12 cze. 2014

Co zrobić, by mieć szczęście po swojej stronie?

Kumulacja EuroJackpot – do wygrania 61 mln zł!

Dobra wiadomość dla wszystkich fanów europejskich loterii. Pula na wygrane pierwszego stopnia EuroJackpot ciągle rośnie. Już w piątek dzięki kolejnej kumulacji do wygrania nawet 61 milionów złotych! Sprawdź jak możesz dopomóc swojemu szczęściu i zagwarantuj sobie zwycięstwo w wielkiej międzynarodowej loterii EuroJackpot online!

Kumulacja EuroJackpot – do wygrania 61 mln zł!

Ostatnie losowanie EuroJackpot odbyło się w piątek 6 czerwca. Niestety także i tym razem żaden z graczy nie trafił wszystkich zwycięskich numerów. W ten sposób doszło do kolejnej kumulacji, a gracze mają szanse na trafienie nawet 61 milionów złotych. Mimo, że nikt nie trafił „siódemki”, czyli 5 regularnych numerów oraz 2 Euronumerów, to aż 433 120 osób wygrało nagrody niższych kategorii. Lotto EuroJackpot oferuje graczom aż 12 różnych kategorii nagród. Dzięki temu, aby trafić wygraną wystarczy poprawnie wytypować jedynie 3 z 7 liczb. W ostatnim losowaniu aż dwóch graczy zdobyło nagrody drugiej kategorii, dzięki czemu każdy z nich wzbogacił się o 868 789 złotych. Dla porównania, zwycięzcy, którzy trafią 5 z 6 numerów w polskim Lotto, otrzymują jedynie około 3 do 8 tysięcy złotych.

Wielu graczy twierdzi, iż aby wygrać na loterii trzeba po prostu mieć szczęście. W Lottoland zdecydowaliśmy się pomóc naszym graczom przygotowując specjalne porady, które pomogą przyciągnąć do siebie szczęście nawet tym najbardziej pechowym graczom.

Co zrobić, by mieć szczęście po swojej stronie?

Polska jest krajem, który słynie z różnych przesądów. Dlatego postanowiliśmy przygotować specjalny niezbędnik dla wszystkich graczy, którzy wierzą, iż lepiej nie igrać z losem!

Każdy, kto pragnie wygrać dużą sumę w EuroJackpot, powinien uważnie przyglądać się otoczeniu, gdyż znane przesądy głoszą, iż jeśli zobaczysz jeża, bociana w gnieździe, a w szczególności ropuchę, będziesz mieć szczęście przez cały rok oraz duże pieniądze. Ponadto, należy pamiętać by na widok białego konia jak najszybciej pomyśleć życzenie, bo na pewno się wtedy spełni. Dodatkowo, warto się wybrać na spacer do parku lub lasu. Jeśli uda Ci się usłyszeć kukanie kukułki, złap się szybko za portfel, a pieniądze na pewno będą się mnożyć przez cały rok. Po drodze warto też rozejrzeć się za czterolistną koniczyną, która gwarantuje szczęście. Wprawdzie złapanie spadającego liścia z drzewa, za nim spadnie on na ziemię, może być trudne o tej porze roku, warto wiedzieć, iż według starych przesądów oznacza to wielkie szczęście. Na koniec spaceru, pamiętaj by nie przynosić do domu kwiatów bzu oraz maków, gdyż trzymane w wazonie przynoszą pecha całej rodzinie.

Nie zapominajmy, iż każdy kto pragnie się szybko wzbogacić powinien jeść dużo potraw zawierających owies i zawsze mieć przy sobie coś czerwonego. Co więcej, należy pamiętać by fartuchy zakładać na prawą stronę, ponieważ ten kto się pomyli, będzie narażony na niepowodzenia, a nawet straty materialne. Jednym z najlepiej rozpowszechnionych przesądów dotyczący kominiarzy. Pamiętaj więc, że jeśli spotkasz kominiarza, należy jak najszybciej złapać się za guzik, dzięki czemu przyciągniesz do siebie szczęście.

Na koniec, wszyscy gracze, którzy mieli okazję by znaleźć podkowę lub węgiel, mogą spać spokojnie, gdyż zabierając je do domu mają zagwarantowane szczęście. Jeśli natomiast swędzi Cię lewa dłoń, prawdopodobni jesteś o krok od wygranej, ponieważ jest to oznaka, że dostaniesz pieniądze! Nie czekaj więc na ostatnią chwilę i weź udział w EuroJackpot przez internet jeszcze dziś.

Trzymamy kciuki i życzymy jak najwięcej szczęścia w grze!

Agnieszka

Odkąd pamiętam interesowały mnie ciekawe historie wielkich zwycięzców lotto. Teraz, dzięki Lottoland, mam wyjątkową okazję poznania jak to wszystko działa "od kuchni". W moich artykułach znajdziecie więc wszystkie informacje i tajemne sekrety szczęśliwych graczy, które pomogą Wam zwiększyć szanse na wielką wygraną!

Zarejestruj się teraz, by grać w największe loterie świata

177 368 graczy wygrało
już ponad 180 milionów zł
grając na Lottoland!

Pan
Data urodz.
+1