16 lis. 2015

Wszystko co powinieneś wiedzieć o losowaniu!

Jak grać w Loterię Bożonarodzeniową ElGordo

Prawie wszyscy Hiszpanie w napięciu czekają na kolejne losowanie Hiszpańskiej Loterii Bożonarodzeniowej ElGordo, które odbędzie się we wtorek, 22 grudnia. Z roku na rok loteria ta cieszy się coraz większą popularnością, zaś dzięki możliwości gry przez internet zyskuje ona coraz więcej fanów w całej Europie. Przekonaj się, co warto wiedzieć o Hiszpańskiej Loterii Bożonarodzeniowej!

Jak grać w Loterię Bożonarodzeniową ElGordo

Sorteo Extraordinario de Navidad to największa loteria na świecie. Każdego roku ponad 90% mieszkańców tego kraju ogląda transmisje z losowania, która przeciętnie trwa około 3 godzin. To wspaniałe wydarzenie przyciąga ogromną liczbę fanów ze względu na wyjątkowo wysokie wygrane. Tegoroczna pula nagród wynosi łącznie aż 2,2 mld euro, czyli w przeliczeniu około 10 miliardów złotych.

Zagraj w ElGordo już teraz!

Sprzedaż losów na kolejne losowanie Hiszpańskiej Loterii Bożonarodzeniowej ElGordo co roku rozpoczyna się pod koniec lipca. Wydaje się wcześnie, jednak sprytni gracze już od pierwszego dnia rozpoczynają poszukiwania losów z najpopularniejszymi numerami, unikając w ten sposób długich kolejek, które tworzą się na parę dni przed losowaniem.

Każdy los zawiera kombinację numerów od 00000 do 99999. Losy Hiszpańskiej Loterii Bożonarodzeniowej są drukowane w seriach po 160 sztuk. Oznacza to, że każdy numer jest wydrukowany na 160 losach. Cały los kosztuje 999,99 złotych. W Lottoland gracze mają także możliwość zakupu losów o niższej wartości stanowiących jedynie jego część. Najbardziej popularne z nich to tzw. Décimo, które stanowi 1/10 wartości pełnego losu. Najtańszy los Hiszpańskiej Loterii Bożonarodzeniowej ElGordo kosztuje jedynie 19,99 zł i odpowiada 1/100 pełnego losu.

Jak wypełnić kupon ElGordo?

Gra w Hiszpańską Loterię Bożonarodzeniową ElGordo to nic trudnego. Wystarczy wybrać numer swojego losu, określić jaką część losu wybierasz, zatwierdzić transakcję i gotowe!

Wypełnij swój szczęśliwy kupon ElGordo tutaj!Jak grać w Loterię Bożonarodzeniową ElGordo

Świąteczna gorączka ElGordo

Co roku całą Hiszpanie ogarnia loteryjna gorączka. Bardzo często w losowaniach biorą udział całe rodziny, przedsiębiorstwa, organizacje, a nawet kluby sportowe. Ponadto, zdarza się także, że losy o tych samych numerach są wykupowane przez całe wioski lub mieszkańców mniejszych miast, dzięki czemu w kilka godzin całe regiony stają się pełne zwycięzców.

W Hiszpanii losy na Loterię Bożonarodzeniową ElGordo sprzedawane są w specjalnych kioskach lub można je kupić u licencjonowanych sprzedawców. Każdy sprzedawca posiada określoną liczbę losów i kombinacji numerów, przez co wielu graczy poświęca mnóstwo czasu na poszukiwania swoich szczęśliwych numerów. Grając w Lottoland nie musisz się martwić długimi kolejkami lub zastanawiać jak zdobyć losy z numerami, które już kilkakrotnie wyłoniły zwycięzców nagrody głównej ElGordo.

Dzięki możliwości gry w Hiszpańskiej Loterii Bożonarodzeniowej ElGordo online, możesz kupić dowolny los już teraz – bez wychodzenia z domu!

Skorzystaj z wyjątkowo wysokich szans na wygraną W Hiszpańskiej Loterii Bożonarodzeniowej. Już co szósty los wygrywa! Ponadto, grając w Lottoland możesz skorzystać z naszej wyjątkowej oferty jaką jest Podwojona Główna Wygrana, dzięki której w przypadku trafienia nagrody głównej otrzymasz dwa razy więcej pieniędzy! Zagraj online już teraz i zostań milionerem!

Ostatnia aktualizacja z dnia 16 listopada 2015 r.

Agnieszka

Odkąd pamiętam interesowały mnie ciekawe historie wielkich zwycięzców lotto. Teraz, dzięki Lottoland, mam wyjątkową okazję poznania jak to wszystko działa "od kuchni". W moich artykułach znajdziecie więc wszystkie informacje i tajemne sekrety szczęśliwych graczy, które pomogą Wam zwiększyć szanse na wielką wygraną!

Zarejestruj się teraz, by grać w największe loterie świata

177 368 graczy wygrało
już ponad 180 milionów zł
grając na Lottoland!

Pan
Data urodz.
+1