05 mar. 2015

Wygraj 420 000 000 złotych!

Losowanie Specjalne EuroMillions w piątek 6 marca!

Już tylko jeden dzień został do wielkiego losowania! Fani EuroMillions z całej Europy w zniecierpliwieniu oczekują na pierwsze Losowanie Specjalne w tym roku. Przygotuj się na wielkie emocje, gdyż już w piątek, 6 marca możesz wygrać aż 100 000 000 euro, czyli około 420 milionów złotych!

Losowanie Specjalne EuroMillions w piątek 6 marca!

Dotychczas przeprowadzono aż 16 takich losowań, zaś pierwsze z nich odbyło się jeszcze w 2007 roku. Losowania Specjalne EuroMillions to wyjątkowe losowania, w których pula na wygrane pierwszego stopnia jest gwarantowana i z góry określona przez zarząd spółki. Oznacza to, iż bez względu na wysokość głównej wygranej w poprzednim losowaniu już jutro możesz wygrać nawet 420 milionów złotych!

Portugalczyk zgarnął wszystko!

Ostatnie Losowanie Specjalne tej loterii przeprowadzono 3 października 2014 roku. Także i wtedy gwarantowana pula na wygrane pierwszego stopnia wyniosła aż 100 milionów euro. Mimo ogromnego zainteresowania losowaniem, żadnemu z graczy nie udało się trafić wszystkich 5 numerów i 2 Gwiazdek, przez co doszło aż do sześciu kolejnych kumulacji. W końcu, w piątek 24 października, gdy główna wygrana osiągnęła 190 mln euro, czyli swoją maksymalną możliwą wartość, szczęście stanęło po stronie gracza z Portugalii, który jako jedyny skreślił wszystkie zwycięskie numery (3, 9, 20, 30, 42 oraz Gwiazdki 1 i 6).

Szansa na spełnienie marzeń

Zbliżające się Losowanie Specjalne EuroMillions to pierwsze takie losowanie w tym roku. Ponownie gwarantowana pula na wygrane pierwszego stopnia wyniesie dokładnie 100 000 000 euro, czyi około 420 milionów złotych. Tak ogromnej sumy nie można przeoczyć, dlatego nie trać czasu i zagraj w EuroMillions online już teraz. Być może już jutro to Ty zostaniesz multimilionerem!

Zagraj o więcej z Lottoland!

Losowanie Specjalne EuroMillions już w piątek 6 marca!

Grając w Lottoland możesz skorzystać ze specjalnych dodatkowych opcji takich jak Osłona Numerów oraz Podwojona Główna Wygrana, dzięki którym możesz wygrać jeszcze więcej. Jeśli po wypełnieniu kuponu online zaznaczysz opcję Osłona Numerów, w przypadku trafienia głównej wygranej, nie będziesz musieć dzielić się pieniędzmi z graczami, którzy wytypowali te same numery. 

Losowanie Specjalne EuroMillions już w piątek 6 marca!

Jak sama nazwa wskazuje Podwojona Główna Wygrana daje Ci wyjątkową szansę na wygranie aż 840 000 000 złotych. Aby zagwarantować wypłatę nagród, w Lottoland wszystkie wygrane są ubezpieczone przez renomowaną firmę ubezpieczeniową. Nie przegap więc okazji i wygraj swoje marzenia grając online na stronie Lottoland! 

Agnieszka

Odkąd pamiętam interesowały mnie ciekawe historie wielkich zwycięzców lotto. Teraz, dzięki Lottoland, mam wyjątkową okazję poznania jak to wszystko działa "od kuchni". W moich artykułach znajdziecie więc wszystkie informacje i tajemne sekrety szczęśliwych graczy, które pomogą Wam zwiększyć szanse na wielką wygraną!

Zarejestruj się teraz, by grać w największe loterie świata

177 368 graczy wygrało
już ponad 180 milionów zł
grając na Lottoland!

Pan
Data urodz.
+1