15 sty. 2015

Sprawdź, które loterie przyniosą Ci szczęście!

Horoskop 2015 dla graczy lotto

Miniony rok przyniósł mnóstwo niespodzianek. Każdy z nas przeżył go trochę inaczej. Podczas gdy dla jednych rok 2014 był niezwykle pouczający, inni świętowali sukcesy, wielkie wygrane oraz powodzenie w miłości. Jedno jest pewne dla każdego gracza lotto ostatnie 12 miesięcy to nowe doświadczenia, które miejmy nadzieję pomogą nam odnieść sukces w przyszłości.

Horoskop 2015 dla graczy lotto

Horoskop 2015 dla graczy lotto

W Lottoland postanowiliśmy przygotować specjalny horoskop dla graczy lotto na cały 2015 rok. Przekonaj się więc, czy gwiazdy przepowiedziały Ci wielką wygraną, gdyż jeszcze dziś możesz trafić "szóstkę" w lotto i wygrać 17 milionów złotych!

Wodnik (21 stycznia – 19 lutego)

Horoskop 2015 dla graczy lotto

Szczęśliwy dzień – niedziela

Szczęśliwa liczba – 3

Szczęśliwa loteria – PowerBall

Rok 2015 szykuje w życiu wodnika wiele zmian. Już wkrótce możesz mieć nagłe wydatki oraz poczucie, iż niektóre rzeczy zaczynają wymakać się z pod kontroli. Jak zawsze czas transformacji to wielkie wyzwanie, dlatego warto się na nie dobrze przygotować. Wodnik powinien nauczyć się planować mądrze wydawać pieniądze, otworzyć się na zmiany i jednocześnie zaufać swojej intuicji. W tym roku każdy Wodnik powinien bez wahania wykorzystać każdą okazję, gdyż nie wiadomo co przyniesie Ci szczęście. Według gwiazd, Twoja ścieżka zmierza ku lepszemu, zaś koniec roku może przynieść spełnienie finansowe w postaci wygranej lub darowizny.

Ryby (20 lutego – 20 marca)

Horoskop 2015 dla graczy lotto

Szczęśliwy dzień – piątek 

Szczęśliwa liczba – 4

Szczęśliwe loterie – MINI lotto, EuroJackpot, EuroMillions

Horoskop 2015 dla Ryb przewiduje, iż początek roku będzie dla Ciebie okresem wytężonej pracy, która wkrótce przyniesie wiele sukcesów oraz korzyści materialne. Przed Tobą otworzą się nowe niezwykłe możliwości, które sprawią, że odważysz się sięgnąć marzeń. Dzięki temu, tegoroczne wakacje przeznaczysz na zasłużony odpoczynek, zagraniczne wycieczki, oraz rodzinne wypady. Ryby powinny także przygotować się na drugą połowę roku, gdyż to właśnie wtedy Twoja fortuna może się odmienić. Wszystko wskazuje jednak na to, iż jest to chwilowe wahanie, zaś kolejne lata będą obfitować w dobrobyt. Ponadto, Twoja rozwaga spowoduje, iż unikniesz większości niebezpieczeństw.

Baran (21 marca – 20 kwietnia)

Horoskop 2015 dla graczy lotto

Szczęśliwy dzień – wtorek

Szczęśliwe liczby – 5 i 9

Szczęśliwe loterie – lotto i lottoPLUS, MINI lotto, EuroMillions

Nowy rok zapowiada się bardzo obiecująco dla osób spod znaku Barana, w szczególności pod względem finansowym. Układ planet, w tym Jowisza i Saturna zapewni Ci pomyślny los oraz świetną kondycję finansową. Dzięki temu już wkrótce wszelkie problemy staną się jedynie wspomnieniem. Tegoroczne lato przyniesie Ci mnóstwo dodatkowych zysków, dzięki czemu do Twojego portfela zacznie wpadać więcej pieniędzy niż zwykle. Ponadto, będzie to także dobry czas na zagraniczne wycieczki i spełnianie marzeń. Nie daj się jednak ponieść szalonym pomysłom i zachowaj trochę oszczędności na trudniejsze dni. Koniec roku dla Barana to kolejne nieoczekiwane zyski, które mogą się zjawić w postaci wielkiej wygranej. Rok 2015 jest więc idealny do przemyślenia swoich planów na przyszłość, by móc w pełni wykorzystać swoje szczęście.

