29 wrz. 2015

Największe lotto w Europie!

Euro Jackpot w Polsce – czas na wielkie kumulacje!

EuroJackpot to największe międzynarodowe lotto w Europie. Dzięki ogromnej liczbie graczy loteria ta oferuje wyjątkowo wysokie wygrane. Daj się ponieść loteryjnej gorączce i spróbuj swojego szczęścia w grze, w której możesz wygrać nawet kilkaset milionów złotych! Teraz, dzięki możliwości gry online loteria ta jest dostępna także w Polsce. Sprawdź, ile możesz wygrać!

Euro Jackpot w Polsce – czas na wielkie kumulacje!

EuroJackpot podbiło Europę!

Gra liczbowa EuroJackpot powstała w marcu 2012 roku i bardzo szybko zyskała ogromną popularność wśród fanów loterii w Europie. Obecnie w tym największym euro lotto starego kontynentu bierze udział już aż 16 państw w tym: Chorwacja, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Hiszpania, Holandia, Islandia, Litwa, Łotwa, Niemcy, Norwegia, Słowenia, Szwecja, Węgry oraz Włochy. W pozostałych krajach Europy, także i w Polsce, fani EuroJackpot mogą zagrać jedynie za pośrednictwem internetu.

Dlaczego loteria ta cieszy się tak dużą popularnością? Wszystko za sprawą prostych zasad gry oraz wyjątkowo wysokich wygranych. Aby zagrać w EuroJackpot wystarczy wytypować 5 z 50 liczb oraz 2 z 10 dodatkowych Euronumerów, zaś na pojedynczym kuponie do gry możesz wypełnić nawet do 6 różnych zakładów. Nagroda główna przyznawana jest za trafienie wszystkich 6 wylosowanych liczb (5 + 1). Ponadto, loteria ta oferuje graczom także jedenaście niższych kategorii nagród. Dzięki temu nawet jeśli nie uda Ci się rozbić głównej puli nagród, szanse na to że trafisz nagrodę, a tym samym zwrócą Ci się koszty za skreślenie zakładu wynoszą aż 1 do 42.

Rekordowo wysokie kumulacje

Jeśli należysz do grupy graczy, którzy skreślają swoje kupony tylko podczas wysokich kumulacji powinieneś szczególnie zainteresować się loterią EuroJackpot. Podczas gdy w Polsce loteryjne szaleństwo zaczyna się, gdy główna pula nagród Lotto osiągnie 10 milionów złotych, to w EuroJackpot kwota ta stanowi najniższą możliwą pulę na wygrane pierwszego stopnia.

Najwyższa możliwa główna wygrana EuroJackpot może osiągnąć nawet 90 milionów euro, czyli w przeliczeniu około 380 mln złotych. Co ciekawe, tak wysoka nagroda padła stosunkowo niedawno, bo 15 maja bieżącego roku, zaś szczęśliwym zwycięzcą jest obywatel Czech. Dla porównania najwyższa wygrana w historii polskiego lotto wyniosła 35,2 miliona złotych. Jeśli więc miałeś jakieś zastrzeżenia przeciwko EuroJackpot, to wysokość wygranych powinna ostatecznie Cię przekonać do tej gry. Poniżej przedstawiamy 3 najwyższe wygrane EuroJackpot:

1 miejsce: 90 000 000 euro (maj 2015), Czechy

2 miejsce: 61 170 752 euro (wrzesień 2014), Finlandia

3 miejsce: 58 693 173 euro (grudzień 2014), Niemcy

Piątki należą do EuroJackpot

Losowania EuroJackpot odbywają się co tydzień w piątki. Już za 3 dni będziesz więc mieć kolejną szansę na wysoką wygraną. Obecna pula nagród wynosi już 101 milionów złotych! Nie czekaj aż wygra ktoś inny i zagraj w EuroJackpot online jeszcze dziś!

Agnieszka

Odkąd pamiętam interesowały mnie ciekawe historie wielkich zwycięzców lotto. Teraz, dzięki Lottoland, mam wyjątkową okazję poznania jak to wszystko działa "od kuchni". W moich artykułach znajdziecie więc wszystkie informacje i tajemne sekrety szczęśliwych graczy, które pomogą Wam zwiększyć szanse na wielką wygraną!