25 maj. 2016

Najlepszy sposób na EuroJackpot

Euro lotto system, który sprawi, że wygrasz!

EuroJackpot to największa międzynarodowa loteria świata. Miliony graczy w każdy piątek starają się rozbić główną pulę nagród i wygrać miliony. Tutaj dowiesz się jak zwiększyć prawdopodobieństwo wygranej i poznasz najlepsze systemy gry! Sprawdź już teraz!

Euro lotto system, który sprawi, że wygrasz!

Każdy dobrze wie, że nikt nie zna wyników losowania EuroJackpot zanim się ono odbędzie. Wszystkie numery, które znajdują się w maszynie losującej mają takie same szanse na znalezienie się pośród tych zwycięskich. Nie ma więc metody, która mogłaby zagwarantować główną wygraną EuroJackpot, bez poniesienia ogromnych kosztów na zakup zakładów, które pokryłyby wszystkie możliwe kombinacje liczb. Jednak jest na to sposób! Poznaj sekret wielu zwycięzców i wygraj miliony w EuroJackpot!

Zakłady systemowe EuroJackpot

Zakłady systemowe lub inaczej gra systemem to jedyny sposób, który zdecydowanie zwiększy prawdopodobieństwo wygranej. Nic więc dziwnego, że jest to ulubiony trik doświadczonych graczy. Ponadto, korzystając z niego upieczesz dwie pieczenie na jednym ogniu, z racji tego, iż gra systemowa zwiększa również wysokość wygranych! Sprawdź, co warto wiedzieć o zakładach systemowych EuroJackpot.

3 proste kroki do zwycięstwa

Chcesz wiedzieć na czym to polega? To proste! Grając w tradycyjny sposób gracze typują 5 z 50 liczb oraz 2 z 10 Euronumerów. Natomiast, jeśli zdecydujesz się na grę systemem możesz skreślić nawet do 18 liczb na pojedynczym polu do gry. Aby uruchomić zakład systemowy, wystarczy skreślić więcej numerów niż przewiduje to format gry EuroJackpot, a system zostanie aktywowany automatycznie i wygeneruje za Ciebie wszystkie możliwe kombinacje liczb.

Jak wypełnić zakład systemowy krok po kroku:

  1. Wybierz regularne numery z puli 50 liczb,
  2. Wybierz Euronumery z puli 10 liczb,
  3. Zatwierdź swój kupon EuroJackpot.

W poniższej tabeli znajdziesz kilka przykładów zakładów systemowych. Pamiętaj, że im więcej numerów wypełnisz, tym większe szanse na wygraną. Wystarczy skreślić o jeden numer więcej niż zwykle (6 + 2), by w losowaniu wzięło udział aż 6 różnych kombinacji liczb! Poznaj najpopularniejsze systemy EuroJackpot!

Euro lotto system, który sprawi, że wygrasz!

Warto pamiętać, że grając w EuroJackpot systemem możesz także skreślić więcej niż dwa dodatkowe Euronumery. Tutaj możesz zobaczyć kilka przykładowych kombinacji liczb z większą liczbą Euronumerów.

Euro lotto system, który sprawi, że wygrasz!

Subskrypcja oraz dodatkowe opcje gry w Lottoland

Gracze, którzy decydują się na grę w EuroJackpot online bardzo szybko orientują się, że możliwość gry przez internet to nie tylko wygoda i oszczędność czasu ale także mnóstwo dodatkowych opcji gry, dzięki którym mogą zwiększyć swoje wygrane.

Euro lotto system, który sprawi, że wygrasz!

Wypełniając kupon EuroJackpot online masz także możliwość skorzystania z Subskrypcji, dzięki której Twoje numery będą brały udział w grze przez wybrany przez Ciebie okres gry od 1 do 52 tygodni. W ten sposób, nie przegapisz żadnego losowania i zwiększysz swoje szanse na trafienie nagrody. Jeśli masz ochotę możesz także skorzystać z Automatycznego Odnawiania Subskrypcji (AO), co spowoduje, że Twoje zakłady będą brały udział w grze aż do momentu, w którym nie zrezygnujesz z tej dodatkowej opcji. Co więcej, w Lottoland możesz także skorzystać z tzw. Osłony Numerów, która sprawi, że otrzymasz pełną kwotę wygranej bez względu na to ilu graczy trafi wszystkie zwycięskie numery.

Warto więc wykorzystać wszystkie atuty gry w EuroJackpot online, by zmaksymalizować swoje szanse na wysoką wygraną. Nie przegap okazji na spełnienie marzeń i wypełnij swoje kupony jeszcze dziś!

Agnieszka

Odkąd pamiętam interesowały mnie ciekawe historie wielkich zwycięzców lotto. Teraz, dzięki Lottoland, mam wyjątkową okazję poznania jak to wszystko działa "od kuchni". W moich artykułach znajdziecie więc wszystkie informacje i tajemne sekrety szczęśliwych graczy, które pomogą Wam zwiększyć szanse na wielką wygraną!

Zarejestruj się teraz, by grać w największe loterie świata

177 368 graczy wygrało
już ponad 180 milionów zł
grając na Lottoland!

Pan
Data urodz.
+1
live chat software