Byk (21 kwietnia – 20 maja)

Horoskop 2015 dla graczy lotto

Szczęśliwy dzień – piątek

Szczęśliwe liczby – 6 i 10

Szczęśliwe loterie – MINI lotto, EuroJackpot, EuroMillions

Dla Byka będzie to rok dobrych zarobków, dlatego warto poświęcić trochę czasu by dokładnie przeanalizować obecny stan finansowy, dzięki czemu lepiej poznasz swoje mocne i słabe strony. Pieniądze są zazwyczaj bardzo ważne dla osób spod znaku Byka, do czego mają szósty zmysł. Zaufaj swoim zdolnościom, gdyż Twoje tegoroczne pomysły zaowocują spokojnym końcem roku. Kwiecień i maj to najlepsze miesiące na wdrożenie ich w życie, gdyż to właśnie wtedy będziesz mieć najwięcej energii. Co więcej, Horoskop 2015 przewiduje, iż jesienią możesz otrzymać nieprzewidziany zastrzyk gotówki, zaś zimą czekają Cię ogromne zyski.

Bliźnięta (21 maja – 21 czerwca)

Horoskop 2015 dla graczy lotto

Szczęśliwy dzień – sobota

Szczęśliwe liczby – 7 i 11

Szczęśliwe loterie – lotto i lottoPLUS, MINI lotto, MegaMIllions, Niemieckie LOTTO

Bliźnięta mają w tym roku szanse odnieść sukces zarówno na polu zawodowym jak i finansowym. Szczególnie szczęśliwy okaże się początek lata, gdyż to właśnie wtedy możesz spodziewać się sporego zastrzyku gotówki. Natomiast jesienią na wiele Bliźniąt czekają premie i dodatkowe zyski. Mimo wielu sukcesów pod względem finansowym rok 2015 szykuje dla Ciebie duże wahania i niespodziewane wydatki, dlatego ostrożnie planuj swój budżet. Od maja aż po czerwiec będziesz mieć mnóstwo energii, warto więc dobrze wykorzystać ten czas, by wdrożyć w życie swoje nowe plany.

Rak (22 czerwca – 22 lipca)

Horoskop 2015 dla graczy lotto

Szczęśliwy dzień – środa

Szczęśliwe liczby – 8 i 12

Szczęśliwe loterie – MINI lotto, MegaMillions, Niemieckie LOTTO

W tym roku los uśmiechnie się do Raków, zaś gwiazdy przyniosą Wam mnóstwo szczęścia w finansach. Horoskop na 2015 rok przewiduje, iż osoby spod tego znaku będą miały okazje do wielu wyjazdów za granicę, dlatego warto wykorzystać wszelką możliwą okazję. Co więcej, gwiazdy wskazują, iż rozpoczęty rok będzie przełomowym, a duży wpływ będzie mieć na to rosnąca pewność siebie. Bardzo prawdopodobne jest, iż w zimie czeka na Raki solidny zastrzyk gotówki, być może nawet wielka wygrana w ulubionej grze lotto. Jak widać, wkrótce czeka Cię kilka ważnych decyzji dotyczących finansów. Zastanów się, czy nie lepiej skorzystać z wiedzy doświadczonego doradcy finansowego, które pomoże Ci uniknąć błędów w obrocie dużą gotówką.

Lew (23 lipca – 22 sierpnia)

Horoskop 2015 dla graczy lotto

Szczęśliwe dni – poniedziałek i piątek

Szczęśliwe liczby – 1 i 9

Szczęśliwe loterie – MINI lotto, EuroJackpot, EuroMillions

Korzystny wpływ planet sprawi, iż Lwy będą miały szanse na osiągnięcie wielu sukcesów w tym roku. Skorzystaj z okazji jaką dają gwiazdy i skup się na tym jak dotrzeć do celu i nie tracić czasu na błahostki. Układ Merkurego i Księżyca świadczy o tym, iż należy uzbroić się w cierpliwość, jednak Twój wysiłek przyniesie dobre rezultaty. W tym roku finanse Lwów mogą nie być w najlepszym stanie, dlatego warto zaoszczędzić trochę gotówki na czarną godzinę. Bardzo możliwe, iż w lecie czeka na Ciebie niespodziewany zastrzyk gotówki, słuchaj więc swojej intuicji i zachowaj ostrożność w nadmiernym wydawaniu pieniędzy.

Panna (24 sierpnia – 23 września)

Horoskop 2015 dla graczy lotto

Szczęśliwe dni – środa i sobota

Szczęśliwe liczby – 2 i 10

Szczęśliwe loterie – lotto i lottoPLUS, MINI lotto, MegaMillions, Niemieckie LOTTO

Rok 2015 zapowiada się bardzo obiecująco dla wszystkich osób spod znaku Panny. Warto jednak rozpocząć go od ciężkiej pracy, by później móc cieszyć się z osiągniętych sukcesów. Układ gwiazd powoduje, iż 2015 to dobry rok na rozpoczęcie czegoś nowego. Nadszedł także czas, by uporządkować sprawy finansowe i dobrze zastanowić się nad swoją przyszłością. Dzięki dyscyplinie finansowej, największe zyski czekają Cię jesienią. Aby je osiągnąć, wystarczy tylko wytrwać przy swoim noworocznym postanowieniu.

