22 paź. 2014

W EuroJackpot do wygrania 71 mln zł!

Lataj klasą dla milionerów

Gra liczbowa EuroJackpot to największa międzynarodowa loteria w Europie, która w najbliższym losowaniu oferuje wyjątkowo wysokie wygrane. Już w piątek masz szansę na wygranie aż 71 milionów złotych, dzięki którym świat stanie przed Tobą otworem! Podróże do najdalszych zakątków naszej planety są marzeniem prawie każdego. Jeśli jednak planujesz wakacje na drugim końcu świata, warto upewnić się, iż Twoja podróż będzie wyjątkowa. W dzisiejszym świecie milionerów pierwsza klasa nie jest już niczym nadzwyczajnym. Poniżej przedstawiamy więc wyjątkowe linie lotnicze godne zwycięzcy EuroJackpot.

Lataj klasą dla milionerów

 

Linie lotnicze godne zwycięzcy 

W dzisiejszych czasach każdy może wybrać środek transportu, który odpowiada mu najbardziej. Wraz z rozwojem nowych technologii podnosi się także standard oferowanych usług. W 2008 roku linie lotnicze Singapore Airlines wprowadziły specjalną klasę Suites, która stała się najbardziej luksusową klasą dostępną w lotach komercyjnych. Prywatne kabiny z przesuwanymi drzwiami, luksusowe wnętrza zaprojektowane przez znanego francuskiego projektanta Jean-Jacquesa Costea, wygodne skórzane fotele wykonane przez włoskiego mistrza Poltrona Frau, a także coś niespotykanego w innych liniach lotniczych - jedno lub dwuosobowe łóżka w każdej kabinie.

Lataj klasą dla milionerów

To jednak nie koniec, gdyż każdy pasażer podróżujący specjalną klasą Suite ma także do dyspozycji zestaw kina domowego z światowej klasy systemem dźwiękowym oraz wyjątkowo dobrze wyposażoną filmoteką. Co więcej, w cenę biletu wliczony jest szampan Dom Perignon oraz specjalne menu, które umożliwia Ci zamówienie dań spośród listy 60 wspaniałych potraw przygotowanych specjalnie dla Ciebie przez kucharzy światowej klasy. Wszystkie te udogodnienia znajdują się na pokładzie największego dwupoziomowo samolotu pasażerskiego Airbus A380, który słynie z wyjątkowo cicho pracujących silników, których prawie nie słychać podczas lotu.

Lataj klasą dla milionerów

Wygląda zbyt pięknie, aby mogło być prawdziwe? Niestety wszystko co dobre zazwyczaj bardzo dużo kosztuje. W tym przypadku cena powrotnego biletu z Singapuru do Nowego Jorku to 18 400 US$, czyli w przeliczeniu około 61 tysięcy złotych. Kwota ta jednak na pewno nie będzie stanowić problemu dla przyszłego zwycięzcy EuroJackpot.

Już w najbliższy piątek odbędzie się kolejne losowanie tej wspaniałej europejskiej loterii. W tym tygodniu pula na wygrane pierwszego stopnia wynosi dokładnie 17 mln euro, czyli 71 milionów złotych. Wystarczy wybrać 5 z 50 liczb oraz 2 z 10 Euronumerów, a piątkowa główna wygrana może być Twoja. Zagraj w EuroJackpot przez internet i zostań milionerem.

Agnieszka

Odkąd pamiętam interesowały mnie ciekawe historie wielkich zwycięzców lotto. Teraz, dzięki Lottoland, mam wyjątkową okazję poznania jak to wszystko działa "od kuchni". W moich artykułach znajdziecie więc wszystkie informacje i tajemne sekrety szczęśliwych graczy, które pomogą Wam zwiększyć szanse na wielką wygraną!