20 maj. 2016

Lottoland w pigułce: Kalendarz graczy lotto

Kiedy najpóźniej można wziąć udział w losowaniu?

Lottoland w pigułce #2: kalendarz losowań | oferta zakłady last-minute | terminy przyjmowania zakładów

 

Loterie i gry liczbowe są znane w Polsce od co najmniej 267 lat. Od tego czasu jednak bardzo dużo się zmieniło. Obecnie rynek loterii bardzo mocno się rozwija i można wręcz powiedzieć, że jest to jego złota era. W Lottoland stawiamy na nowoczesność, oraz najwyższą jakość udostępnianych usług. Tylko u nas możesz grać przez internet oraz na urządzeniach mobilnych w swoje ulubione polskie lotto, a także skorzystać z wyjątkowej okazji i wziąć udział w grze o wielomilionowe wygrane największych zagranicznych loterii.

Kiedy najpóźniej można wziąć udział w losowaniu?

W drugim artykule z serii „Lottoland w pigułce” pragniemy odpowiedzieć na pytania graczy dotyczące: terminów losowań, kiedy najpóźniej można wziąć udział w danym losowaniu oraz jak działa specjalna oferta Lottoland - Zakłady last-minute.

Kalendarz graczy, czyli kiedy można zagrać w lotto?

Obecnie na stronie Lottoland.pl dostępnych jest 21 różnych loterii, dzięki czemu każdy gracz może znaleźć coś dla siebie. Do grupy najpopularniejszych loterii Lottoland zaliczają się: lotto i lottoPLUS, MULTI, MINI lotto, EuroMillions, EuroJackpot, MegaMillions oraz PowerBall. Ponadto, w zakładce „Zagraniczne lotto” znajdziesz także takie gry jak:

 • Australijskie OZ Lotto
 • Australijskie Pn Śr Lotto
 • Australijski Powerball
 • Australijskie Sobotnie Lotto
 • Austriackie Lotto
 • Brytyjskie Lotto
 • Ekstra Dniówka
 • El Gordo Primitiva
 • Francuskie Lotto
 • Irlandzkie Lotto
 • Mega-Sena,
 • Niemieckie LOTTO
 • SuperEnalotto 
 • Szwedzkie Lotto

Wystarczy więc tylko wybrać swoją ulubioną grę i wypełnić kupon online. Przy tak dużej liczbie loterii bardzo łatwo jest jednak pogubić się w terminach losowań. Dlatego postanowiliśmy przygotować specjalny kalendarz dla graczy, dzięki któremu łatwo i szybko sprawdzisz, kiedy odbywają się losowania Twojego ulubionego lotto.

Sprawdź kalendarz graczy lotto już teraz!

Europejskie loterie

Fani loterii z Europy naprawdę mają z czego wybierać. Orócz największych miedzynarodowych gier liczbowych, czyli EuroMillions i EuroJackpot, mogą także spróbować swojego szczęścia w 11 innych lotto. Jeśli jednak interesują Cię wysokie szanse na wygraną warto jest zwrócić szczegołną uwagę na MINI lotto oraz Szwedzkie Lotto, które obecnie nie mają sobie równych.

Kiedy najpóźniej można wziąć udział w losowaniu?

Lotto z Ameryki Pn. i Pd.

Amerykańskie loterie słyną z rekordowych kumulacji, którym nie może dorównać żadne europejskie lotto. Jeśli więc marzysz o wielkiej fortunie sprawdź poniższy kalendarz, aby nie przegapić żadnego losowania.

Kiedy najpóźniej można wziąć udział w losowaniu?

Loterie z Australii

Jeśli interesują Cię loterie prosto z Australii, to w ofercie Lottoland znajdują się aż 4 gry z tego kontynentu. Sprawdź, kiedy odbywają się ich losowania!

Kiedy najpóźniej można wziąć udział w losowaniu?

