19 wrz. 2016

Cennik lotto online

Ile kosztuje lotto? Poznaj cennik Lottoland

Czy grając w lotto myślisz tylko i wyłącznie o tym ile możesz wygrać i kiedy będzie kolejna kumulacja? A może jesteś typem gracza, który najpierw analizuje swoje szanse na zwycięstwo oraz porównuje ceny zakładów poszczególnych loterii? W Lottoland oferujemy szeroki wachlarz gier, dzięki czemu każdy może znaleźć coś dla siebie. Sprawdź aktualną listę cen i wybierz lotto najlepsze dla Ciebie!

Ile kosztuje lotto? Poznaj cennik Lottoland

Grając w lotto w kolekturze możesz wypełnić kupony tylko na kilka tradycyjnych polskich loterii, podczas gdy w Lottoland możesz typować zwycięskie numery lotto z całego świata! Obecnie w naszej ofercie znajdują się aż 22 różne gry liczbowe oraz zdrapki online. Dzięki specjalnym, dodatkowym opcjom gry możesz zwiększyć swoje wygrane, zaś dzięki promocji Lottoland Gratis dajemy Ci szansę wygrać miliony zupełnie za darmo!

Ceny zakładów lotto online

Mając do wyboru kilkadziesiąt różnych loterii z całego świata, coraz więcej graczy opiera swój wybór nie tylko na podstawie wysokości obecnej puli nagród, ale także dokładnie sprawdza ceny zakładów. Pragniemy jednak zaznaczyć, że z uwagi na różne czynniki w tym wahania kursów wymiany walut ceny zakładów mogą ulec zmianie.

Z tego powodu zawsze zachęcamy naszych użytkowników do dokładnego sprawdzenia swojego kuponu przed jego zatwierdzeniem oraz do przeczytania sekcji „Pytania i odpowiedzi” dla danej loterii. Poniżej przedstawiamy aktualny cennik gier liczbowych w Lottoland.

Cennik lotto online w Lottoland

Ceny zakładów lotto online
Loteria Cena zakładu*
MINI lotto 1,25 zł
Szwedzkie Lotto 1,50 zł
MULTI 2,50 zł
lotto 3 zł
Niemieckie LOTTO 4 zł
Australijskie Sb. Lotto 4 zł
Australijskie Pn. Śr. Lotto 4 zł
Niemieckie KENO 4,33 zł
Mega-Sena 4,50 zł
Australijskie Powerball 5 zł
Austriackie Lotto 5 zł
Australijskie OZ Lotto 6 zł
El Gordo Primitiva 6 zł
SuperEnalotto 8 zł
Irlandzkie Lotto 8 zł
Ekstra Dniówka 8 zł
Francuskie Lotto 9 zł
EuroJackpot 9 zł
PowerBall 10 zł
MegaMillions 10 zł
EuroMillions 10,50 zł
Brytyjskie Lotto 12 zł

* Uwaga: Wszystkie ceny mogą ulec zmianie

Codziennie nowe kumulacje tylko w Lottoland!

Wiesz już, które loterie online wybrać? Kliknij na przycisk „Więcej”, który znajduje się w pasku nawigacji strony, aby przejść do zakładki ze wszystkimi loteriami dostępnymi w Lottoland. U nas możesz wygrać miliony codziennie!

Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta pod adresem [email protected], a na pewno odpowiemy na Twoje pytania.

Agnieszka

Odkąd pamiętam interesowały mnie ciekawe historie wielkich zwycięzców lotto. Teraz, dzięki Lottoland, mam wyjątkową okazję poznania jak to wszystko działa "od kuchni". W moich artykułach znajdziecie więc wszystkie informacje i tajemne sekrety szczęśliwych graczy, które pomogą Wam zwiększyć szanse na wielką wygraną!

Zarejestruj się teraz, by grać w największe loterie świata

177 368 graczy wygrało
już ponad 180 milionów zł
grając na Lottoland!

Pan
Data urodz.
+1