27 lis. 2014

Polskie Lotto wyłoniło już 1000 milionerów!

Historyczne losowanie Lotto

Gra liczbowa Lotto wyłoniła jubileuszowego milionera. Jak co tydzień we wtorkowym losowaniu wzięły udział setki tysięcy graczy z całej Polski. Tym razem stawka toczyła się o główną wygraną w wysokości 7 milionów złotych. Wkrótce po ogłoszeniu wyników okazało się, iż tym razem szczęście sprzyjało graczom z Nysy i Zagnańska, którzy jednocześnie trafili zwycięską „Szóstkę”. Ponadto, jeden ze szczęśliwców okazał się być 1000 lottomilionerem, który trafił wygraną pierwszego stopnia w tej popularnej polskiej grze. Dowiedz się więcej o wyjątkowym losowaniu Lotto.

Historyczne losowanie Lotto

W miniony wtorek 25 listopada, odbyło się 5 557 losowanie gry liczbowej Lotto, w którym wylosowaną następujące liczby: 1, 5, 12, 18, 29, 34. Tym razem aż dwóm graczom udało się trafić szóstkę, dzięki czemu każdy z nich otrzyma po 3 016 182 złote. Według danych udostępnionych przez organizatorów loterii, obydwoje zwycięzcy samodzielnie wybrali swoje numery Lotto. Ponadto, aż 57 osób poprawnie wytypowało 5 z 6 wylosowanych liczb, dzięki czemu każda z nich otrzyma po 5 946 złotych.

Lotto ma już 1000 milionerów!

Na pierwszy rzut oka można powiedzieć, iż nie ma w tym nic wyjątkowego, jednak wcale tak nie jest. Dzięki danym udostępnionym przez Totalizator Sportowy okazuje się, iż jeden z głównych zwycięzców znalazł się na zaszczytnym 1000 miejscu na liście zwycięzców Lotto i Lotto Plus, którzy wygrali co najmniej milion złotych. Historycznym zwycięzcą okazał się gracz, który wysłał swoje zakłady Lotto w Nysie, zaś o kolejności zdecydowała w tym przypadku data zawarcia zwycięskich zakładów. Serdecznie gratulujemy nowemu milionerowi, który na pewno przejdzie już do historii.

Co ciekawe, jest to już druga wysoka wygrana Lotto, która padła w Nysie. Poprzedni zwycięzca trafił szóstkę w losowaniu, które odbyło się 4 kwietnia 2009 roku, dzięki czemu także wzbogacił się o ponad 3 miliony złotych. Zwycięzca, który został 999 lottomilionerem pochodzi z małej wsi Zagnańsk w województwie świętokrzyskim. Jest to pierwsza wielka wygrana z tego regionu więc bardzo prawdopodobne już wkrótce wszyscy sąsiedzi dowiedzą się o jego niesamowitym szczęściu.

Jeszcze dziś odbędzie się kolejne losowanie lotto i lottoPLUS. Pula na wygrane pierwszego stopnia wynosi obecnie 2 miliony złotych. Nie czekaj aż wygra ktoś inny i zagraj w lotto online już teraz. Kto wie, być może to Ty zostaniesz 1001. zwycięzcą!

Agnieszka

Odkąd pamiętam interesowały mnie ciekawe historie wielkich zwycięzców lotto. Teraz, dzięki Lottoland, mam wyjątkową okazję poznania jak to wszystko działa "od kuchni". W moich artykułach znajdziecie więc wszystkie informacje i tajemne sekrety szczęśliwych graczy, które pomogą Wam zwiększyć szanse na wielką wygraną!

Zarejestruj się teraz, by grać w największe loterie świata

177 368 graczy wygrało
już ponad 180 milionów zł
grając na Lottoland!

Pan
Data urodz.
+1