04 lis. 2015

Losowanie Specjalne EuroMillions

Kiedy jest kolejne EuroMillions Superdraw 2015?

Kiedy jest kolejne Losowanie Specjalne EuroMillions, czyli tzw. Superdraw 2015? – to jedno z najczęściej zadawanych ostatnio pytań przez fanów loterii w Europie. Organizatorzy najpopularniejszej międzynarodowej gry liczbowej na starym kontynencie ogłosili już datę tego wyjątkowego wydarzenia. Sprawdź, do kiedy będzie można kupować zakłady! 

Kiedy jest kolejne EuroMillions Superdraw 2015?

Kolejne Losowanie Specjalne EuroMillions (Superdraw) 2015 już tuż tuż. Organizatorzy EuroMillions wyznaczyli datę tego wyjątkowego wydarzenia na piątek, 6 listopada. Tylko dwa dni pozostały więc na zakup kuponów. Tak jak w poprzednich dwóch Losowaniach Specjalnych także i tym razem gwarantowana pula nagród na wygrane pierwszego stopnia wyniesie aż 100 000 000 euro, czyli około 425 milionów złotych! Nie przegap okazji i zagraj online teraz. Już w piątek ta fortuna może być Twoja!

Piątkowe Losowanie Specjalne będzie trzecim takim wydarzeniem w tym roku. Pierwsze odbyło się 6 marca, zaś główną wygraną trafił wówczas gracz z Portugalii. Kolejne Losowanie Specjalne 2015 odbyło się 5 czerwca. Tym razem szczęście sprzyjało komuś kto zagrał w Wielkiej Brytanii. Szczęściarz ten po dwukrotnej kumulacji wygrał aż 129 milionów euro, dzięki czemu zajął szóste miejsce na liście największych zwycięzców loterii w tym kraju.

Wkrótce przekonamy się, kto tym razem będzie miał najwięcej szczęścia! A może 100 milionów euro padnie w Polsce? Dowiemy się już w najbliższy piątek. Losowanie Specjalne EuroMillions odbędzie się tradycyjnie w Paryżu o godzinie 20:45.

Przyłącz się do gry o ogromną SUPER PULĘ w EuroMillions

Ostatnie losowanie EuroMillions odbyło się we wtorek. Fani EuroMillions mieli wtedy okazję spróbować swojego szczęścia w walce o 233,5 miliona złotych. Niestety tym razem nikomu nie udało się wytypować wszystkich zwycięskich numerów (8 – 27 – 39 – 46 – 49 gwiazdki 2 – 6).

Dzięki organizatorom EuroMillions w piątkowym losowaniu tej gry główna pula nagród zostanie specjalnie powiększona, dzięki czemu zagramy o 425 milionów złotych!

Chcesz zostać milionerem i spełnić swoje najskrytsze marzenia? Jeśli tak to już 6 listopada, będziesz mieć ku temu okazję. Przed wypełnieniem swoich kuponów warto jednak upewnić się czy wiesz jak grać, by zwiększyć swoje szanse na zwycięstwo, jednocześnie minimalizując ryzyko podziału wygranej.

Jak grać, by nie dzielić się wygraną?

Losowania Specjalne EuroMillions zawsze przyciągają ogromną liczbę graczy. Jeśli więc chcesz zmniejszyć ryzyko podziału wygranej, skorzystaj z metody chybił-trafił. W ten sposób generator liczb losowych automatycznie wybierze za Ciebie numery, dzięki czemu unikniesz popularnych sekwencji liczb.

Grając w Lottoland możesz także skorzystać z dodatkowej opcji gry jaką jest Osłona Numerów. Jest to jedyny sposób, który zagwarantuje Ci 100% wypłatę wygranych bez względu na to ile osób trafiło zwycięską siódemkę (5 liczb + 2 gwiazdki).

Jak zwiększyć prawdopodobieństwo trafienia wygranej?

W EuroMillions jak w każdej grze losowej, wszystko zależy od szczęścia. Czy można jednak zwiększyć swoje szanse na trafienie nagrody? Oczywiście!

Przede wszystkim warto pamiętać, że im więcej wypełnionych zakładów na dane losowanie, tym większe szanse, iż któryś z nich okaże się zwycięski. Ponadto, grając online możesz także zagrać w EuroMillions systemem. W ten sposób zwiększysz liczbę regularnych numerów i dodatkowych gwiazdek, dzięki czemu wzrośnie prawdopodobieństwo trafienia wygranej.

Z doświadczenia wiemy, że bardzo często się zdarza, iż nikomu nie udaje się rozbić głównej puli nagród Losowania Specjalnego EuroMillions przy pierwszym podejściu. W efekcie, często dochodzi do jeszcze większych kumulacji. Jeśli wiec chcesz mieć pewność, że Twoje szczęśliwe liczby będą brały udział w grze aż do momentu, w którym padnie główna wygrana skorzystaj z dodatkowej opcji gry Polowanie na Główną Wygraną. Aby tego dokonać wystarczy znaczyć pole „Polowanie”, które znajduje się w sekcji „Okres gry” w dolnej części e-blankietu do gry.

Gotowy do gry? Zagraj jeszcze dziś, a być może tym razem to Ty zostaniesz multimilionerem!

Więcej informacji o Losowaniu Specjalnym EuroMillions znajdziesz tutaj.

Agnieszka

Odkąd pamiętam interesowały mnie ciekawe historie wielkich zwycięzców lotto. Teraz, dzięki Lottoland, mam wyjątkową okazję poznania jak to wszystko działa "od kuchni". W moich artykułach znajdziecie więc wszystkie informacje i tajemne sekrety szczęśliwych graczy, które pomogą Wam zwiększyć szanse na wielką wygraną!

Zarejestruj się teraz, by grać w największe loterie świata

177 368 graczy wygrało
już ponad 180 milionów zł
grając na Lottoland!

Pan
Data urodz.
+1