18 cze. 2015

Kim jest nowy multimilioner?

Kto wygrał 129 000 000 zł w EuroMillions?

Do trzech razy sztuka? Drugie w tym roku Losowanie Specjalne EuroMillions odbyło się w piątek, 5 czerwca. Aż dwa razy z rzędu, żadnemu z graczy nie udało się rozbić głównej puli nagród, dzięki czemu doszło do potrójnej kumulacji, zaś główna pula nagród wzrosła ze 100 do 129 milionów euro. Sprawdź, kto wygrał miliony w EuroMillions!

Kto wygrał 129 000 000 zł w EuroMillions?

Ogromna pula nagród skusiła do gry miliony fanów EuroMillions z całej Europy. Na szczęście losowanie z 12 czerwca okazało się szczęśliwe dla graczy, gdyż to właśnie wtedy komuś udało się trafić wszystkie zwycięskie numery. Wyniki EuroMillions z 12.06.2015 r. są następujące: 5 8, 10, 11, 37 oraz gwiazdki 7 i 9.

Kto wygrał w EuroMillions?

Tym razem zwycięzca nie kazał nam długo na siebie czekać. Według informacji udostępnionych przez organizatorów EuroMillions, szczęśliwy kupon sprzedano w Wielkiej Brytanii, zaś jego właściciel zgłosił się już po odbiór pieniędzy. W ten sposób, dzięki trafieniu wszystkich 5 regularnych numerów oraz 2 gwiazdek, Brytyjczyk wzbogacił się o 129 mln euro, czyli w przeliczeniu około 534,4 miliona złotych. Nowy multimilioner postanowił jednak pozostać anonimowym, dlatego wszelkie szczegóły dotyczące jego zwycięstwa obwiane są tajemnicą.

Jak wygrać miliony?

Losowania międzynarodowej loterii EuroMillions odbywają się dwa razy w tygodniu w każdy wtorek i piątek o godzinie 20:45. Aby spróbować swojego szczęścia w grze wystarczy wytypować 5 z 50 liczb oraz 2 z 11 gwiazdek. Im więcej trafionych numerów, tym większe wygrane. Nagroda główna przyznawana jest za poprawne wytypowanie wszystkich wylosowanych liczb.

Aby zwiększyć swoje szanse na wygraną można także skorzystać z zakładów systemowych. Skreśl więcej niż 5 z 50 liczb na pojedynczym polu do gry, a system automatycznie wygeneruje wszystkie możliwe kombinacje numerów. Przekonaj się jakie to proste i zagraj jeszcze dziś. Główna pula nagród wynosi już 100 000 000 złotych!

Wszystkim graczom, życzymy wysokich wygranych!

Agnieszka

Odkąd pamiętam interesowały mnie ciekawe historie wielkich zwycięzców lotto. Teraz, dzięki Lottoland, mam wyjątkową okazję poznania jak to wszystko działa "od kuchni". W moich artykułach znajdziecie więc wszystkie informacje i tajemne sekrety szczęśliwych graczy, które pomogą Wam zwiększyć szanse na wielką wygraną!

Zarejestruj się teraz, by grać w największe loterie świata

177 368 graczy wygrało
już ponad 180 milionów zł
grając na Lottoland!

Pan
Data urodz.
+1