18 gru. 2015

Poznaj sekret popularności ElGordo

El Gordo - największa loteria na świecie!

Każdego roku loteria ta jest istnym szaleństwem. W tym wyjątkowym świątecznym losowaniu bierze udział ponad 90% mieszkańców Hiszpanii. Nic dziwnego, skoro loteria oferuje graczom ogromną pulę nagród w wysokości 2,2 miliarda euro, (około 10 mld złotych), która zostanie rozdzielona na 24 486 400 nagród.

El Gordo - największa loteria na świecie!

Hiszpańska Loteria Bożonarodzeniowa El Gordo zawsze wyłania więc miliony zwycięzców, a szanse na trafienie wygranej pierwszego wynoszą aż 1 do 100 000!

Chcesz wziąć udział w grze bez konieczności wyjeżdżania do Madrytu? Teraz dzięki Lottoland możesz grać online z szansą na rozbicie puli wartej aż 9,6 mld złotych! Wielkie losowanie odbędzie się już we wtorek 22 grudnia. Żeby zagrać, wystarczy wybrać numer losu, określić jaką część losu wybierasz i zatwierdzić transakcję. Spróbuj swojego szczęścia w tej niesamowitej i wyjątkowej grze, która odbywa się jedynie raz w roku!

El Gordo - największa loteria na świecie!

Nie strać swojej szansy na zostanie miliarderem i graj już teraz o 9,6 miliarda złotych!

Dominika

Pisanie jest moją pasją od zawsze. Jestem ciekawa ludzi i świata. Dzięki Lottoland mogę poznawać wiele gier liczbowych i dowiadywać się ciekawostek na ich temat. Te inspirujące wiadomości staram się zbierać w jednym miejscu i publikować jako artykuły. Niech i Was zainspirują!

Zarejestruj się teraz, by grać w największe loterie świata

177 368 graczy wygrało
już ponad 180 milionów zł
grając na Lottoland!

Pan
Data urodz.
+1