19 lut. 2015

Lottoland w pigułce: konto gracza Lottoland

Jak korzystać z konta gracza na stronie Lottoland.pl?

Lottoland w pigułce #5: problemy z logowaniem | zmiana danych | dostępne środki | doładowanie konta gracza

 

W kolejnym artykule z serii „Lottoland w pigułce” pragniemy odpowiedzieć na pytania graczy dotyczące konta gracza Lottoland. Dowiedz się jak zmienić swoje dane, sprawdzić kupony, doładować konto i wiele więcej!

Jak korzystać z konta gracza na stronie Lottoland.pl?

Problemy z logowaniem

Czasami zdarza się, iż niektórzy gracze mają problem z zalogowaniem się na swoje konto gracza na stronie Lottoland. Najczęściej dzieje się tak, gdy gracz zapomni swojego hasła lub poda błędne dane podczas rejestracji konta (np. literówka w podanym adresie e-mail).

W przypadku problemów z logowaniem, pierwszym rekomendowanym krokiem jest skorzystanie z opcji przypominania hasła.  W tym celu należy:

  • Kliknąć na link „Nie pamiętasz?”, który znajduje się w polu hasła w panelu logowania.
  • Podać swój adres e-mail, nazwę użytkownika lub ID gracza.

Jak korzystać z konta gracza na stronie Lottoland.pl?

Natychmiast po skorzystaniu z przypomnienia na podany podczas rejestracji adres e-mail otrzymasz automatyczną wiadomość z linkiem umożliwiającym wybranie nowego hasła. Jeżeli pomimo skorzystania z tej opcji, dalej nie możesz zalogować się na swoje konto, skontaktuj się z naszym Centrum Pomocy, gdyż prawdopodobnie podany przez Ciebie adres e-mail zawiera błąd.

Niestety zdarza się także, iż z powodu naruszenia postanowień regulaminu Lottoland, konto danego gracza jest przez nas blokowane. W takiej sytuacji prosimy o skontaktowanie się z naszym Centrum Pomocy w celu wyjaśnienia sytuacji. Najczęstszą przyczyną zablokowania konta gracza jest założenie więcej niż jednego konta do gry na stronie Lottoland. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Regulaminie Lottoland.

Jak zmienić dane na koncie gracza?

Aby zmienić swoje dane na koncie gracza należy się zalogować, przejść do sekcji „Ustawienia konta”, otworzyć zakładkę „Moje dane” i przycisnąć zielony przycisk „Edytuj”. Na koniec, wystarczy zatwierdzić zmiany, które natychmiast zostaną zapisane w naszym systemie.

Jak korzystać z konta gracza na stronie Lottoland.pl?

Ze względów bezpieczeństwa gracz nie ma możliwości samodzielnej zmiany takich danych jak: tytuł, imię, nazwisko, data urodzenia czy kraj zamieszkania. Jeśli zauważysz, że w podanych przez Ciebie danych widnieje błąd, skontaktuj się z Centrum Pomocy, a pomożemy Ci go poprawić.

Pragniemy zwrócić uwagę, iż przed wprowadzeniem zmian będziemy potrzebowali kopii dokumentu tożsamości w celu potwierdzenia poprawności danych oraz aby mieć pewność, iż zmiany nie zostały zlecone przez osobę trzecią. Zapewniamy, iż wszystkie dane gracza są przechowywane w bezpieczny sposób i w zgodzie z obowiązującymi regulacjami prawnymi.

Jak sprawdzić moje kupony?

Grając na stronie Lottoland.pl możesz w każdej chwili sprawdzić swoje kupony oraz szczegółowe informacje o wygranych. Aby móc zobaczyć swoje zakłady, należy zalogować się do swojego konta gracza i odwiedzić sekcję „Moje zakłady”.

Znajdziesz tam listę wszystkich zakupionych przez Ciebie kuponów, zaś w polu „Wygrane” informacje o łącznej kwocie wygranych na danym kuponie. Aby zobaczyć szczegóły, wystarczy kliknąć na wybrany kupon. W wyświetlonym podglądzie sprawdzisz ilość poprawnie wytypowanych liczb, kategorię wygranej oraz odpowiadającą jej kwotę.

Jak korzystać z konta gracza na stronie Lottoland.pl?

Jak sprawdzić dostępne środki?

Wszystkie informacje dotyczące dokonanych przez gracza transakcji oraz wysokości dostępnych środków na koncie znajdują się w zakładce „Moje transakcje”. Aby przejść do tej sekcji należy zalogować się do swojego konta gracza, a następnie kliknąć w menu na „Transakcje i wypłaty”.

Jak korzystać z konta gracza na stronie Lottoland.pl?

Jak doładować konto gracza?

W dolnej części sekcji „Transakcje i wypłaty” znajdziesz także wszelkie informacje dotyczące zasilania konta gracza. Aby zwiększyć środki na swoim koncie wystarczy ybrać jeden z 3 pakietów zasilających lub wprowadzić inną kwotę doładowania i kliknąć na zielony przycisk „Kontynuuj”. Następnie należy wybrać jedną z dostępnych metod płatności i zatwierdzić transakcje klikając na „Zapłać teraz”.

Jak korzystać z konta gracza na stronie Lottoland.pl?

Dostępne środki na koncie można także zasilić przelewem. Wszystkie informacje potrzebne do dokonania przelewu w tym: nazwa odbiorcy, międzynarodowy numer konta IBAN, międzynarodowy kod banku BIC/SWIFT oraz personalny tytuł przelewu znajdują się na dole strony.

Więcej informacji o tym jak grać w lotto przez internet znajdziesz w artykule pt. „Jak wypełnić kupon lotto online?”.

Wszystkim graczom Lottoland życzymy szczęścia w grze oraz wysokich wygranych!

Agnieszka

Odkąd pamiętam interesowały mnie ciekawe historie wielkich zwycięzców lotto. Teraz, dzięki Lottoland, mam wyjątkową okazję poznania jak to wszystko działa "od kuchni". W moich artykułach znajdziecie więc wszystkie informacje i tajemne sekrety szczęśliwych graczy, które pomogą Wam zwiększyć szanse na wielką wygraną!