02 paź. 2014

Wygraj 418 mln zł w SuperKUMULACJI!

Już jutro Losowanie Specjalne EuroMillions

Już jutro odbędzie się długo oczekiwane Losowanie Specjalne EuroMillions. Tym razem gracze lotto z całej Europy będą mieli okazję, by zagrać w Super Kumulacji! Zagraj już teraz i nie przegap tej wyjątkowej szansy, gdyż tak wysoka wygrana zbyt często się nie zdarza. Wybierz swoje szczęśliwe liczby i spróbuj szczęścia w grze o 100 milionów euro, czyli nawet 418 mln złotych!

Już jutro Losowanie Specjalne EuroMillions

EuroMillions to największa gra liczbowa w Europie, która co tydzień pomaga graczom spełniać marzenia. Obecnie w loterii tej bierze udział aż 9 państw, do których zaliczają się: Wielka Brytania, Francja, Hiszpania, Portugalia, Irlandia, Szwajcaria, Austria, Belgia oraz Luksemburg. Ponadto, każde losowanie EuroMillions przyciąga także miliony graczy, którzy kupują swoje kupony przez internet. W efekcie EuroMillions zajmuje pierwsze miejsce pod względem popularności i największej liczby sprzedanych losów pośród wszystkich lotto w Europie.  

Losowanie wyjątkowe pod każdym względem

Oprócz regularnych losowań, fani EuroMillions mają możliwość wzięcia udziału w tzw. Losowaniach Specjalnych, które odbywają się jedynie kilka razy do roku. Dla przykładu, ostatnie takie losowanie zorganizowano 7 marca. Następne miało odbyć się jeszcze w czerwcu, jednak po raz pierwszy w historii EuroMillions zostało ono odwołane. Wszystko z powodu bezprecedensowego zbiegu okoliczności, kiedy to w wyniku kilkukrotnej kumulacji, pula na wygrane pierwszego stopnia przerosła specjalnie powiększoną, gwarantowaną główną wygraną, w oferowanym Losowaniu Specjalnym EuroMillions. Przez ten nieoczekiwany zbieg okoliczności, organizatorzy loterii byli zmuszeni przenieść to wyjątkowe wydarzenie na piątek 3 października 2014.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji i zagraj w EuroMillions online jeszcze dziś!

Dotychczas przeprowadzono już 15 Losowań Specjalnych EuroMillions, zaś pierwsze z nich odbyło się 9 lutego 2007 roku. Pośród 9 państw uczestniczących w największym europejskim lotto, 3 kraje mają zdecydowanie więcej szczęścia od pozostałych. Do grupy tej należy Francja, Wielka Brytania oraz Hiszpania. W każdym z nich, aż czterem graczom udało się trafić zwycięską „siódemkę”, dzięki czemu z dnia nadzień wkroczyli oni do grona multimilionerów EuroMillions.

Mimo, że wydaje się, iż niektóre kraje znalazły sposób na EuroMillions, szczęście graczy zależy tylko od jednego czynnika. Im więcej osób w danym państwie bierze udział w grze, tym większe szanse, że to właśnie tam padnie główna wygrana tej loterii. Nie czekaj więc aż ktoś inny rozbiję ogromną pulę nagród i spróbuj swojego szczęścia w grze o miliony. Przecież jak mówi znane powiedzenie, żeby wygrać trzeba zagrać!

Agnieszka

Odkąd pamiętam interesowały mnie ciekawe historie wielkich zwycięzców lotto. Teraz, dzięki Lottoland, mam wyjątkową okazję poznania jak to wszystko działa "od kuchni". W moich artykułach znajdziecie więc wszystkie informacje i tajemne sekrety szczęśliwych graczy, które pomogą Wam zwiększyć szanse na wielką wygraną!

Zarejestruj się teraz, by grać w największe loterie świata

177 368 graczy wygrało
już ponad 180 milionów zł
grając na Lottoland!

Pan
Data urodz.
+1