24 sie. 2015

Kto wygrał ponad 35 000 000 zł w lotto?

Kumulacja lotto: Rekordowa wygrana padła w Ziębicach!

Polskie lotto ma nowego rekordzistę! W sobotę, 22 sierpnia padła najwyższa wygrana w historii, warta aż 35 234 116,20 zł. Kim jest zwycięzca lub zwyciężczyni? Poznaj więcej szczegółów i dowiedz się, które liczby okazały się tymi szczęśliwymi!

Kumulacja lotto: Rekordowa wygrana padła w Ziębicach!

Sobotnie losowanie lotto na pewno przejdzie do historii. Wszystko za sprawą jednej osoby, której udało się trafić największą wygrana w historii tej gry. Ogromna kumulacja lotto narastała już od 29 lipca. Przez aż dziesięć losowań z rzędu żadnemu z graczy nie udało się trafić szóstki, by nareszcie, w sobotę 22 sierpnia los się odmienił. Wkrótce po ogłoszeniu oficjalnych wyników okazało się, że tym razem jedna osoba wytypowała wszystkie zwycięskie numery, wygrywając w ten sposób ponad 35 milionów złotych.

Wyniki lotto, które przejdą do historii!

Szczęśliwe numery lotto z 22 sierpnia to: 1, 14, 23, 31, 33 oraz 35, zaś zwycięski kupon sprzedano w kolekturze przy ulicy Wałowej 20 w Ziębicach na Dolnym Śląsku. Według danych udostępnionych przez organizatorów, nowy multimilioner skorzystał z metody chybił-trafił i jak widać decyzja ta była trafna. Co ciekawe, jest to pierwsza ponad milionowa wygrana, która padła w tej miejscowości. Jak widać mieszkańcy Ziębic nie lubią się rozdrabniać i jak wygrywają to tylko rekordowe kwoty.

Wysoka wygrana zwycięzcy z Ziębic zajęła pierwsze miejsce na podium najwyższych wygnanych w historii polskiego lotto. W poniższej tabeli zajdziesz 5 największych wygranych lotto:

Kumulacja lotto: Rekordowa wygrana padła w Ziębicach!

Mimo to, sobotnia kumulacja nie była najwyższą w historii i uplasowała się dopiero na 3 miejscu. Dotychczasowy rekord padł w losowaniu z 27 września 2011 roku, kiedy to główna pula nagród osiągnęła aż 56 milionów złotych. Zwycięską szóstkę trafiło wówczas 2 graczy, przez co musieli oni podzielić się pieniędzmi.

Milion zł za dodatkową złotówkę?

Sobotnie losowanie lotto przyniosło szczęście nie tylko nowemu multimilionerowi z Ziębic. Aż 5 z 6 zwycięskich numerów trafiło łącznie 240 graczy, dzięki czemu każdy z nich otrzyma prawie 6,5 tysiąca złotych.  Co więcej, pewien gracz z Rzeszowa poprawnie wytypował sześć numerów lotto PLUS, wygrywając w ten sposób gwarantowany milion złotych. Aby zagrać z PLUSEM wystarczy dopłacić złotówkę do tradycyjnego zakładu lotto. W ten sposób Twoje liczby wezmą udział w dwóch losowaniach a Ty zyskasz podwójną szansę na wygraną!

Już jutro kolejna szansa na spełnienie marzeń. Losowania lotto i lotto PLUS odbywają się trzy razy w tygodniu w każdy wtorek, czwartek i sobotę o godz. 21:40. Nie przegap okazji i spróbuj swojego szczęścia przez internet. Obecna pula nagród wynosi 2 000 000 złotych!

Agnieszka

Odkąd pamiętam interesowały mnie ciekawe historie wielkich zwycięzców lotto. Teraz, dzięki Lottoland, mam wyjątkową okazję poznania jak to wszystko działa "od kuchni". W moich artykułach znajdziecie więc wszystkie informacje i tajemne sekrety szczęśliwych graczy, które pomogą Wam zwiększyć szanse na wielką wygraną!

Zarejestruj się teraz, by grać w największe loterie świata

177 368 graczy wygrało
już ponad 180 milionów zł
grając na Lottoland!

Pan
Data urodz.
+1