29 lis. 2013

Nowości na arenie loterii międzynarodowych

Kto jest tajemniczym zwycięzcą 12 mln funtów EuroMillions?

Ostatnie siedem dni było bardzo ciekawe dla sympatyków i graczy międzynarodowych loterii. Po długim oczekiwaniu zakończono wielkie poszukiwania tajemniczego właściciela zwycięskiego kuponu EuroMillions wartego około 60 milionów złotych. W tym samym czasie w Finlandii padła kolejna wielka wygrana, zadziwiając analityków z całego świata. W kilka dni później światem loterii wstrząsnęły wiadomości o kłopotach dwóch par, które stały się sławne po wygranej na loterii.

Kto jest tajemniczym zwycięzcą 12 mln funtów EuroMillions?

Wielki zegar nie pomógł odnaleźć zwycięzcy z Birmingham

W ostatnim czasie, wielu graczy śledziło poszukiwania gracza, który kupił zwycięski los EuroMillions w maju 2013 w dzielnicy Ladywood w Birmingham. Z każdym dniem emocje rosły, a do poszukiwań włączyli się także lokalni gracze, urzędnicy oraz burmistrz Mike Leddy.  Zdecydował się on nawet zainstalować w mieście zegar odliczający dni do końca terminu na odebranie wielkiej wygranej, który upływał o północy w środę 27 listopada 2013.

Niestety, mimo wielkich starań lokalnego społeczeństwa, nikt nie zgłosił się po nagrodę główną EuroMillions wartą 12 milionów funtów, czyli w przeliczeniu około 60 mln złotych! Pieniądze składające się na wielką wygraną dołączą więc do 150 miliardów zł, które zostały już przekazane przez Fundusz Dobroczynny Loterii Narodowej na różne szczytne cele takie jak sport, edukację, zdrowie, środowisko, dziedzictwo narodowe, sztukę i wiele innych.

Fiński spisek w EuroJackpot

Ostatnio ogłoszono wyniki kolejnego losowania lotto EuroJackpot, które wyłoniło następnego wielkiego zwycięzcę z Finlandii. Co ciekawe, szczęśliwy gracz po raz kolejny pochodzi z regionu Ostrobotni Południowej. Ten piękny region położony w zachodniej prowincji Finlandii zasłynął ostatnio z produkcji milionerów lotto EuroJackpot. Najnowszy zwycięzca, który zdecydował się pozostać anonimowy, wygrał 21 300 000 euro, czyli w przeliczeniu około 89 milionów złotych!

Wielu graczy zastanawia się jednak, jak to możliwe, że Finowie mają tyle szczęścia w loterii EuroJackpot. Niektórzy też zwracają swoje podejrzenia na Helsinki, czyli miasto, w którym co tydzień odbywają się losowania tej znanej gry liczbowej. Oczywiście wszystkie losowania odbyły się zgodnie z zasadami, zaś jakiekolwiek plotki na ten temat są bezpodstawne. EuroJackpot jest grą losową i jak sama nazwa wskazuje wszystko jest możliwe. Dlatego w Lottoland cieszymy się ze szczęścia nowego fińskiego milionera. Jak widać Finlandia ma swój sekretny przepis na wygraną w loterii EuroJackpot!

Zwycięskie pary rozwodzą się z powodu pieniędzy!

Ostatni tydzień przyniósł także trochę smutnych wiadomości. Jak donoszą media słynna para Dave i Angela Dawes, która wygrała nagrodę główną lotto EuroMillions w październiku 2011 roku, rozstała się z powodu sporów o pieniądze.

Państwo Dawes zaraz po wygranej zasłynęli w mediach po tym jak ogłosili, że przyszykują listę 20 osób, które uczynią milionerami. Jak się okazało, wielu członków rodziny i znajomych Dave’a i Angeli, którzy z różnych powodów nie znaleźli się na wspomnianej liście, szybko donieśli paparazzim o różnych historiach związanych z parą zwycięzców, które nie powinny ujrzeć światła dziennego.

Największą uwagę zwrócił na siebie syn Angeli jeszcze z poprzedniego małżeństwa, który także nie znalazł się pośród szczęśliwej dwudziestki. Oskarżał on w mediach, iż jego matka porzuciła swoją rodzinę w potrzebie.

Według osoby z najbliższego otoczenia państwa Dawes, rozwód był spowodowany kłótniami o to jak podzielić i wydać fortunę wygraną na loterii EuroMillions. Informacja ta pojawiła się w mediach na tydzień po tym jak rzeczniczka państwa Adriana i Gillian Bayford ogłosiła, iż ta słynna para rozwodzi się na rok po wielkiej wygranej na loterii, kiedy to nagroda główna wyniosła aż 148 milionów funtów (około 739 mln zł)!

Zmiana zasad MegaMillions już przyniosła rezultaty

We wtorek 22 października 2013 ogłoszono zmiany zasad lotto MegaMillions, które miały na celu zwiększenie nagród głównych. Jak widać, ulepszenia szybko przyniosły pozytywne rezultaty, gdyż już w ten piątek szacowana pula nagród na wygrane pierwszego stopnia wyniesie 230 000 000 dolarów (około 700 mln zł). Jeśli więc chciałbyś spróbować swoich sił, masz jeszcze trochę czasu, by kupić kupon na naszej stronie Lottoland i wziąć udział w losowaniu o tą niewyobrażalną fortunę! 

Agnieszka

Odkąd pamiętam interesowały mnie ciekawe historie wielkich zwycięzców lotto. Teraz, dzięki Lottoland, mam wyjątkową okazję poznania jak to wszystko działa "od kuchni". W moich artykułach znajdziecie więc wszystkie informacje i tajemne sekrety szczęśliwych graczy, które pomogą Wam zwiększyć szanse na wielką wygraną!