02 wrz. 2014

Sprawdzone sposoby na wygraną

Jak „książkowo” wygrać w Totolotka?

Tytuł dzisiejszego tekstu jest może nieco przewrotny, ale mamy nadzieję, że przykuł uwagę naszych Czytelników, ponieważ przygotowaliśmy dla Państwa nie lada gratkę. Poniżej przedstawiamy kilka tytułów książek na temat loterii i gier liczbowych. Wszystkie „kręcą się” wokół jednego podstawowego pytania – jak grać żeby wygrać w Totolotka? Większość z nich to pozycje angielskojęzyczne, jednak w Internecie znajdziemy także wiele przetłumaczonych na polski recenzji oraz skrótów technik tam opisanych. Gorąco zapraszamy do zapoznania się z nimi.

Jak „książkowo” wygrać w Totolotka?

1. Wygrać w lotto – Podstawy

…Tak mniej więcej możemy przetłumaczyć tytuł pierwszej z zaprezentowanych książek: „The Basics of Winning Lotto” Profesora Jones’a. W jednej z recenzji dla sklepu Amazon.com czytelnik napisał, że metody opisane w tej książce przydatne są niezależnie od tego, jaką loterię najczęściej wybieramy – będą skuteczne zarówno dla „naszego” rodzimego lotto jak i amerykańskiego Powerball. Metody nie są bardzo skomplikowane i nie trzeba być matematykiem z wykształcenia by je zastosować. Jedna z nich – na przykład – opiera się na częstotliwości wypadania poszczególnych liczb. Podsumowując wszystkie recenzje klientów wspomnianego sklepu internetowego, książka otrzymała 3,5 gwiazdki na 5 możliwych, co jest całkiem niezłym wynikiem.

2. Seria książek autorstwa Gail Howard

Amerykanka Gail Howard znana jest nie tylko z pasji do podróży i wiedzy finansowej, ale także z badań dotyczących wszelkich loterii. Jak podaje strona internetowa smartluck.com, aż 106 osób wygrało w Stanach Zjednoczonych główną nagrodę dzięki wykorzystaniu metod zaprezentowanych w jej książce „Lottery Master Guide”. Motto tej książki brzmi: „Przedstawione tu strategie zadziałały już w wielu przypadkach. Niech zadziałają też na Twoją korzyść!”. Brzmi zachęcająco, prawda? 

3. Dowiedz się jak zwiększyć swoje szanse na wygraną na loterii

„Learn How to Increase Your Chances of Winning the Lottery” to bodaj najbardziej znana i popularna pozycja na świecie na temat gier liczbowych. Dlaczego? Choćby ze względu na udowodnioną skuteczność. Jej autorem jest niejaki Richard Lustig, człowiek legenda w świecie lotto, siedmiokrotny zwycięzca, który opisał patent na wygraną w lotto we wspomnianej książce, dostępnej obecnie w angielskiej wersji językowej. Choć autor nie „zgarnął” największych sum w szczęśliwych dla niego losowaniach, to jednak liczy się to, że zwycięskie kwoty składały się z wielocyfrowych liczb i – jak dowodzi Lustig – wygrane te nie były dziełem przypadku. Na czym więc polega jego sekret?

Lustig radzi między innymi, by grać regularnie, a nawet przeznaczać 10% miesięcznych dochodów na kupony, jeśli poważnie myślimy o wysokiej wygranej. Kolejną rzeczą jest wybór liczb – zamiast popularnej metody chybił-trafił Lustig zaleca by trzymać się za każdym razem tych samych kombinacji liczbowych. A to tylko mała próbka jego dzieła.

Okazuje się zatem – na co najlepszym dowodem  jest ostatni przykład – że szczęściu trzeba pomagać i nie musi o nim wcale decydować przypadek. Lustig twierdzi, że przepis na wygraną tkwi w połączeniu odpowiednich metod i taktyk z odrobiną dobrej passy. Dzisiaj wspomniane sprawdzone strategie zostały już szczegółowo opisane. Wystarczy po nie sięgnąć i uwierzyć, że każdy może wygrać.

Zachęcamy do wzięcia udziału w grze już teraz! W najbliższym losowaniu lotto do wygrania czeka na Państwa aż 10 milionów złotych! Życzymy powodzenia!

Joanna

Moją największą pasją jest pisanie – o tym co nowe, ciekawe i blisko mnie. W Lottoland mam okazję przyjrzeć się różnym nowinkom ze świata loterii, zobaczyć czym różni się lotto w różnych europejskich krajach, a następnie zebrać te informacje dla Państwa w formie krótkich artykułów. Chciałabym przybliżyć polskim Graczom na czym polega lotto przez internet i dlaczego naprawdę warto spróbować swojego szczęścia.