13 lis. 2013

Do wygrania 400 milionów złotych!

Już wkrótce ostatnie Losowanie Specjalne lotto EuroMillions w tym roku!

W piątek 15 listopada odbędzie się ostatnie Losowanie Specjalne EuroMillions 2013 roku. Już teraz wiemy, iż gwarantowana pula na wygraną pierwszego stopnia wyniesie aż 80 mln funtów, czyli w przeliczeniu około 400 milionów złotych! Losowanie Specjalne loterii EuroMillions odbywa się tylko kilka razy w roku. Wystarczy kupić los za jedyne 2 euro, by móc brać udział w losowaniu o wielkie wygrane warte nawet 400 milionów złotych!

Już wkrótce ostatnie Losowanie Specjalne lotto EuroMillions w tym roku!

Organizatorzy EuroMillions przewidują, iż nastęne Losowanie Specjalne EuroMillions przyciągnie największą liczbę graczy w historii. Jest to możliwe dzięki dużemu napływowi graczy z Wielkiej Brytanii, którzy oburzeni ponad stu procentowym wzrostem cen kuponów Brytyjskiej Loterii Narodowej, zdecydowali spróbować swojego szczęścia w EuroMillions. Obecnie tysiące uczestników Loterii Narodowej zadeklarowało, iż będzie bojkotować tę grę liczbową do czasu, gdy ceny wrócą do 1 funta za los.

Analitycy sugerują też, że ogromny wzrost zainteresowania Losowaniem Specjalnym EuroMillions będzie również spowodowany poprzednim losowaniem tego typu, które odbyło się w czerwcu 2013. Pula nagród wyniosła wtedy aż 159 milionów funtów, czyli w przeliczeniu około 795 mln złotych! Szczęśliwy zwycięzca z Irlandii, który trafił wszystkie 5 numerów i 2 gwiazdki, już nigdy więcej nie będzie musiał martwić się o pieniądze. Jeśli w najbliższym losowaniu pula nagród dojdzie do podobnej kwoty i ktoś trafi wszystkie wylosowane liczby, to w mgnieniu oka stanie się bogatszy od takich sław jak Lady Gaga czy Wayne Rooney, których majątki są szacowane na kolejno 600 i 250 milionów złotych. 

Zagraj w EuroMillions przez internet!

Organizatorzy EuroMillions ostrzegają więc swoich graczy, by zakupili swoje kupony wcześniej, aby uniknąć stania w długich kolejkach. Można jednak w łatwy sposób uniknąć tego problemu, grając w EuroMillions przez internet na stronie Lottoland. W ten sposób unikniesz kolejek, zaś swój kupon kupisz nawet chwilę przed losowaniem, które odbędzie się w piątek o godzinie 21 polskiego czasu. Losowanie Specjalne loterii EuroMillions stanowi także świetną okazję do wypróbowania naszej oferty Podwojona Główna Wygrana, dzięki której możesz podwoić dostępną pulę nagród na wygrane pierwszego stopnia do wartości około 800 mln złotych! Dodatkowo, jeśli chcesz mieć pewność, że nie będzie trzeba się z nikim dzielić swoją nagrodą, możesz skorzystać z wyjątkowej oferty Lottoland, jaką jest Osłona Numerów.

Ciekawe czy i tym razem znajdzie się gracz, który rozbije pule nagród Losowania Specjalnego EuroMillions, zapewniając sobie w ten sposób wczesny prezent gwiazdkowy o wartości 400 milionów złotych. Jeśli chcesz spróbować swojego szczęścia w tym wyjątkowym losowaniu, wystarczy wejść na zakładkę EuroMillions znajdującą się na górze naszej strony. Kto wie, może to Ty wygrasz największą nagrodę główną w tym roku, a być może także w całej historii tej popularnej gry liczbowej.

Agnieszka

Odkąd pamiętam interesowały mnie ciekawe historie wielkich zwycięzców lotto. Teraz, dzięki Lottoland, mam wyjątkową okazję poznania jak to wszystko działa "od kuchni". W moich artykułach znajdziecie więc wszystkie informacje i tajemne sekrety szczęśliwych graczy, które pomogą Wam zwiększyć szanse na wielką wygraną!

Zarejestruj się teraz, by grać w największe loterie świata

177 368 graczy wygrało
już ponad 180 milionów zł
grając na Lottoland!

Pan
Data urodz.
+1