26 wrz. 2014

Trudny wybór zwycięzców Lottoland

Co wybrać - anonimowość czy sławę?

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się dlaczego o niektórych zwycięzcach wiemy dosłownie wszystko, podczas gdy reszta pozostaje w pełni anonimowa? Szukając informacji o nowych szczęśliwcach, łatwo się przekonać, iż wszystko zależy od tego, jakiego wyboru dokonali wielcy zwycięscy. Jedni występują publicznie, udzielając wywiadów i opowiadając o swoich planach na przyszłość. O pozostałych natomiast wiadomo tylko tyle, iż trafili wygraną oraz z jakiego kraju lub miasta pochodzą.

Co wybrać - anonimowość czy sławę?

Dzieje się tak, ponieważ każdy zwycięzca ma możliwość wyboru, czy chce pozostać anonimowym, czy zostać osobą publiczną i podzielić się swoją historią. Przekonaj się jakie są zalety i wady każdej decyzji.

Anonimowi zwycięzcy

Jeśli po trafieniu wielomilionowej wygranej zdecydujesz się pozostać anonimowym, możesz mieć pewność, że nikt oprócz osób, z którymi sam się podzielisz tą informacją, nie będzie miał możliwości dowiedzenia się o Twoim bogactwie.  Dzięki temu, będziesz mógł cieszyć się swoją wygraną w spokoju. Zwycięzcy lotto, którzy wybierają tę drogę nie muszą się martwić udzielaniem wywiadów, wścibskimi paparazzi czy ogromną liczbą listów z prośbą o wsparcie finansowe. W ten sposób, anonimowi zwycięzcy dają sobie możliwość spokojnego zaplanowania swojej przyszłości, a także szanse na uczczenie zwycięstwa bez niepotrzebnego rozgłosu.

Pragniemy poinformować, iż w Lottoland nie upubliczniamy danych zwycięzców, którzy wcześniej nie wyrazili na to zgody. Ponadto, każdy gracz sam decyduje kiedy, ile i na które konto chce wypłacić swoją wygraną.

Zwycięzcy, którzy wybrali sławę

Każdy zwycięzca ma jednak alternatywę upublicznienia swojego sukcesu zaraz po odebraniu nagrody. Co więcej, większość dużych loterii takich jak EuroMillions organizuje specjalne konferencje prasowe, dzięki czemu każdy szczęśliwiec może opowiedzieć swoją historię osobiście. Warto się też przygotować na to, iż wiele znanych gazet oraz stacji telewizyjnych będzie chciało przeprowadzić dodatkowe wywiady, zaś od momentu gdy staniesz się osobą publiczną nic już nie będzie takie samo. Z drugiej strony, jeśli lubisz znajdować się w centrum uwagi to prawdopodobnie będziesz się czuć jak w siódmym niebie. W końcu nie ma lepszej okazji do podzielenia się swoim szczęściem z resztą świata jak na oficjalnej konferencji prasowej.

Taką właśnie decyzję podjął jeden z tegorocznych zwycięzców Niemieckiego LOTTO, który grając online, wygrał w Lottoland 100 tysięcy euro, czyli około 423 tysiące złotych. Niedługo po ogłoszeniu wyników, 28 letni Bawarczyk zdecydował, iż nie będzie ukrywał się w cieniu. Więcej informacji na temat zwycięzcy znajdziesz w artykule pt. „Bawarczyk wygrał 100 000 euro w Lottoland!”.

Nie czekaj aż ktoś inny zgarnie Ci wygraną z przed nosa i weź udział w najbliższym losowaniu Niemieckiego LOTTO już teraz. Już jutro do wygrania czeka 49 milionów złotych! Przekonaj się jakie to proste i wypełnij swój kupon przez internet!

Agnieszka

Odkąd pamiętam interesowały mnie ciekawe historie wielkich zwycięzców lotto. Teraz, dzięki Lottoland, mam wyjątkową okazję poznania jak to wszystko działa "od kuchni". W moich artykułach znajdziecie więc wszystkie informacje i tajemne sekrety szczęśliwych graczy, które pomogą Wam zwiększyć szanse na wielką wygraną!

Zarejestruj się teraz, by grać w największe loterie świata

177 368 graczy wygrało
już ponad 180 milionów zł
grając na Lottoland!

Pan
Data urodz.
+1