Waga (24 września – 22 października)

Horoskop 2015 dla graczy lotto

Szczęśliwy dzień – środa

Szczęśliwe liczby – 3 i 11

Szczęśliwe loterie – MINI lotto, MegaMillions, Niemieckie LOTTO

Horoskop 2015 przewiduje, iż finanse Wagi będą w dobrym stanie, jeśli tylko uda Ci się powstrzymać od nadmiernego wydawania pieniędzy. Niestety, układ planet będzie sprzyjał niespodziewanym wydatkom, które mogą pojawić się w szczególności w okolicach czerwca. W tym czasie Twoim priorytetem i celem powinna stać się ciężka praca oraz konsekwencja w dążeniu do celu. Koncentracja na pracy pomoże Ci ustalić priorytety, które pomogą Ci osiągnąć wybrany cel. Dodatkowo, jeśli postarasz się kontrolować swoje wydatki, na pewno uda Ci się uniknąć problemów. Gwiazdy przewidują też nieoczekiwany zastrzyk pieniędzy w drugiej połowie roku.

Skorpion (23 października – 22 listopada)

Horoskop 2015 dla graczy lotto

Szczęśliwe dni – czwartek i piątek

Szczęśliwa liczba – 4

Szczęśliwe loterie – lotto, lottoPLUS, MINI lotto, PowerBall, EuroJackpot, EuroMillions

W tym roku pieniądze będą przepływać przez portfele Skorpionów dość swobodnie, dlatego ważne jest by dokonać dokładnej analizy swojego budżetu. Wiosną możesz otrzymać sporą sumę pieniędzy, dzięki czemu spokojnie przetrwasz letni zastój. Na szczęście gwiazdy wskazują, że stan ten będzie tylko chwilowy i zarówno jesień jak i zima przyniosą Ci spore zyski. Mimo to, zachowaj ostrożność, by lekkomyślna inwestycja nie przekreśliła Twoich planów na przyszłość. Skorpiony lubią trzymać się własnych reguł, co bardzo często pomoże im podjąć dobre decyzje.

Strzelec (23 listopada – 21 grudnia)

Horoskop 2015 dla graczy lotto

Szczęśliwy dzień – środa

Szczęśliwe liczby – 1 i 5

Szczęśliwe loterie – MINI lotto, MegaMillions, Niemieckie LOTTO

Rok 2015 będzie dla Strzelców wyjątkowy, choć mogą na Ciebie czekać także drobne przeszkody. Sprawy finansowe zapowiadają się dość stabilnie, jednak na pewno nie jest to czas by spocząć na laurach i zrezygnować z ciężkiej pracy. Układ planet wskazuje na duże szanse na dodatkowe pieniądze, jednak nie będzie to wielka fortuna. Warto więc oszczędnie nimi gospodarować, by w przyszłości móc cieszyć się z poczucia wolności i niezależności.

Koziorożec (22 grudnia – 20 stycznia)

Horoskop 2015 dla graczy lotto

Szczęśliwe dni – poniedziałek i wtorek

Szczęśliwa liczba – 6

Szczęśliwe loterie – lotto i lottoPLUS, MINI lotto, EuroMillions

W 2015 roku na Koziorożce czeka mnóstwo radości. Wszystko za sprawą specyficznego układu planet, a przede wszystkim pozycji Jowisza. Zapewni Ci to dobre pieniądze, które wręcz same zaczną wpadać do Twojej kieszeni. Już wkrótce na pewno nie będziesz narzekać na brak gotówki, dzięki czemu będziesz mieć niezapomniane wakacje. Koziorożce powinny umiejętnie wykorzystać tegoroczne szczęście, na które zasłużyły ciężką pracą przez ostatnie lata. Warto jednak twardo stąpać po ziemi i zrezygnować ze zbyt luksusowych zakupów, by być przygotowanym na każdą ewentualność. 

Agnieszka

Odkąd pamiętam interesowały mnie ciekawe historie wielkich zwycięzców lotto. Teraz, dzięki Lottoland, mam wyjątkową okazję poznania jak to wszystko działa "od kuchni". W moich artykułach znajdziecie więc wszystkie informacje i tajemne sekrety szczęśliwych graczy, które pomogą Wam zwiększyć szanse na wielką wygraną!

Zarejestruj się teraz, by grać w największe loterie świata

177 368 graczy wygrało
już ponad 180 milionów zł
grając na Lottoland!

Pan
Data urodz.
+1