*oferta dostępna wyłącznie dla nowych graczy

Ostateczny termin przyjmowania zakładów w Lottoland

Każdy gracz, który pragnie kupić swój kupon w dniu losowania powinien pamiętać, że zakłady mogą być przyjmowane tylko do określonej godziny. Jeśli wyślesz swoje numery choć minutę po terminie Twój kupon będzie ważny dopiero na następne losowanie danej loterii. Ostateczny termin przyjmowania zakładów różni się w zależności od gry liczbowej, którą wybierzesz. Warto więc poświęcić chwilę i zapoznać się z poniższą listą.

Lotto i lottoPLUS - do godz. 20:40

 

Australijskie OZ Lotto - do godz. 11:30  

 

MULTI - do godz. 13:40 i 20:40

 

Australijski Powerball - do godz. 11:30  

 

MINI lotto - do godz. 20:40

 

Australijski Pn Śr Lotto - do godz. 11:30  

 

EuroMillions - do godz. 20:30

 

Australijskie Sb Lotto - do godz. 11:30 

 

EuroJackpot - do godz. 19:00

 

Irlandzkie Lotto - do godz. 20:40

 

PowerBall - do godz. 04:00

 

Francuskie Lotto - do godz. 19:30

 

Mega-Sena - do godz. 22:00

 

SuperEnalotto - do godz. 19:00

 

Niemieckie LOTTO - do godz. 18:00 (śr.)
i 19:00 (sob.)

 

Brytyjskie Lotto - do godz. 20:30 (śr.)
i 20:30 (sob.)

 

Austriackie Lotto - do godz. 18:30 (śr.)
i 18:00 (niedz.)
Szwedzkie Lotto - do godz. 17:15 (śr.)
i 18:15 (sob.)

 

Ekstra Dniówka - do godz. 02:00
i 18:00 (niedz.)

 

* Informacje przedstawione powyżej zostały przygotowane dla graczy posługujących się czasem środkowoeuropejskim (CET).

Losowania Specjalne

O d lat fani loterii z całego świata mają także okazję spróbować swojego szcześcia w wyjątkowych losowaniach Hiszpańskiej Loterii Bożonarodzeniowej El Gordo, Loterii Letniej oraz Mega da Virada. Te wyjątkowe gry oferują ogromne pule nagród, jednak losowania odbywają się tylko raz do roku. W poniższej tabeli znajdziesz dokładne informacje o tym kiedy można wziąć w nich udział.

Kiedy najpóźniej można wziąć udział w losowaniu?

Oferta „Zakłady last-minute”

Pewnie nie ma takiej osoby na świecie, która choć raz nie spóźniła się na spotkanie lub nie zdarzyła zrobić czegoś w określonym terminie. W Lottoland, staramy się być jak najbardziej pomocni nawet dla najbardziej spóźnialskich graczy. Stworzyliśmy więc specjalną ofertę pod nazwą Zakłady Last-minute, dzięki której możesz zagrać na loterii nawet na parę minut przed losowaniem.

To bardzo proste. Jeśli przegapisz ostateczny termin składania zakładów na daną loterię, możesz jeszcze zagrać na chybił-trafił do ostatniej chwili przed losowaniem. Pragniemy tylko zwrócić uwagę, iż oferta ta dotyczy wybranych loterii dostępnych na stronie Lottoland. Spróbuj swojego szczęścia już teraz, a być może to Ty zostaniesz kolejnym zwycięzcą!

Wszystkich graczy zapraszamy do gry i życzymy wysokich wygranych!

Ostatnia aktualizacja z dnia 20 maja 2016 r.

Agnieszka

Odkąd pamiętam interesowały mnie ciekawe historie wielkich zwycięzców lotto. Teraz, dzięki Lottoland, mam wyjątkową okazję poznania jak to wszystko działa "od kuchni". W moich artykułach znajdziecie więc wszystkie informacje i tajemne sekrety szczęśliwych graczy, które pomogą Wam zwiększyć szanse na wielką wygraną!

Zarejestruj się teraz, by grać w największe loterie świata

177 368 graczy wygrało
już ponad 180 milionów zł
grając na Lottoland!

Pan
Data urodz.
+1