02 paź. 2015

Jak wygrać 9 000 000 zł w lotto online?

Kumulacja Lotto! Czy w sobotę padnie wygrana?

Już czwarty raz z rzędu graczom polskiego Lotto nie udało się rozbić głównej puli nagród, dzięki czemu doszło do jeszcze większej kumulacji. W najbliższą sobotę zagramy więc o 9 milionów złotych. Czy jutrzejsze losowanie wyłoni nowego multimilionera? Sprawdź wyniki ostatnich losowań lotto i dowiedz się jak zwiększyć swoje szanse na zwycięstwo!

Kumulacja Lotto! Czy w sobotę padnie wygrana?

Wyniki Lotto 01.10.2015 – Kumulacja 7 mln zł

Ostatnie losowanie Lotto odbyło się w czwartek, 1 października. Niestety także i tym razem żadnemu z graczy nie udało się poprawnie przewidzieć wszystkich sześciu wylosowanych numerów: 17 – 20 – 26 – 28 – 38 – 39. To już czwarty raz z rzędu fani najpopularniejszej w Polsce gry liczbowej nie mieli wystarczająco dużo szczęścia, by zatrzymać kumulację. W efekcie, główna pula nagród w Lotto osiągnęła wartość 9 milionów złotych. Taka fortuna może zapewnić spokojną przyszłość i dostatnie życie na lata. Trzeba tylko nauczyć się umiejętnie gospodarować takimi pieniędzmi.

Więcej informacji o tym jak cieszyć się z wygranej przez długie lata znajdziesz w artykule pt. „Co zrobić po wygranej w lotto? 10 cennych rad ekspertów!

Ostatnia wygrana Lotto padła we wtorek, 22 września. Wtedy to dwójce graczy udało się trafić zwycięską szóstkę, dzięki czemu każdy z nich wygrał po 3 208 737 złotych. Szczęśliwi zwycięzcy zagrali w Krakowie i w Warszawie, zaś numery, które przyniosły im wysoką wygraną to: 7 – 32 – 39 – 41 – 47 – 48. Czy w najbliższą sobotę poznamy nowego lottomilionera? Przekonamy się już wkrótce!

Jak grać, by wygrać w lotto?

„Jak grać, by trafić szóstkę w lotto?” - to odwieczne pytanie graczy. Niestety nie ma takiego przepisu, który zagwarantuje Ci 100% wygraną. Istnieje jednak kilka sprawdzonych sposobów, które zwiększą Twoje szanse na wygraną.  

Przede wszystkim, żeby wygrać trzeba grać. Oczywiście, ze względu na fakt, iż lotto jest grą losową, może się zdarzyć, że trafisz szóstkę już przy pierwszym podejściu. Niestety w większości przypadków gracze nie mają tyle szczęścia. Jak więc przyciągnąć do siebie szczęście? Uwierz, że wygrasz i graj w lotto regularnie. Wypełniając swoje kupony online możesz skorzystać ze specjalnej opcji Subskrypcji, dzięki czemu Twoje zakłady będą automatycznie brały udział w grze przez wybrany przez Ciebie okres gry.

Drugim sposobem na zwiększenie swoich szans na wygraną jest gra system. Dzięki zakładom systemowym zyskujesz nie tylko wyższe prawdopodobieństwo, ale także większe wygrane. Aby uruchomić system lotto wystarczy skreślić od 7 do 12 liczb na jednym polu do gry, zaś system automatycznie wygeneruje za Ciebie wszystkie możliwe kombinacje numerów. Przekonaj się jakie to proste i zagraj online już teraz!

Jak grać, by nie dzielić się wygraną z innymi?

Jeśli zależy Ci też na tym, by w przypadku wygranej nie dzielić się pieniędzmi z innymi, pamiętaj by wybrać swoje numery metodą chybił-trafił. Korzystając generatora liczb losowych zmniejszysz ryzyko, że wytypujesz numery, które skreślili także inni gracze. Co więcej, w Lottoland możesz też skorzystać z Osłony Numerów, dzięki której bez względu na to ile osób wytypowało te same numery, to Ty otrzymasz pełną wygraną!

Aby dodatkowo zwiększyć swoje szanse na zostanie milionerem nie zapomnij zaznaczyć opcji gry lottoPLUS. Wystarczy dopłacić złotówkę do podstawowego zakładu lotto, by Twoje numery wzięły udział aż w dodatkowym losowaniu o gwarantowany milion złotych! Nie przegap okazji i wygraj swoje marzenia!

Przypominamy, że najbliższe losowanie lotto odbędzie się już jutro o godzinie 21:40. Nie czekaj na ostatni moment i zagraj o 9 000 000 złotych już teraz!

Agnieszka

Odkąd pamiętam interesowały mnie ciekawe historie wielkich zwycięzców lotto. Teraz, dzięki Lottoland, mam wyjątkową okazję poznania jak to wszystko działa "od kuchni". W moich artykułach znajdziecie więc wszystkie informacje i tajemne sekrety szczęśliwych graczy, które pomogą Wam zwiększyć szanse na wielką wygraną!

Zarejestruj się teraz, by grać w największe loterie świata

177 368 graczy wygrało
już ponad 180 milionów zł
grając na Lottoland!

Pan
Data urodz.
+1