04 wrz. 2015

Zostań ekspertem EuroMillions!

Euromilions – czy wiesz jak grać, by wygrać?

Gra liczbowa EuroMillions cieszy się ogromną popularnością wśród graczy. Loteria ta oferuje rekordowo wysokie wygrane, które są nawet kilkanaście razy wyższe od rekordowej puli nagród polskiego lotto. A czy Ty wiesz jak grać w EuroMillions, by wygrać miliony? Przeczytaj poniższy artykuł i zostań ekspertem!

Euromilions – czy wiesz jak grać, by wygrać?

Jeśli jesteś fanem gier liczbowych, na pewno już wiesz, że nie warto ograniczać się wyłącznie do polskiego lotto. Dzięki możliwości gry przez internet teraz świat loterii stoi przed Tobą otworem. Sprawdź, co powinieneś widzieć o jednej z największych europejskich gier, czyli EuroMillions.

Co to jest EuroMillions?

EuroMillions to najpopularniejsza międzynarodowa gra liczbowa w Europie, która zasłynęła z wyjątkowo wysokich kumulacji. Dotychczasowy rekord tej loterii należy do zwycięzcy z Portugalii, który wygrał aż 190 milionów euro, czyli ponad 800 mln złotych.

Do grupy EuroMillions należy obecnie 10 państw w tym: Francja, Hiszpania, Wielka Brytania, Austria, Belgia, Irlandia, Lichtenstein, Luksemburg, Portugalia oraz Szwajcaria. Gracze z pozostałych krajów Europy mogą grać w EuroMillions wyłącznie za pośrednictwem internetu. Nikogo nie powinno więc  dziwić dlaczego pule nagród EuroMillions osiągają tak zawrotne wartości.

Jak grać w EuroMillions?

Format gry EuroMillions jest nieco inny od tradycyjnego lotto. Aby zagrać należy wytypować 5 z 50 liczb oraz 2 z 12 tzw. gwiazdek. Wygrana pierwszego stopnia przyznawana jest za trafienie wszystkich siedmiu wylosowanych numerów (5 + 2). Ponadto, loteria ta oferuje także aż dwanaście niższych kategorii nagród. Aby otrzymać nagrodę pocieszenia wystarczy poprawnie wytypować jedynie 2 z 5 regularnych numerów (2 + 0).

Jakie mam szanse na wygraną?

EuroMillions oferuje graczom łącznie 13 kategorii nagród, dzięki czemu szanse na trafienie wygranej lub przynajmniej zwrot kosztów gry są wysokie. Dla przykładu, prawdopodobieństwo trafienia nagrody pociesznie w polskim lotto to 1 do 57, natomiast w EuroMillions wynosi ono aż 1 do 22!

Gdy porównamy szanse trafienia nagrody głównej, EuroMillions zdecydowanie traci w stosunku do lotto. Warto jednak zaznaczyć, że loteria ta oferuje kilkunastokrotnie wyższe wygrane! Ponadto, zawsze możesz zwiększyć prawdopodobieństwo wygranej korzystając z zakładów systemowych. Pamiętaj, im więcej numerów wytypujesz, tym wyższe szanse na wygraną!

Ile mogę wygrać w EuroMillions?

Minimalna gwarantowana pula na główną wygraną EuroMillions wynosi 17 milionów euro, czyli ponad 36 razy więcej niż w polskim lotto. Jeśli żadnemu z graczy nie uda się rozbić głównej puli nagród dochodzi do kumulacji. Maksymalna możliwa wartość nagrody głównej to aż 190 milionów euro i jeśli nikt jej nie trafi w dwóch następujących po sobie losowaniach, pula ta rozdzielana jest pośród zwycięzców niższych kategorii. W ten sposób możesz zostać milionerem, nawet jeśli nie trafisz zwycięskiej siódemki!

Ile kosztuje zakład i kiedy są losowania EuroMillions?

Pojedynczy zakład EuroMillions (5 liczb + 2 gwiazdki) kosztuje 10,50 zł, zaś cena zakładu systemowego zależy od liczby skreślonych numerów. Losowania tej loterii odbywają się dwa razy w tygodniu w każdy wtorek i piątek o godzinie 20:45 polskiego czasu. Zakłady EuroMillions online przyjmowane są do godz. 20:30. Lepiej jednak nie czekać na ostatnią chwilę i wypełnić swoje kupony jeszcze dziś. Dzięki możliwości gry przez internet, teraz możesz spróbować swojego szczęścia w najpopularniejszym europejskim lotto nawet bez wychodzenia z domu!

Zagraj z Lottoland, a pomożemy Ci spełnić marzenia!

Ostatnia aktualizacja z dnia 29.09.2016 r.

Agnieszka

Odkąd pamiętam interesowały mnie ciekawe historie wielkich zwycięzców lotto. Teraz, dzięki Lottoland, mam wyjątkową okazję poznania jak to wszystko działa "od kuchni". W moich artykułach znajdziecie więc wszystkie informacje i tajemne sekrety szczęśliwych graczy, które pomogą Wam zwiększyć szanse na wielką wygraną!

Zarejestruj się teraz, by grać w największe loterie świata

177 368 graczy wygrało
już ponad 180 milionów zł
grając na Lottoland!

Pan
Data urodz.
+1