28 wrz. 2016

Lotto zdrapki dla każdego

Gry zdrapki to szansa na wysokie wygrane!

Zdrapki online to wyjątkowa szansa na natychmiastową wygraną. Teraz nie musisz już czekać na losowanie i ogłoszenie wyników. Wystarczy zdrapać wybraną lotto zdrapkę, aby poznać wyniki natychmiast. Graj i wygrywaj kiedy tylko chcesz. W Lottoland możesz wypróbować też zdrapki za darmo. Sprawdź teraz!

 

Gry zdrapki to szansa na wysokie wygrane!

 

Zdrapki to rodzaj gry losowej, w której informacja o wygranej jest ukryta pod obrazkiem, który należy zdrapać. W zależności od tego jakie symbole się trafi, dany gracz wygrywa nagrodę lub nie. Zdrapek jest wiele - wystarczy porównać ceny, nakład, kategorie nagród oraz wysokość wygranych, by móc zadecydować, które z nich są najlepsze dla Ciebie!

Kiedyś ten rodzaj gry był dostępny tylko i wyłącznie w papierowej formie, jednak w dzisiejszych czasach fani loterii mogą także zagrać w zdrapki online. Dzięki nowej technologii można więc oszczędzić czas potrzebny na wyprawę do sklepu lub kolektury, a także grać z dowolnego miejsca na ziemi. Wystarczy tylko mieć dostęp do internetu, utworzyć konto gracza Lottoland i gotowe!

 

Lotto zdrapki – historia sukcesu

 

Pierwsze zdrapki na świecie powstały stosunkowo niedawno bo w latach 70. XX w. w Stanach Zjednoczonych. Zostały one po raz pierwszy stworzone przez informatyka Johna Kozę i eksperta ds. marketingu Daniela Bowera, którzy postanowili stworzyć loterię, która umożliwi graczom natychmiastową wygraną. Informatyk był więc odpowiedzialny za algorytm, który miał na celu zapewnienie, że gra w zdrapki będzie w pełni losowa, natomiast Bower wykorzystał swoją wiedzę tak, by oferowana przez nich gra spełniała potrzeby graczy. Zdrapki okazały się więc idealnym rozwiązaniem, gdyż dzięki nim gracze nie muszą czekać na ogłoszenie wyników losowania, a tym samym mogą grać i wygrywać kiedy tylko mają na to ochotę. Nic więc dziwnego, że zdrapki w krótkim czasie zyskały ogromną popularność nie tylko w USA, ale także w wielu innych krajach.

 

Zdrapki online mają mnóstwo zalet!

 

Rozwój technologii dotyczy obecnie wszystkich dziedzin naszego życia. Łatwy dostęp do internetu zarówno na komputerze, laptopie jak i na innych urządzeniach mobilnych sprawia, że usługi, które wcześniej były dostępne tylko i wyłącznie w sklepie lub kolekturze, teraz można zdobyć nawet bez wychodzenia z domu. To samo dotyczy zdrapek. Kiedyś aby zagrać w zdrapki, trzeba było wybrać się do kolektury. Teraz wystarczy mieć dostęp do internetu, by móc grać kiedy i gdzie tylko zechcesz. Zdrapki online są więc o wiele wygodniejsze i pozwolą Ci oszczędzić ten jakże ceny w dzisiejszych czasach czas.

W Lottoland masz do wyboru aż 12 różnych zdrapek online, jeśli więc nie możesz zdecydować od której zacząć, poniżej przedstawiamy proste porównanie.

 

Gry zdrapki to szansa na wysokie wygrane!

*wypłacane co miesiąc przez okres 10 lat

 

Zagraj w zdrapki za darmo w Lottoland

 

Ponadto, kolejną zaletą zdrapek dostępnych online jest możliwość sprawdzenia i wypróbowania ich zupełnie za darmo! Jeśli więc zdecydujesz już, którą grę chcesz przetestować, wystarczy kliknąć na przycisk „demo zdrapki” i zabrać się za zdrapywanie. Zapewniamy, że to świetna zabawa!

 

Gry zdrapki to szansa na wysokie wygrane!

 

Gracze, którzy trafili wygrane w zdrapki online

 

Dlaczego warto zagrać w zdrapki w Lottoland? Wielu naszych użytkowników przekonało się już, że za zdrapki online to nie tylko dobra zabawa, ale także wysokie wygrane. Nasi gracze mają naprawdę dużo szczęścia. Poniżej przedstawiamy zwycięzców online z Brazylii, Czech, Niemiec, Wielkiej Brytanii oraz z Polski!

 

Chcete vyhrát peníze okamžitě? Zahrajte si stírací losy!

