10 gru. 2015

Kumulacja lotto już dziś

Jak wygrać 12 milionów w lotto?

Już dziś do wygrania w lotto aż 12 000 000 złotych, zaś do wielkiego losowania pozostało jedynie kilka godzin. Czy skreśliłeś już swoje szczęśliwe liczby? Sprawdź, co powinieneś wiedzieć o grze podczas wysokich kumulacji i spraw sobie wspaniały prezent na Święta!

Jak wygrać 12 milionów w lotto?

Główna pula nagród lotto ciągle rośnie!

Szacowana pula na wygrane pierwszego stopnia w lotto wynosi już 12 milionów złotych. Zastanawiasz się jak doszło do tak wysokiej kumulacji? Okazuje się, że już pięć razy z rzędu żadnemu z graczy nie udało się trafić wszystkich zwycięskich numerów. Ostatnia wysoka wygrana padła w losowaniu z 26 listopada, kiedy to ktoś z Tarnowa wygrał aż 11 311 823 złotych. Od tego czasu wylosowano już 5 „szóstek” lotto, jednak żadna z nich nie okazała się szczęśliwa.

Ostatnie losowanie odbyło się we wtorek, 8 grudnia. Tym razem z maszyny wypadły następujące liczby: 18 – 24 – 41 – 43 – 44 – 47 i mimo, że aż 66 osobom udało się przewidzieć 5 z 6 zwycięskich numerów, to główna pula nagród nie została rozbita. Czy dzisiejsze losowanie lotto wyłoni kolejnego multimilionera?

Jaką strategię gry wybrać podczas kumulacji?

Już tylko kilka godzin pozostało na wypełnianie kuponów online. Przypominamy, że w Lottoland zakłady na losowania lotto przyjmowane są do godziny 20:40, zaś osoby, które wypełnią swoje kupony po tym terminie wezmą udział w następnym losowaniu.

Czy wiesz jednak jaką strategie gry wybrać, by jak najwięcej wygrać? Podczas wysokich kumulacji zawsze istnieje większe ryzyko, że w przypadku trafienia głównej wygranej, będziesz musieć podzielić się pieniędzmi z innymi graczami, którzy także trafili zwycięską szóstkę lotto.

Aby tego uniknąć warto jest zrezygnować z typowania swoich szczęśliwych liczb i skorzystać z generatora liczb losowych chybił-trafił. W ten sposób, zmniejszysz ryzyko, że ktoś jeszcze skreśli dokładnie takie same numery. Ponadto, użytkownicy Lottoland mają także możliwość skorzystania z naszej wyjątkowej opcji gry jaką jest Osłona Numerów. Korzystając z niej możesz mieć pewność, że nawet jeśli „szóstkę” trafi dziś kilkadziesiąt osób, na Twoje konto trafi pełna wygrana!

Jeśli już wiesz jak zmniejszyć ryzyko podziału wygranej, warto teraz zastanowić się jak można też zwiększyć swoje szanse na jej trafienie. Otóż, jedynym sprawdzonym sposobem na zwiększenie prawdopodobieństwa na trafienie wygranej, oprócz wypełnienia jak największej liczby zakładów na dane losowanie, jest także gra w lotto systemem. Wypełniając zakłady systemowe możesz skreślić nawet do 12 liczb na pojedynczym polu do gry, co daje aż 924 kombinacje numerów!

Wygraj milion na Święta

Wiesz już jak grać w lotto? Nie czekaj więc aż ktoś inny zgarnie Ci 12 milionów złotych sprzed nosa i zagraj przez internet już teraz! Wystarczy kilka kliknięć, a być może już jutro to Ty będziesz milionerem. Pamiętaj, że wystarczy dopłacić złotówkę do zakładu zwykłego lotto, by Twoje numery wzięły udział w dodatkowym losowaniu lottoPLUS o gwarantowany milion złotych!

Życzymy szczęścia w grze!

Agnieszka

Odkąd pamiętam interesowały mnie ciekawe historie wielkich zwycięzców lotto. Teraz, dzięki Lottoland, mam wyjątkową okazję poznania jak to wszystko działa "od kuchni". W moich artykułach znajdziecie więc wszystkie informacje i tajemne sekrety szczęśliwych graczy, które pomogą Wam zwiększyć szanse na wielką wygraną!