16 kwi. 2014

57 mln euro trafiło do Finlandii!

Grupa finów trafiła rekordową wygraną Eurojackpot!

W piątek 4 kwietnia wszyscy fani loterii w napięciu oczekiwali na wyniki losowania EuroJackpot. Tym razem pula na wygrane pierwszego stopnia wyniosła aż 57 milionów euro, czyli w przeliczeniu około 238,4 mln złotych. Wszystko stało się możliwe, gdyż aż 11 razy z rzędu, żaden z graczy nie trafił wszystkich wylosowanych numerów. Jak się okazało, tym razem pośród wielu sprzedanych kuponów jeden okazał się zwycięski!

Grupa finów trafiła rekordową wygraną Eurojackpot!

Rekordowe losowanie wyłoniło następujące numery: 10, 16, 28, 30, 33 oraz dwa Euronumery 4 i 6. Zwycięski kupon sprzedano w kiosku w miejscowości Toijala w zachodniej Finlandii. Okazuje się, iż Finowie mieli wyjątkowo dużo szczęścia w Eurojackpot, gdyż aż trzech z dziesięciu największych zwycięzców tej gry, pochodzi właśnie z tego kraju.

Tym razem właścicielami kuponu okazała się 10 osobowa grupa pracowników „SKS Toijala Works” – firmy zajmującą się obróbką stali. Jej właściciel, pan Pasi Kannisto powiedział w jednym z wywiadów, iż ma nadzieje, że jego pracownicy przyjdą w poniedziałek do pracy. Niestety, bardzo prawdopodobne jest, iż większość z nich już więcej się tam nie pojawi.

Z tak dużą sumą na koncie, każdy ze zwycięzców będzie mógł pozwolić sobie na życie w luksusie i już nigdy nie będzie musiał się martwić o swoją przyszłość. Skorzystaj z okazji i weź udział w najbliższym losowaniu EuroJackpot. Już w piątek 18 kwietnia fani tej gry będą mieli szanse powalczyć o 41 milionów złotych. Zrób sobie prezent na Wielkanoc, kto wie, może tym razem to Ty zostaniesz zwycięzcą!

Agnieszka

Odkąd pamiętam interesowały mnie ciekawe historie wielkich zwycięzców lotto. Teraz, dzięki Lottoland, mam wyjątkową okazję poznania jak to wszystko działa "od kuchni". W moich artykułach znajdziecie więc wszystkie informacje i tajemne sekrety szczęśliwych graczy, które pomogą Wam zwiększyć szanse na wielką wygraną!