28 lip. 2016

Ogromna kumulacja EuroJackpot!

Kiedy poznamy nowy rekord EuroJackpot?

Największa międzynarodowa loteria świata idzie po kolejny rekord. Do wygrania czeka aż 359 000 000 złotych. Czy w piątek poznamy nowego zwycięzcę EuroJackpot? Jak doszło do tak ogromnej kumulacji? Jakie numery mają największe szanse na wylosowanie? Tutaj znajdziesz wszystkie odpowiedzi!

Kiedy poznamy nowy rekord EuroJackpot?

Ostatnie losowanie EuroJackpot, które wyłoniło zwycięzcę nagrody głównej odbyło się 13 maja. Oznacza to, że przez aż 10 losowań z rzędu, żadnemu z graczy nie udało się wylosować wszystkich zwycięskich numerów. Dla osób, które jeszcze nigdy nie próbowały swoich sił w tej loterii, przypominamy, że aby otrzymać wygraną pierwszego stopnia w EuroJackpot online należy poprawnie wytypować 5 z 50 liczb oraz 2 z 10 Euronumerów.

Wróćmy jednak do ostatnich losowań tej gry. Za każdym razem, gdy nikomu nie uda się trafić wszystkich liczb, główna pula nagród przechodzi na następne losowanie i dochodzi do kumulacji. Od ostatniej wygranej minęło już dziesięć losowań, dzięki czemu obecna kumulacja wynosi już aż 82 mln euro, czyli około 359 mln złotych! Zgodnie z regulaminem EuroJackpot maksymalna możliwa wartość nagrody głównej to 90 milionów euro. Do tak dużej kumulacji doszło dotychczas tylko raz. Stało się to 15 maja ubiegłego roku, kiedy to anonimowy zwycięzca z Czech przeszedł do historii wygrywając w przeliczeniu aż 365 milionów złotych.

Największe wygrane, najwięksi zwycięzcy

Kiedy poznamy nowy rekord EuroJackpot?

Pierwsze 3 miejsca na liście największych zwycięzców EuroJackpot zajmują Czechy, Niemcy oraz Finlandia. Obecnie do grupy państw biorących udział w tej grze należy aż 17 krajów w tym: Chorwacja, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Hiszpania, Holandia, Islandia, Litwa, Łotwa, Niemcy, Norwegia, Słowenia, Słowacja, Szwecja, Węgry oraz Włochy. W którym kraju zagra nowy zwycięzca? Przekonamy się już wkrótce. Wszystko zależy od piątkowego losowania, które odbędzie się 29 lipca. Jeśli także i tym razem główna pula nagród nie zostanie rozbita, prawdopodobnie już za tydzień zagramy o okrągłe 90 milionów (ok. 393 mln zł)!

Sposób na EuroJackpot

Jak więc wytypować numery, by wygrać? Miliony graczy z całej Europy zadają sobie teraz to pytanie. Niektórzy korzystaj z dokładnej analizy poprzednich wyników, inni stawiają na tzw. gorące numery, które już dawno nie były losowane przez co uważa się, że mają większe szanse na znalezienie się pośród tych zwycięskich. Są też i tacy, którzy korzystają z porad wróżek i horoskopów. Która metoda jest najlepsza?

Kiedy poznamy nowy rekord EuroJackpot?

Prawda jest taka, że każda z wyżej wymienionych metod ma dokładnie takie same szanse na powodzenie. Jak to możliwe? Otóż, zgodnie z rachunkiem prawdopodobieństwa wszystkie numery, które znajdą się w maszynie losującej mają dokładnie takie same szanse na wylosowanie, a tym samym obojętne jest w jaki sposób skreślisz swoje numery, gdyż to czy wygrasz zależy tylko i wyłącznie od szczęścia!

Najbliższe losowanie EuroJackpot odbędzie się w piątek o godzinie 20:00. Spróbuj swojego szczęścia w grze o miliony i wypełnij swój kupon online już teraz. Kto wie, być może jutro to Ty wygrasz 359 milionów złotych!

Agnieszka

Odkąd pamiętam interesowały mnie ciekawe historie wielkich zwycięzców lotto. Teraz, dzięki Lottoland, mam wyjątkową okazję poznania jak to wszystko działa "od kuchni". W moich artykułach znajdziecie więc wszystkie informacje i tajemne sekrety szczęśliwych graczy, które pomogą Wam zwiększyć szanse na wielką wygraną!

Zarejestruj się teraz, by grać w największe loterie świata

177 368 graczy wygrało
już ponad 180 milionów zł
grając na Lottoland!

Pan
Data urodz.
+1