12 gru. 2013

Komu 170 milionów?

EuroJackpot pracuje na dobrą opinię!

W świecie gier liczbowych pojawiło się nowe lotto EuroJackpot, które szybko wyrobiło sobie dobrą opinię wśród graczy loterii. Ostatnio pula na wygraną pierwszego stopnia wyniosła ponad 170 milionów złotych!

 

Jest to już druga najwyższa kumulacja nagród w historii EuroJackpot, które powstało w marcu 2012 roku. Żaden z graczy nie trafił wszystkich pięciu regularnych numerów oraz dwóch Euro Numerów przez ostatnie 10 tygodni.

EuroJackpot pracuje na dobrą opinię!

Mogłoby sie wydawać, że loteria EuroJackpot potrzebowała dość dużo czasu na zebranie takiej puli nagród. Jednak trzeba wziąć pod uwagę fakt, że w przeciwieństwie do EuroMillions, którego losowania odbywają się w każdy wtorek i piątek, wyniki nowej loterii EuroJackpot ogłaszane są tylko raz w tygodniu. 

Główna nagroda ciągle rośnie

Ostatnie losowanie lotto EuroJackpot nie tylko nie wyłoniło żadnych zwycięzców nagród pierwszej kategorii, ale też żaden z graczy nie trafił 5 regularnych numerów zapewniających wygraną trzeciego stopnia wartej 125 000 funtów, czyli w przeliczeniu około 627 000 złotych. Mimo to ostatnie losowanie okazało się być szczęśliwe dla trzech osób, które poprawnie wytypowały 5 liczb i 1 Euro Numer, dzięki czemu każda z nich wzbogaciła się o około 802 tysiące złotych (£160 000).

W porównaniu do polskiego Lotto, które gwarantuje 4 kategorie wygranych, loteria EuroJackpot oferuje aż 12 różnych kategorii nagród. Aby zdobyć nagrodę pocieszenia wystarczy poprawnie wytypować 2 numery i 1 Euro Numer lub 1 numer i 2 Euro Numery. Ostatnie losowanie wyłoniło aż 545 597 graczy, którzy odebrali takie wygrane. Możemy w ten sposób wygrać około 30 złotych, co może nie stanowi dużej kwoty, ale z pewnością da nam możliwość ponownej gry w lotto EuroJackpot!

Każdy kto chce wziąć udział w lotto EuroJackpot powinien wiedzieć, iż losowanie tej loterii odbywa się w Helsinkach w Finlandii, w każdy piątek o 20:30 czasu polskiego.

Zastanawiasz się czy warto zagrać w tej loterii? Pamiętaj, że mimo iż Polska ciągle nie jest na liście krajów, które oficjalnie biorą udział w tej loterii, zawsze można zagrać przez internet dzięki lottoland.

Agnieszka

Odkąd pamiętam interesowały mnie ciekawe historie wielkich zwycięzców lotto. Teraz, dzięki Lottoland, mam wyjątkową okazję poznania jak to wszystko działa "od kuchni". W moich artykułach znajdziecie więc wszystkie informacje i tajemne sekrety szczęśliwych graczy, które pomogą Wam zwiększyć szanse na wielką wygraną!

Zarejestruj się teraz, by grać w największe loterie świata

177 368 graczy wygrało
już ponad 180 milionów zł
grając na Lottoland!

Pan
Data urodz.
+1