili główną wygraną, która zajmuje obecnie trzecie miejsce na liście największych wygranych. Wkrótce po odebraniu nagrody para szkotów zasłynęła ponownie. Tym razem nie chodzi jednak o rozrzutność, która jest popularną cechą nowych zwycięzców, ale o wyjątkową hojność. Jak podkreślają Weirowie, ich radość z wygranej w EuroMillions nie mija. Co więcej, największą satysfakcję daje im możliwość niesienia pomocy innym. Zwycięzcy ci zasłynęli z licznych darowizn na cele charytatywne. Dodatkowo Colin i Chris Weir wspierają także różne organizacje, poprzez które dbają o rozwój regionu. Ponadto, wyjątkowy zwycięzcy EuroMillions założyli także specjalną fundację Weir Charitable Trust, dzięki której przekazują swoje pieniądze na ochronę zdrowia, rozwój sportu i kultury, dobrobyt zwierząt a także ochronę dziedzictwa narodowego Szkocji.

Od filantropii do polityki

To jednak nie koniec, gdyż od kilku miesięcy państwo Wier coraz częściej angażują się także w politykę. Dla przykładu, jeszcze przed wrześniowym referendum, sławni zwycięzcy EuroMillions przekazali około 28 milionów złotych Szkockiej Partii Narodowej (SNP) w celu wsparcia kampanii na rzecz niepodległości tego regionu. Ostatnio w mediach upubliczniono także informacje o kolejnej dotacji dla partii SNP w wysokości 1 miliona funtów (około 5,3 mln zł). Kto wie, być może już wkrótce multimilionerzy ze Szkocji jeszcze mocniej zaangażują się w działalność polityczną i znajdą się także w szkockim parlamencie.

Ciekawe jak potoczy się Twoje życie po wygranej w EuroMillions. Już dziś odbędzie się kolejne losowanie tej wyjątkowej europejskiej loterii. Szacowana pula na wygrane pierwszego stopnia wynosi obecnie 101 milionów złotych. Nie ma więc na co czekać, gdyż już za parę godzin to Ty możesz zostać nowym multimilionerem. Zagraj w EuroMillions online z Lottoland, a pomożemy Ci spełnić Twoje marzenia!

Agnieszka

Odkąd pamiętam interesowały mnie ciekawe historie wielkich zwycięzców lotto. Teraz, dzięki Lottoland, mam wyjątkową okazję poznania jak to wszystko działa "od kuchni". W moich artykułach znajdziecie więc wszystkie informacje i tajemne sekrety szczęśliwych graczy, które pomogą Wam zwiększyć szanse na wielką wygraną!

Zarejestruj się teraz, by grać w największe loterie świata

177 368 graczy wygrało
już ponad 180 milionów zł
grając na Lottoland!

Pan
Data urodz.
+1
live chat software