11 wrz. 2015

Graj w Irlandzkie Lotto online

Irlandzkie Lotto – graj i wygrywaj miliony

Irlandzkie Lotto to gra sprawdzona i lubiana na świecie, która zaczyna cieszyć się coraz większą  popularnością także w Polsce. Być może to za sprawą podobieństwa do polskiego lotto, które należy do najpopularniejszych gier liczbowych w naszym kraju. Tym co ją zapewne wyróżnia jest wysokie prawdopodobieństwo trafienia głównej wygranej.  Jest ono aż 23% wyższe niż w polskim lotto.

Irlandzkie Lotto – graj i wygrywaj miliony

Irlandzkie Lotto to gra dostępna dla wszystkich, niezależnie od kraju zamieszkania i miejsca, w którym się przebywa. Obecnie dzięki Lottoland dostępna jest także online. Zasady gry są bardzo proste, wystarczy jedynie wytypować 6 z 47 numerów, a jeśli uda się trafić „szóstkę”, można już tylko cieszyć się wygraną. Loteria ta oferuje graczom aż osiem kategorii nagród. Aby otrzymać wygrane II, IV, VI i VIII stopnia oprócz regularnych numerów należy trafić również tzw. Numer Bonusowy. Jest to dodatkowa, siódma liczba, która losowana jest jako ostatnia, zaraz po głównych sześciu. Losowania Irlandzkiego Lotto odbywają się dwa razy w tygodniu w każdą środę i sobotę około godziny 21:00 polskiego czasu.

Ile kosztuje Irlandzkie Lotto?

Pojedynczy zakład  kosztuje zaledwie 8 złotych. Porównując z innymi zagranicznymi grami, cena ta jest bardzo przystępna. Dokonując przykładowego zestawienia, Francuskie Lotto kosztuje 9 zł za jeden zakład, natomiast Brytyjskie Lotto to aż 12 zł za jeden zakład. W Irlandzkim Lotto, gracze mają także dodatkowe opcje. Dopłacając jedyne 2 złote, możesz wziąć udział w dwóch dodatkowych losowaniach Irlandzkiego Lotto Plus 1 i 2. W ten sposób zwiększysz więc swoje szanse na wygraną!

Ile można wygrać w Irlandzkim Lotto?

Nagroda główna przyznawana jest za trafienie wszystkich 6 numerów. Minimalna gwarantowana pula na wygrane pierwszego stopnia wynosi 2 miliony euro (ok. 8,4 mln zł). Jeśli żadnemu z graczy nie uda się trafić nagrody głównej dochodzi do tzw. kumulacji, która rośnie aż do momentu, w którym  ktoś trafi wszystkie zwycięskie numery. Irlandzkie Lotto oferuje graczom aż 8 kategorii nagród.

Jakie jest prawdopodobieństwo wygranej?

Prawdopodobieństwo trafienia głównej wygranej  jest niezwykle wysokie i wynosi 1 do 10 737 573. Dla porównania przypomnijmy, że prawdopodobieństwo trafienia głównej wygranej w EuroJackpot to 1 do 95 344 200, a w EuroMillions to jedyne 1 do 117 000 000. Warto dodać, że prawdopodobieństwo trafienia nagrody pocieszenia w Irlandzkim Lotto wynosi aż 1 do 48.

Jak zwiększyć szanse na wygraną w Irlandzkim Lotto?

Istnieje kilka sposobów na zwiększenie swoich szans na wygraną. Pierwsza z opcji to gra systemem. Dzięki niej można typować od 7 do 13 liczb na jednym zakładzie, co jest najlepszą receptą na osiągnięcie sukcesu. Kolejną możliwością jest Subskrypcja. Dzięki włączeniu tej opcji, Twój kupon będzie odnawiał się automatycznie, a Ty nie przegapisz żadnego losowania. Możliwości jest bardzo dużo, ważne żeby z nich korzystać i grać regularnie, co jest najlepszą receptą na osiągnięcie sukcesu.

Teraz dzięki Lottoland masz niepowtarzalną możliwość gry w Irlandzkie Lotto, bez wychodzenia z domu. Wykorzystaj wysokie szanse na wygraną i zagraj o Irlandzki skarb. Przekonaj się jakie to proste i wypełnij kupon Irlandzkiego Lotto online. Być może ta gra przyniesie szczęście właśnie Tobie!

Masz jeszcze jakieś pytania? Więcej informacji na temat tej wspaniałej irlandzkiej loterii znajdziesz w sekcji „Irlandzkie Lotto - Pytania i Odpowiedzi”.

Ostatnia aktualizacja z dnia 11 września 2015 r.

Dominika

Pisanie jest moją pasją od zawsze. Jestem ciekawa ludzi i świata. Dzięki Lottoland mogę poznawać wiele gier liczbowych i dowiadywać się ciekawostek na ich temat. Te inspirujące wiadomości staram się zbierać w jednym miejscu i publikować jako artykuły. Niech i Was zainspirują!

Zarejestruj się teraz, by grać w największe loterie świata

177 368 graczy wygrało
już ponad 180 milionów zł
grając na Lottoland!

Pan
Data urodz.
+1
live chat software