22 lip. 2014

3 października wygrasz 100 mln euro!

Losowanie Specjalne EuroMillions już w październiku!

W końcu doczekaliśmy się nowych wiadomości o kolejnym Losowaniu Specjalnym EuroMillions w tym roku! Jak ogłosili organizatorzy, drugie Losowanie Specjalne EuroMillions 2014 odbędzie się 3 października. Minimalna gwarantowana główna wygrana wyniesie aż 100 000 000 euro, czyli w przeliczeniu około 415 milionów złotych! Warto więc zanotować tę ważną datę w kalendarzu, by mieć pewność że nie przegapimy kolejnej szansy na trafienie fortuny.

Losowanie Specjalne EuroMillions już w październiku!

Organizatorzy EuroMillions już kolejny raz ogłaszają datę drugiego Losowania Specjalnego w 2014 roku. Poprzednie zostało niestety odwołane ze względu na bezprecedensowy zbieg okoliczności. Po raz pierwszy w historii EuroMillions, dzięki ogromnej kumulacji, pula na wygrane pierwszego stopnia przerosła gwarantowaną główną wygraną Losowania Specjalnego. W efekcie, aby losowanie się odbyło, organizatorzy musieliby obniżyć łączną kwotę przeznaczoną na wygrane. Na szczęście nic takiego się nie stało i wielkie losowanie z 6 czerwca zostało przeniesione na 3 października 2014 roku, dając szanse graczom na kolejną wielką wygraną w tym roku.

Co to jest Losowanie Specjalne EuroMillions?

Losowania Specjalne EuroMillions to dodatkowe losowania, które są organizowane tylko kilka razy do roku. Pula na wygrane pierwszego stopnia jest ustalana z góry i zazwyczaj wynosi 100 milionów euro. Dzięki temu bez względu na to, ile wynosi aktualna pula nagród, wysoka wygrana pierwszego stopnia jest gwarantowana. Natomiast gdy żaden z graczy nie trafi zwycięskich numerów pula ta podlega kolejnym kumulacjom, do momentu aż ktoś prawidłowo wytypuje wszystkie wylosowane liczby. Łatwo więc zauważyć, iż niektóre z największych wygranych w historii EuroMillions zaczęły się od Losowania Specjalnego tej loterii.

Neil Trotter wielkim tegorocznym zwycięzcą!

Neil Trotter to 41 letni mieszkaniec Coulsdon na południu Londynu, któremu w marcu bieżącego roku udało się trafić następujące zwycięskie numery EuroMillions: 6, 24, 25, 30, 41 oraz dwie Gwiazdki – 5 i 9. Dzięki temu, szczęśliwy zwycięzca wygrał aż 107 mln funtów, czyli około 561 milionów złotych. Jak doszło do tak ogromnej kumulacji? Wszystko dzięki Losowaniu Specjalnemu EuroMillions, które odbyło się 7 marca. Tym razem nikt nie trafił „siódemki”, dzięki czemu pula na wygrane pierwszego stopnia dalej rosła. W końcu rozbił ją zwycięzca z Wielkiej Brytanii, który niedługo po losowaniu zrezygnował z pracy mechanika samochodowego i realizuje teraz swoje marzenia rywalizując w Brytyjskich Mistrzostwach Samochodów Turystycznych.

Wygraj aż 830 mln zł w Losowaniu Specjalnym EuroMillions

Uważasz, że 415 milionów złotych Ci nie wystarczy? Grając w Lottoland masz unikalną możliwość skorzystania z oferty Podwojonej Głównej Wygranej, dzięki której możesz wygrać nawet 830 milionów złotych w październikowym Losowaniu Specjalnym EuroMillions. W ten sposób, możesz zostać największym w historii zwycięzcą EuroMillions i zarazem jednym z najbogatszych Polaków.

Jeśli jednak nie chce Ci się czekać do października, możesz wziąć udział w losowaniu EuroMillions już teraz. Obecnie pula na wygrane pierwszego stopnia wynosi 87 milionów złotych, zaś każdy kto wypróbuje opcję Podojonej Głównej Wygranej ma szanse na wygranie nawet 174 milionów złotych!

Wszystkim graczom życzymy więc wysokich wygranych!

Agnieszka

Odkąd pamiętam interesowały mnie ciekawe historie wielkich zwycięzców lotto. Teraz, dzięki Lottoland, mam wyjątkową okazję poznania jak to wszystko działa "od kuchni". W moich artykułach znajdziecie więc wszystkie informacje i tajemne sekrety szczęśliwych graczy, które pomogą Wam zwiększyć szanse na wielką wygraną!

Zarejestruj się teraz, by grać w największe loterie świata

177 368 graczy wygrało
już ponad 180 milionów zł
grając na Lottoland!

Pan
Data urodz.
+1