 

Brazylia

  • Pani Antonia z Brazylii przyznała, że uwielbia grać w zdrapki online. Nic więc dziwnego, że w krótkim czasie trafiła wygraną IV stopnia w grze Owocowe szaleństwo wartą aż 10 000 złotych. Zapytana o to dlaczego wybrała właśnie tę zdrapkę, Pani Antonia odpowiedziała, że po prostu lubi grać za małe pieniądze.
  • Pani Mary szczęście mocno sprzyja, gdyż swoją wygraną w zdrapki trafiła niedługo po tym jak przyłączyła się do fanów Lottoland online. W marcu 2016 roku wygrała 10 000 złotych w zdrapce Owocowe szaleństwo, którą wybrała ze względu na kolorową grafikę. Niedługo po tym jak zaczęła grać na jej ekranie pojawiło się powiadomienie o wygranej. Aż trudno jej było uwierzyć w swoje szczęście. Jak przyznała w rozmowie telefonicznej, swoją wygraną zamierza dobrze zainwestować.
  • Pan Julius okazał się wyjątkowym szczęśliwcem. Grając w Lottoland, po raz pierwszy w życiu zdecydował się na grę w zdrapki i wygrał już przy pierwszym podejściu! Zdrapał on zdrapkę Rozbij skarbonkę i wygrał nagrodę główną wartą 12 500 złotych. Nie mogąc uwierzyć we własne szczęście natychmiast sprawdził on stan swojego konta gracza i faktycznie, podana suma była już na nim była!

 

Czechy

  • Pan Milan zaczął grać w Lottoland już w 2014 roku. Jak widać był to dobry wybór, gdyż w październiku 2015 roku trafił on wygraną drugiego stopnia w zdrapce 500 000 zł w gotówce.  Dzięki temu na jego konto wpadło aż 50 tysięcy złotych!

 

Niemcy

  • Pan Heiko, który mieszka w Monachium, wygrał w naszej zdrapce Milioner od zaraz aż 100 000 euro, czyli pół miliona złotych. Ten wyjątkowy szczęściarz długo nie mógł uwierzyć w swoją wygraną i jak przyznał, gdy wreszcie dotarło do niego ile pieniędzy wygrał, popłakał się z radości.
  • Pan Mike zagrał w naszą zdrapkę 777 i wygrał nagrodę drugiego stopnia wartą aż 7 777 złotych! Szczęśliwa zdrapka online była ukryta w pakiecie 10 zdrapek, które można kupić na naszej stronie. Pan Mike natychmiast skontaktował się z naszym Biurem Obsługi Klienta, gdzie uzyskał potwierdzenie, że pieniądze zostały już przekazane na jego konto gracza.

 

Polska

  • Pan Damian, który pochodzi z Ligoty Bialskiej trafił swoją wygraną grając w zdrapkę Milioner od zaraz. W krótkim czasie od rozpoczęcia gry okazało się, że jedna z zakupionych przez niego zdrapek była zwycięska. W ten sposób, Pan Damian wygrał nagrodę drugiej kategorii wartą aż pół miliona złotych!

 

Wielka Brytania

  • Pani Lisa z Wielkiej Brytanii zdecydowała się na grę w Owocowe szaleństwo i ku jej zaskoczeniu w krótkim czasie wygrała nagrodę wartą aż 250 000 złotych. Szczęśliwa zwyciężczyni od razu wiedziała co zrobi z pieniędzmi. Połowę kwoty przeznaczyła na spłacenie długów, zaś drugą część rozdzieli pośród swoich 4 synów. Pani Lisa powiedziała, że dzięki tej wygranej mogła w końcu spełnić swoje marzenie!

 

Graj i wygrywaj kiedy tylko zechcesz!

 

Marzysz o wielkiej wygranej, dzięki której będziesz mógł odmienić swoje życie? W Lottoland oferujemy szeroki wachlarz loterii i zdrapek, dzięki którym możesz spełnić marzenia. Przekonaj się jakie to proste i zagraj już dziś!

 

Źródła:

sjp.pwn.pl/sjp/zdrapka;2545312
nytimes.com/2013/07/07/magazine/who-made-that-scratch-off-lottery-ticket.html?_r=0 

Agnieszka

Odkąd pamiętam interesowały mnie ciekawe historie wielkich zwycięzców lotto. Teraz, dzięki Lottoland, mam wyjątkową okazję poznania jak to wszystko działa "od kuchni". W moich artykułach znajdziecie więc wszystkie informacje i tajemne sekrety szczęśliwych graczy, które pomogą Wam zwiększyć szanse na wielką wygraną!