23 lut. 2016

Wszystko co powinieneś wiedzieć o Francuskim Lotto online

Francuskie Lotto w pigułce

Lubisz grać w polskie lotto, ale masz ochotę spróbować czegoś nowego? Wypróbuj Francuskie Lotto i wygraj fortunę. Obecnie loteria ta jest jedną z najpopularniejszych gier liczbowych wśród naszych użytkowników. Sprawdź, co warto o niej wiedzieć i jak grać, by zwiększyć swoje szanse na wysoką wygraną!

Francuskie Lotto w pigułce

Francuskie Lotto od A do Z

Francuskie Lotto w pigułce

Format: 5 z 49 liczb i 1 z 10 Numerów Bonusowych

Najwyższa wygrana: 24 mln € (ok. 105 mln zł)

Losowania: poniedziałki, środy i soboty

Kategorie nagród: 6

Cena: 9 zł

Francuskie Lotto jest bardzo proste, zaś formatem przypomina znane EuroMillions i EuroJackpot. Aby zagrać wystarczy więc wytypować 5 z 49 liczb oraz 1 z 10 dodatkowych Numerów Bonusowych. Nagroda główna przyznawana jest za trafienie wszystkich 6 wylosowanych liczb. Ponadto, loteria ta oferuje także 5 niższych kategorii nagród, dzięki czemu masz większe szanse na trafienie nagrody.

Dla przykładu, aby otrzymać nagrodę pocieszenia wystarczy poprawnie wytypować jedynie 2 z 6 liczb. Minimalna pula na wygrane pierwszego stopnia wynosi 2 miliony euro (ok. 8,7 mln zł), natomiast maksymalna możliwa wartość wygranej wynosi aż 36 mln euro, czyli około 157 mln złotych. Dla porównania, dotychczasowy rekord polskiego lotto wynosi jedynie 35,2 miliona złotych.

To jednak nie koniec dobrych wiadomości, gdyż prawdopodobieństwo trafienia nagrody pocieszenia we Francuskim Lotto, a tym samym zapewnienia sobie zwrotu kosztów gry wynosi aż 1 do 18! Natomiast szanse na trafienie najmniejszej wygranej w lotto są ponad 3 razy niższe i wynoszą 1 do 57.

Sposoby na wygraną

Jak widać loteria ta już w wersji podstawowej jest bardzo intratna dla graczy. Warto jednak pamiętać, że zawsze można dodatkowo zwiększyć swoje szanse na wygraną. Aby  tego dokonać wystarczy skorzystać z kilku poniższych metod:

Zakłady systemowe – Jednym z najlepszych sprawdzonych sposobów na zwiększenie prawdopodobieństwa wygranej we Francuskim Lotto jest skorzystanie z gry systemem. W ten sposób na pojedynczym polu do gry możesz skreślić zamiast 6 liczb (5 + 1) nawet do 19 numerów (9 + 10). Pamiętaj, że im więcej numerów skreślisz, tym wyższe będziesz mieć szanse na wygraną!

Gra na więcej niż 1 zakład – Jeśli chcesz dodatkowo zwiększyć swoje szanse na wygraną, warto jest wypełnić więcej zakładów na dane losowanie. Pojedynczy kupon do gry we Francuskie Lotto składa się z 6 pól do gry. Oznacza to, że na jednym kuponie możesz skreślić nawet do 6 różnych kombinacji numerów!

Subskrypcja – Jak mówi znane powiedzenie, żeby wygrać, trzeba grać. W Lottoland masz wyjątkową możliwość skorzystania z dodatkowej opcji gry jaką jest Subskrypcja. Dzięki niej możesz grać na te same numery nawet przez 52 tygodnie z rzędu. W ten sposób już nigdy nie przegapisz żadnej kumulacji oraz oszczędzisz czas potrzebny na wypełnianie osobnych kuponów.

Do trzech razy sztuka?

Przyłącz się do gry we Francuskie Lotto i wygrywaj miliony. Losowania tej loterii odbywają się 3 razy w tygodniu w każdy poniedziałek, środę i sobotę o godzinie 20:30. Przypominamy, że zwycięskie numery online można typować jedynie do godziny 19:30. Zakłady wysłane po terminie wezmą udział w kolejnym losowaniu. Nie czekaj aż będzie za późno i zagraj we Francuskie online jeszcze dziś!

Życzymy wysokich wygranych!

Agnieszka

Odkąd pamiętam interesowały mnie ciekawe historie wielkich zwycięzców lotto. Teraz, dzięki Lottoland, mam wyjątkową okazję poznania jak to wszystko działa "od kuchni". W moich artykułach znajdziecie więc wszystkie informacje i tajemne sekrety szczęśliwych graczy, które pomogą Wam zwiększyć szanse na wielką wygraną!

Zarejestruj się teraz, by grać w największe loterie świata

177 368 graczy wygrało
już ponad 180 milionów zł
grając na Lottoland!

Pan
Data urodz.
+1