21 kwi. 2016

Zalety MINI lotto

Czy MINI lotto się opłaca?

Gra liczbowa MINI lotto staje się coraz bardzie popularna. Z miesiąca na miesiąc loteria ta wyłania coraz więcej zwycięzców i obecnie zajmuje pierwsze miejsce pod względem popularności spośród wszystkich gier liczbowych oferowanych przez Totalizator Sportowy. Mimo to, spora grupa graczy nadal nie docenia jej prawdziwych możliwości. W Lottoland postanowiliśmy więc podsumować wszystkie największe zalety gry MINI lotto. Sprawdź, dlaczego warto grać w tej wyjątkowej mini loterii!

Czy MINI lotto się opłaca?

Najtańsza gra liczbowa w Polsce

Każdy kto planuje wzięcie udziału w grze liczbowej zwraca uwagę na cenę pojedynczego zakładu. Informacja ta ma szczególnie znaczenie podczas kalkulacji zysków. Dlatego warto zwrócić uwagę na fakt, iż MINI lotto jest obecnie najtańszą loterią wśród wszystkich lotto dostępnych w Polsce. Pojedynczy zakład kosztuje jedynie 1,25 zł. Dla porównania, pojedynczy zakład lotto kosztuje - 3 zł, Multi Mulit - minimum 2,50 zł, EuroJackpot – 9 zł, zaś EuroMillions – 10 zł.

Wysokie szanse na wygraną = wielu zwycięzców!

Jeśli uwzględnić łączną liczbę zwycięzców, gra liczbowa MINI lotto nie ma sobie równych. Dotychczas „piątkę” trafiło już  1 721 graczy, zaś liczba ta rośnie w zastraszającym tempie. W efekcie, co miesiąc loteria ta wyłania najwięcej zwycięzców spośród wszystkich polskich gier liczbowych. Jedynie w marcu nagrodę główną MINI lotto trafiły aż 32 osoby zaś kwietniowe losowania zdążyły wyłonić już kolejnych 24 zwycięzców. Dla porównania, w przez ostatnie 3 tygodnie szóstkę w lotto trafił tylko jeden gracz.

Duża liczba zwycięzców MINI lotto jest świetnym dowodem na to, że warto jest zwracać uwagę na to jak wysokie jest prawdopodobieństwo trafienia nagrody. Grając w MINI lotto, szanse na „piątkę” wynoszą aż 1 do 850 660, podczas gdy w lotto prawdopodobieństwo trafienia „szóstki” stanowi 1 do 13 983 816. Jak widać, wybierając mini loterię mamy aż 16 razy wyższe szanse na trafienie nagrody głównej, niż w popularnym Totolotku.

MINI lotto się opłaca

Główna wygrana MINI lotto może osiągnąć ponad 350 tysięcy złotych. Aby ją otrzymać wystarczy trafić 5 z 42 wylosowanych numerów. Dotychczasowy rekord padł w grudniu 2015 roku i wyniósł 366 518,50 złotych. Warto więc zauważyć, że w tym samym czasie najwyższa wypłata pieniężna za trafienie „piątki” w Lotto to jedynie 5 131 złotych. Co więcej, za każdym razem, gdy graczom MINI lotto nie uda się poprawnie wytypować wszystkich zwycięskich numerów, pula na wygraną pierwszego stopnia jest rozdzielana wśród zwycięzców nagród niższych kategorii. Dzięki tej wyjątkowej zasadzie, za trafienie czwórki lub trójki można wygrać znacznie więcej niż w Lotto. Dla przykładu, najwyższa wypłata za trafienie czwórki w Mini Lotto w ostatnich tygodniach wyniosła 1 337 złotych, zaś w Lotto jedynie 283 zł.

Graj i wygrywaj aż 7 razy w tygodniu!

Losowania MINI lotto odbywają się codziennie o godzinie 21:40 w Warszawie. Oznacza to, że już dziś możesz spełnić swoje marzenia i dołączyć do grona zwycięzców. Nie czekaj aż ktoś inny trafi piątkę i zagraj w MINI lotto online. Wystarczy wybrać swoje szczęśliwe liczby lub skorzystać z metody chybił-trafił, a być może już za kilka godzina wygrana będzie Twoja!

Jeśli chcesz dowiedzieć się jak zwiększyć swoje sznase na trafienie wygranej przeczytaj artykuł pt. "MINI lotto system - sekret wielu zwycięzców!"

Ostatnia aktualizacja z dnia 21.04.2016 r.

Agnieszka

Odkąd pamiętam interesowały mnie ciekawe historie wielkich zwycięzców lotto. Teraz, dzięki Lottoland, mam wyjątkową okazję poznania jak to wszystko działa "od kuchni". W moich artykułach znajdziecie więc wszystkie informacje i tajemne sekrety szczęśliwych graczy, które pomogą Wam zwiększyć szanse na wielką wygraną!

Zarejestruj się teraz, by grać w największe loterie świata

177 368 graczy wygrało
już ponad 180 milionów zł
grając na Lottoland!

Pan
Data urodz.
+1