31 mar. 2014

Już jutro możesz wygrać 25 mln zł!

Kolejna wielka kumulacja w Lotto

W lotto znowu nastał czas wielkich kumulacji. Dopiero co wszyscy fani tzw. Dużego Lotka mieli szanse na wygranie 10 milionów złotych z okazji Dnia Kobiet, by już jutro móc wziąć udział w kolejnym wyjątkowym losowaniu. Tym razem pula na wygrane pierwszego stopnia wyniesie 25 000 000 złotych.

Kolejna wielka kumulacja w Lotto

Kumulacja na Prima Aprilis to nie żart!

We wtorek 1 kwietnia 2014 roku każdy, kto weźmie udział w losowaniu lotto może wygrać fortunę i zostać kolejnym multimilionerem. Mimo zbieżności dat, tym razem to nie jest żaden primaaprilisowy żart. Wszystko to stało się możliwe, gdyż przez ostatnie 7 losowań żaden z graczy nie trafił „szóstki”.  Już w ostatnim losowaniu, które odbyło się w sobotę 29 marca, wiele osób liczyło na szczęście, gdyż do wygrania było już 17 mln złotych.

Podobnie stało się miesiąc temu, kiedy to we wtorek 18 lutego pojedynczy gracz rozbił pulę na wygrane pierwszego stopnia, dzięki czemu otrzymał on 24,5 miliona złotych! Ciekawi Cię, czy także tym razem znajdzie się gracz, który poprawnie wytypuje wszystkie 6 wylosowanych numerów? Już jutro wszystko się okaże. Przypominamy, iż losowania tej gry odbywają się 3 razy w tygodniu w każdy wtorek, czwartek i sobotę o 21:40.

Największe kumulacje – najwięksi zwycięzcy

Poniżej przedstawimy 5 największych kumulacji w historii gry Lotto:

1. 56,2 mln zł – losowanie z 27 września 2011 roku wyłoniło 2 zwycięzców nagrody głównej

2. 51,3 mln zł – losowanie z 6 listopada 2012 wyłoniło 3 zwycięzców nagrody głównej

3. 40,5 mln zł – losowanie z 6 listopada 2008 wyłoniło 5 zwycięzców nagrody głównej

4. 37,8 mln zł – losowanie z 29 lipca 2008 wyłoniło 4 zwycięzców nagrody głównej

5. 37,4 mln zł – losowanie z 29 września 2009 wyłoniło 8 zwycięzców nagrody głównej

Zagraj w lotto online i skorzystaj z Osłony Numerów

Przekonaj się czy już teraz, czy kumulacja przyniesie Ci szczęście i zagraj w lotto online! Grając na Lottoland.pl masz wyjątkową możliwość zabezpieczenia swojej wygranej przed podziałem z innymi. Skorzystaj ze specjalnej oferty pod nazwą Osłona Numerów, a bez względu na to ile osób trafi zwycięskie numery cała pula na wygrane pierwszego stopnia będzie Twoja!

Trzymamy kciuki i życzymy wysokich wygranych!

Agnieszka

Odkąd pamiętam interesowały mnie ciekawe historie wielkich zwycięzców lotto. Teraz, dzięki Lottoland, mam wyjątkową okazję poznania jak to wszystko działa "od kuchni". W moich artykułach znajdziecie więc wszystkie informacje i tajemne sekrety szczęśliwych graczy, które pomogą Wam zwiększyć szanse na wielką wygraną!

Zarejestruj się teraz, by grać w największe loterie świata

177 368 graczy wygrało
już ponad 180 milionów zł
grając na Lottoland!

Pan
Data urodz.
+1