02 lip. 2014

Niemieckie LOTTO wyłania coraz więcej milionerów

Kumulacja w Niemieckim LOTTO – do wygrania 45 mln zł!

Niemieckie LOTTO to loteria, której popularność ciągle rośnie. Według statystyk, w pierwszej połowie 2014 roku lotto to wyłoniło więcej zwycięzców nagrody głównej niż w tym samym okresie ubiegłego roku. Okazuje się, że w ciągu pierwszych sześciu miesięcy liczba nowych milionerów wzrosła o aż 28 % w stosunku do pierwszego półrocza 2013 roku.

Kumulacja w Niemieckim LOTTO – do wygrania 45 mln zł!

Najwyższa wygrana, która padła w tym okresie wyniosła aż 26,9 mln euro, czyli w przeliczeniu około 111 milionów złotych. Szczęśliwe losowanie odbyło się 1 marca, zaś zwycięski kupon sprzedano w regionie Nadrenii Północnej-Westfalii.

Minione tygodnie natomiast nie należały do najszczęśliwszych dla fanów tej loterii, gdyż ostatniego milionera wyłoniło losowanie, które odbyło się 14 czerwca. Szczęśliwiec wytypował wszystkie wylosowane numeru – 6, 11, 12, 17, 42, 47 oraz specjalny Super Numer - 5, dzięki czemu wygrał prawie 39 milionów złotych.

Najnowsze wyniki Niemieckiego LOTTO

Poprzednie losowanie Niemieckiego LOTTO odbyło się w minioną sobotę. Wówczas pula na wygrane pierwszego stopnia wynosiła 9,3 mln euro, czyli w przeliczeniu około 38,6 miliona złotych. Tym razem wypadły następujące numery: 2, 18, 26, 32, 36, 39 oraz Super Numer - 3. Mimo ogromnego zainteresowania losowaniem, żadnemu z graczy nie udało się poprawnie wytypować wszystkich wylosowanych liczb.  W efekcie doszło do ponownej kumulacji i obecnie na głównego zwycięzcę czeka aż 11 milionów euro, czyli 45 milionów złotych.

Najbliższe losowanie tej loterii odbędzie się w środę 2 lipca 2014 o godzinie 18:25. Będzie to pierwsze losowanie drugiego półrocza 2014. Do wygrania czeka 45 milionów złotych, więc kolejny raz miliony ludzi spędzą środowy wieczór przed telewizorami w napięciu czekając na nowe wyniki losowania. Aby wziąć w nim udział wystarczy wypełnić e-blankiet i zagrać przez internet bez wychodzenia z domu. Loteria ta jest bardzo podobna do polskiego Lotto. Gracze typują 6 z 49 numerów oraz dodatkowy Super Numer z puli od 0 do 9. Zagraj więc w Niemieckie LOTTO online już teraz, a być może to Ty zostaniesz nowym milionerem!

Agnieszka

Odkąd pamiętam interesowały mnie ciekawe historie wielkich zwycięzców lotto. Teraz, dzięki Lottoland, mam wyjątkową okazję poznania jak to wszystko działa "od kuchni". W moich artykułach znajdziecie więc wszystkie informacje i tajemne sekrety szczęśliwych graczy, które pomogą Wam zwiększyć szanse na wielką wygraną!

Zarejestruj się teraz, by grać w największe loterie świata

177 368 graczy wygrało
już ponad 180 milionów zł
grając na Lottoland!

Pan
Data urodz.
+1
live chat software