19 lis. 2015

Lottoland w pigułce: Subskrypcja

Jak wypełnić kupon lotto online?

Lottoland w pigułce #3: Dni losowań | Okres gry – Subskrypcja (AO) i Polowanie | Warunki udziału w grze | Osłona numerów | Podwojona Gł. Wygrana

 

Lottoland umożliwia graczom grę w największych zagranicznych loteriach oraz w najpopularniejszych grach liczbowych w Polsce, dzięki czemu u nas każdy może znaleźć coś dla siebie. Tylko tutaj znajdziesz też unikalne oferty umożliwiające grę na warunkach optymalnych dla gracza. Dlatego w kolejnym artykule z serii „Lottoland w pigułce” pragniemy odpowiedzieć na pytania graczy dotyczące dodatkowych opcji gry, które znajdują się na kuponie online. Dowiedz się więcej o możliwości Subskrypcji, Polowaniu na Główną Wygraną, Osłonie Numerów i wielu innych możliwościach.

Jak wypełnić kupon lotto online?

Jak grać w lotto online – przewodnik krok po kroku

Aby zagrać w lotto online wystarczy tylko kilka kliknięć. Przekonaj się jakie to proste korzystając ze specjalnej instrukcji dla użytkowników Lottoland. Gra liczbowa lotto umożliwia typowanie 6 z 49 liczb na pojedynczym zakładzie. Na każdym kuponie można wypełnić nawet do 12 różnych zakładów jednocześnie. Ponadto, wystarczy dopłacić złotówkę do każdego zakładu, aby Twoje numery wzięły udział w dodatkowym losowaniu lottoPLUS o gwarantowany milion złotych!Jak wypełnić kupon lotto online?

Jak wypełnić kupon lotto online?

Dni losowań

W Lottoland masz możliwość określenia dni losowań, w których weźmie udział Twój kupon. W zależności od tego, którą loterię wybierzesz, masz różne dni do wyboru. W przypadku polskiego lotto, losowania odbywają się 3 razy w tygodniu w każdy wtorek, czwartek i sobotę. Możesz więc zdecydować, w którym losowaniu chcesz wziąć udział lub wybrać opcję wszystkich trzech losowań w tygodniu. Aby tego dokonać wystarczyć zaznaczyć odpowiednie pole w lewym dolnym rogu kuponu w sekcji „Dni losowań”. Ponadto, osoby, które korzystają z Subskrypcji mogą także określić czy chcą, aby ich kupony brały udział jedynie w wybranych losowaniach. Pamiętaj, że biorąc udział w trzech losowaniach w tygodniu masz większe szanse na wygranie fortuny!

Jak wypełnić kupon lotto online?

Pragniemy zaznaczyć, iż na kuponie online automatycznie zaznaczony jest dzień, w którym odbędzie się najbliższe losowanie danej loterii.

Jak wypełnić kupon lotto online?

Okres gry czyli Subskrypcja i Polowanie

Wybierz swoje numery i zdecyduj jak długo chcesz nimi grać. W sekcji „Okres gry” gracze mogą określić jak długo chcą grać tymi samymi numerami (od 1 do 52 tygodni) oraz mają możliwość skorzystania z dodatkowych opcji, jakimi są Automatyczne Odnawianie Subskrypcji oraz Polowanie na Główną Wygraną.

Jak wypełnić kupon lotto online?

  • Automatyczne Odnawianie Subskrypcji (AO)

Gracze, którzy decydują się na grę tymi samymi numerami przez dłuższy okres czasu, mają możliwość skorzystania z Automatycznego Odnawiania Subskrypcji. Aby ją uaktywnić wystarczy zaznaczyć pole „AO” na kuponie do gry. Dzięki tej opcji, gracz zleca automatyczne zawieranie zakładów na wybrany okres gry. Po jego upłynięciu zakłady z opcją AO są automatycznie zawierane ponownie, aż do momentu, w którym gracz sam anuluje opcję Automatycznego Odnawiania Subskrypcji na swoim koncie gracza. Stawki za każdy kolejny okres gry są pobierane automatycznie w formie przedpłaty.

  • Polowanie

Polowanie jest to dodatkowa opcja, która umożliwia grę na te same numery aż do momentu, w którym zostanie trafiona wygrana pierwszego stopnia, czyli inaczej mówiąc kumulacja zostanie rozbita.

Jak wypełnić kupon lotto online?

Warunki udziału w grze

Jeśli lubisz grać tylko podczas wysokich kumulacji, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. W sekcji „Warunki udziału w grze” można zdecydować, jaka musi być minimalna pula na wygrane pierwszego stopnia, żeby Twój kupon wziął udział w grze. Aby tego dokonać, wystarczy zaznaczyć pole „Przewidywana pula minimum”, a następnie wybrać wartość wygranej.

Jak wypełnić kupon lotto online?

Ponadto, każdy gracz Lottoland ma także możliwość wyboru późniejszej daty rozpoczęcia gry. Domyślnie jest to dzień, w którym odbywa się najbliższe losowanie wybranego lotto. Opcja ta jest szczególnie przydatna dla osób, które korzystają z subskrypcji.

Jak wypełnić kupon lotto online?

Podwojona Główna Wygrana – wyjątkowa szansa na większą wygraną!

Podwojona Główna Wygrana to wyjątkowa oferta dostępna wyłącznie dla graczy Lottoland. Dzięki niej, jeśli trafisz wygraną pierwszego stopnia, możesz wygrać dwa razy więcej niż tradycyjni gracze. Aby skorzystać z tej wyjątkowej opcji wystarczy przesunąć suwak, który znajduje się w górnej części e-kuponu do gry. Dla przykładu, jeśli pula na główną wygraną polskiego lotto wynosi 5 mln złotych, korzystając z opcji Podwojona Gł. Wygrana możesz wygrać nawet 10 milionów!

Jak wypełnić kupon lotto online?

Jak wypełnić kupon lotto online?

Osłona numerów - skorzystaj zanim będzie za późno!

Wyjątkowa oferta Lottoland, jaką jest Osłona Numerów, zagwarantuje Ci wypłatę całej wygranej pierwszego stopnia, niezależnie od tego ilu graczy trafiło wszystkie zwycięskie numery. Oferta ta jest szczególnie przydatna podczas dużych kumulacji, gdy ryzyko podziału wygranej jest wyjątkowo wysokie. Jedynie w Lottoland, zdobywcy nagrody głównej nie muszą dzielić się pieniędzmi w przypadku wygrania nagrody pierwszego stopnia przez kilka osób. Aby skorzystać z tej oferty, wystarczy wytypować numery na polu gry, a następnie kliknąć na ikonę „Osłona Numerów”. Pozostali gracze dalej będą mogli skreślić te same liczby, jednak w przypadku wygranej, tylko Ty otrzymasz całą pulę!

Nie czekaj wiec aż ktoś trafi fortunę i zagraj online już teraz! Wszystkim graczom, życzymy szczęścia w grze oraz wysokich wygranych!

Dowiedz się więcej o tym „Kiedy najpóźniej można wziąć udział w losowaniu?” w artykule - „Lottoland w pigułce  #3

Ostatnia aktualizacja z dnia 19 listopada 2015 r.

Agnieszka

Odkąd pamiętam interesowały mnie ciekawe historie wielkich zwycięzców lotto. Teraz, dzięki Lottoland, mam wyjątkową okazję poznania jak to wszystko działa "od kuchni". W moich artykułach znajdziecie więc wszystkie informacje i tajemne sekrety szczęśliwych graczy, które pomogą Wam zwiększyć szanse na wielką wygraną!