30 mar. 2016

Lottoland podbija świat

Co to jest Lottoland i dlaczego warto nam zaufać?

Typowanie zwycięskich numerów lotto przez internet jest szybkie, proste i przede wszystkim bezpieczne. Nic więc dziwnego, że świat opanowała istna Lottolandomania. Podczas gdy nasza strona jest w Polsce wciąż stosunkowo nowa, za granicą cieszy się ogromną popularnością. Nasz sukces odzwierciedla też duża liczba graczy, gdyż na naszej stronie zarejestrowało się już ponad 3 miliony użytkowników. 

Co to jest Lottoland i dlaczego warto nam zaufać?

Poznaj nowy sposób na grę w lotto

Pojawienie się Lottoland na pewno wstrząsnęło tradycyjnym rynkiem loterii. Dzięki rozwojowi technologii oraz urządzeń mobilnych takich jak smartfony czy tablety, w dzisiejszych czasach większość ludzi ma praktycznie stały dostęp do internetu, z każdego miejsca na ziemi. To naturalne więc, że usługi, które kiedyś były wyłącznie dostępne w sklepach bądź kolekturach, dziś przeniosły się do świata online. W końcu zakupy przez internet są o wiele szybsze, prostsze i wygodniejsze.

Dzięki Lottoland możesz próbować swojego szczęścia w loteriach z całego świata nawet bez wychodzenia z domu. Formuła ta spodobała się graczom z wielu krajów, którzy z radością grają w swoje ulubione lotto przez internet. Od niedawna nasza oferta dostępna jest także w Australii, gdzie szybko odnieśliśmy ogromny sukces. Zainteresowanie grami liczbowymi online w tym kraju przerosło nasze najśmielsze oczekiwania.

Lottoland i nyhetssändning i Australien

Ponadto, Lottoland jest też dostępne w Polsce, Austrii, Brazylii, Czechach, Niemczech, na Słowacji, w Szwecji, oraz w Wielkiej Brytanii zaś na nasz sukces wpłynęły także liczne kampanie medialne.

Oferta Lottoland czyli coś dla każdego

Na stronie Lottoland dostępne są obecnie aż 23 różne loterii oraz 8 zdrapek online, zaś lista ta nieustannie się wydłuża. Oprócz popularnych w Europie EuroMillions, EuroJackpot czy SuperEnalotto, na naszej stronie znajdziesz także bijące wszelkie rekordy amerykańskie PowerBall, MegaMillions czy hiszpańskie El Gordo Primitiva. Aby zagrać wystarczy więc wybrać grę, która Ci najbardziej odpowiada, wypełnić kupon, dokonać zakupu i czekać na ogłoszenie wyników losowania.

W Lottoland nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat, zaś w naszej ofercie znajdziesz dodatkowe opcje gry takie jak Subskrypcja, Podwojona Główna Wygrana, Osłona Numerów i wiele innych, dzięki czemu możesz znacznie więcej wygrać! Ponadto, grając na naszej stronie otrzymasz automatyczne powiadomienia o wynikach i możliwych wygranych, dzięki czemu nie musisz się martwić, że zapomnisz odebrać należnych pieniędzy. Co więcej, w przypadku wygranej pieniądze są automatycznie przelewane na konto zwycięskiego gracza.

Gwarantowana wypłata wygranych w Lottoland

Lottoland wyłoniło już wielu szczęśliwych zwycięzców. Wśród największych znalazł się Polak, który zgarnął szóstkę w lotto wartą aż 11 milionów złotych, gracz z Niemiec, który wygrał 14 milionów euro w Niemieckim LOTTO, oraz szczęściarz, który trafił 2 miliony dolarów w amerykańskim PowerBall.

U nas wszystkie wygrane są gwarantowane, nawet te, których wartość przekracza kilkaset milionów euro. Jak to możliwe? Aby tego dokonać, Lottoland współpracuje z wiodącymi na świecie firmami ubezpieczeniowymi, dzięki czemu możemy zagwarantować 100 % wypłatę nawet największych wygranych. Posiadamy też certyfikat Komisji ds. Hazardu, który potwierdza, iż przestrzegamy wszelkich procedur mających na celu zapewnienie wypłacalności. Co więcej, Lottoland posiada także oficjalne licencje przyznane przez Komisarzy do Spraw Hazardu w Wielkiej Brytanii, na Gibraltarze oraz w północnej Australii.

Więcej informacji o zwycięzcach Lottoland znajdziesz tutaj.

Ryszard Rembiszewski ambasadorem Lottoland

Ryszard Rembiszewski już zawsze będzie postrzegany jako słynny „Pan Lotto”, który przez wiele lat ogłaszał wyniki znanych polskich gier liczbowych. Od 2008 roku nie prowadzi on już jednak losowań w telewizji, zaś obecnie współpracuje z Lottoland, promując nowoczesny styl gry w lotto online.

Natomiast naszym ambasadorem na Wielką Brytanię został słynny prezenter lokalnego programu „Who wants to be a Millionaire?” (przyp. red. „Kto chce zostać milionerem?”), który w polskiej telewizji istnieje pod nazwą „Milionerzy”. Poniższy spot telewizyjny wyemitowany w Wielkiej Brytanii, przedstawia Chrisa Tarranta, który potwierdza wiarygodność Lottoland, oraz iż w przypadku trafienia nagrody, wyplata wygranych jest gwarantowana!

Lottoland nagrodzone przez EGR Operator Awards

Nasz model biznesowy pozwala nam oferować szeroki wybór loterii i gier liczbowych z całego świata, zdrapki online oraz oferty specjalne. A wszystko to w konkurencyjnych cenach! Dzięki temu w 2015 roku Lottoland wygrało nagrodę  na szczeblu międzynarodowym przyznawaną przez EGR Operator Awards.

Lottoland fick pris av branschtidning

Przyłącz się do gry z Lottoland i wygrywaj. Wystarczy założyć konto gracza, wybrać loterie i zawrzeć zakłady. Przekonaj się jakie to proste i spróbuj swojego szczęścia w grze o wielomilionowe wygrane już dziś! Przygotuj się na wyjątkowe oferty i promocje przeznaczone wyłącznie dla naszych użytkowników.

Życzymy wysokich wygranych!

Agnieszka

Odkąd pamiętam interesowały mnie ciekawe historie wielkich zwycięzców lotto. Teraz, dzięki Lottoland, mam wyjątkową okazję poznania jak to wszystko działa "od kuchni". W moich artykułach znajdziecie więc wszystkie informacje i tajemne sekrety szczęśliwych graczy, które pomogą Wam zwiększyć szanse na wielką wygraną!

Zarejestruj się teraz, by grać w największe loterie świata

177 368 graczy wygrało
już ponad 180 milionów zł
grając na Lottoland!

Pan
Data urodz.
+1
live chat software