03 paź. 2014

Poznaj zwycięskie numery z gwiazd

Horoskop lotto na październik 2014

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, jak będzie wyglądać Wasza przyszłość? Jedni wierzą, że naszym życiem rządzi przypadek, podczas gdy spora grupa ludzi uważa, iż los każdego człowieka jest zapisany w gwiazdach.

Horoskop lotto na październik 2014

W starożytności nie rozróżniano terminu Astronomii od Astrologii, tak jak to robi się w dzisiejszych czasach. Mimo to, wielu ludzi nadal wierzy, iż na podstawie położenia ciał niebieskich, można przewidzieć przyszłość. Co ciekawe, niektórzy gracze lotto typują swoje szczęśliwe liczby korzystając także z numerologii, której głównym przedmiotem są liczby oraz ich wpływ na los i cechy ludzi. W Lottoland postanowiliśmy więc przygotować dla naszych graczy specjalny październikowy horoskop lotto. Jeśli więc zastanawiasz się, które numery mogą przynieść Ci szczęście w losowaniach lotto sprawdź, co na ten temat mówią gwiazdy!

Magia horoskopów

Już jutro odbędzie się kolejne losowanie polskiego lotto, w którym pula na wygrane pierwszego stopnia osiągnie dokładnie 12 milionów złotych. Każda kumulacja w największej polskiej grze liczbowej przyciąga ogromną liczbę graczy, którzy za wszelką cenę chcą trafić zwycięską „szóstkę”. Warto więc poświecić chwilę, by jak najlepiej przygotować się do losowania i mieć pewność, że wybrane przez nas liczby naprawdę nam sprzyjają.

Mimo, że horoskopy i znaki zodiaku powszechnie uważane są za mało wiarygodne, chyba nie ma osoby na ziemi, która nie znałaby swojego znaku zodiaku i choć raz nie przeczytała stworzonego dla niej horoskopu. Każdy z 12 zodiaków odpowiada określonemu zbiorowi gwiazd na niebie. Ponadto, wielu ludzi wierzy, iż aktualne ułożenie planet może mieć wpływ na nasze emocje, a co za tym idzie także i przyszłość. Październikowy horoskop graczy lotto przewiduje więc, iż w najbliższych tygodniach najwięcej szczęścia będą miały osoby spod znaku: Byka, Ryb, Lwa, Panny, Wagi oraz Skorpiona.

Wszystkie Byki mogą w najbliższym czasie liczyć na sukces, dzięki czemu zaczną zarabiać większe pieniądze. Co więcej, gwiazdy wskazują, iż tym razem los będzie po stronie Ryb, zaś Wagi i Skorpiony odniosą sukces finansowy. Wszystkich graczy spod znaku Lwa czeka czas podejmowania ważnych decyzji, od których będzie zależeć ich przyszłość. Nie ma więc na co czekać. Znajdź swój znak zodiaku i wygraj w lotto, dzięki szczęśliwym liczbom! Poniżej przedstawiamy listę czterech liczb, które przyniosą Ci szczęście w październiku.

Szczęśliwe liczby dla KAŻDEGO znaku zodiaku

Wodnik: 5, 15, 26, 28

 

Ryby: 7, 14, 23, 33

 

Baran: 7, 9, 21, 27

 

Byk: 7, 12, 27, 33

 

Bliźnięta: 5, 7, 13, 34

 

Rak: 2, 6, 13, 153

 

Lew: 7, 23, 25, 33

 

Panna: 7, 9, 19, 22

 

Waga: 7, 9, 13, 25

 

Skorpion: 8, 12, 18, 21

 

Strzelec: 6, 11, 16, 27

 

Koziorożec: 3, 10, 15, 17

 

Sprawdź swoją osobistą liczbę!

Wszyscy gracze lotto, którzy ciągle nie mają pewności, które liczby są dla nich najlepsze powinni lepiej przyjrzeć się numerologii. Specjaliści z tej dziedziny zajmują się badaniem i analizowaniem astrologicznych właściwości liczb oraz ich wpływem na nasz los i cechy charakteru, dzięki czemu są w stanie dokładnie określić, które cyfry najlepiej odzwierciedlają daną osobę.

Aby sprawdzić swoją szczęśliwą liczbę, należy dodać wszystkie cyfry daty urodzenia, tak aby otrzymać tylko jedną cyfrę od 1 do 9. Jeśli więc po zsumowaniu wszystkich cyfr wychodzi Ci wynik dwucyfrowy, należy ponownie rozdzielić go na składniki pierwsze i dodać je do siebie. W ten sposób, osoba która przykładowo urodziła się 05.03.1975 roku jest numerologiczną trójką, ponieważ:

0+5+0+3+1+9+7+5=30, zaś 3+0=3.

Aby poznać więcej liczb, które są z Tobą ściśle związane, należy dokonać takich samych obliczeń w oparciu o liczby, które towarzyszą nam w codziennym życiu. Do nich na pewno zalicza się numer domu, mieszkania czy telefonu. Ponadto, numerologia skupia się także na numerycznym odzwierciedleniu słów. Każda litera alfabetu jest przypisana odpowiedniej cyfrze. Jeśli chcesz poznać, jakie liczby są zakodowane pod Twoim imieniem i nazwiskiem należy zsumować cyfry odpowiadające wszystkim literom.

Poniżej przedstawiamy numerologiczny alfabet graczy lotto:

1 – odpowiada literom: A, Ą, J, S, Ś

2 – odpowiada literom: B, K, T

3 – odpowiada literom: C, Ć, L, Ł, U

4 – odpowiada literom: D, M, V,

5 – odpowiada literom: E, Ę, N, Ń, W

6 – odpowiada literom: F, O, Ó, X

7 – odpowiada literom: G, P, Y

8 – odpowiada literom: H, Q, Z, Ż, Ź

9 – odpowiada literom: I, R

Wykorzystaj swój znak zodiaku i wygraj 12 mln zł!

Mimo, że większość ludzi otwarcie przyznaje, iż nie można przewidzieć czyjeś przyszłości, horoskopy oraz strony związane z astrologią nadal cieszą się ogromną popularnością. Jeśli więc nie masz jeszcze swojej własnej metody typowania numerów, skorzystaj z podpowiedzi gwiazd, a być może tym razem to Ty zostaniesz nowym zwycięzcą i multimilionerem lotto. Już jutro odbędzie się losowanie polskiego lotto, w którym możesz wygrać nawet 12 milionów złotych. Ponadto, wybierając dodatkową opcję gry lottoPLUS Twoje numery wezmą udział w dodatkowej grze o milion złotych. Zagraj online już teraz i skorzystaj z wyjątkowej oferty Lottoland, jaką jest Osłona Numerów, dzięki której otrzymasz pełną wygraną bez względu na to ile osób trafiło wszystkie zwycięskie numery.

Źródła:

http://www.terazpolonia.de/ciekawostki/horoskop.html

http://pl.wikipedia.org/wiki/Astrologia

http://pl.wikipedia.org/wiki/Numerologia

Agnieszka

Odkąd pamiętam interesowały mnie ciekawe historie wielkich zwycięzców lotto. Teraz, dzięki Lottoland, mam wyjątkową okazję poznania jak to wszystko działa "od kuchni". W moich artykułach znajdziecie więc wszystkie informacje i tajemne sekrety szczęśliwych graczy, które pomogą Wam zwiększyć szanse na wielką wygraną!

Zarejestruj się teraz, by grać w największe loterie świata

177 368 graczy wygrało
już ponad 180 milionów zł
grając na Lottoland!

Pan
Data urodz.
+1