20 lut. 2014

Lotto wyłoniło już 942 milionerów

Lotto - największa gra liczbowa w Polsce!

Lotto jest najpopularniejszą i jednocześnie najstarszą grą liczbową w Polsce. Pierwsze losowanie zorganizowane przez Totalizator Sportowy odbyło się 27 stycznia 1957 roku. Od tego czasu loteria ta wyłoniła już 942 milionerów!

Lotto - największa gra liczbowa w Polsce!

Jak pomóc swojemu szczęściu?

Prawie każdy Polak choć raz spróbował swojego szczęścia w tej powszechnie znanej grze. Jednym udało się wygrać już kilka razy, podczas gdy inni nie trafili nawet „trójki”, czyli tak zwanej nagrody pocieszenia. Wielu graczy zastanawia się, od czego to zależy. Specjaliści wymieniają kilka powodów. Po pierwsze, trzeba mieć po prostu szczęście. Po drugie, warto poświęcić trochę czasu, by nauczyć się jak można swojemu szczęściu pomagać. Aby maksymalnie zwiększyć szanse na wygraną powinniśmy wybierać liczby z całej dostępnej puli 49 numerów. Osoby, które polegają tylko na swoich szczęśliwych liczbach, często typują je na podstawie ważnej dla siebie daty ograniczając się do jedynie 31 numerów. Warto też śledzić statystyki, które uwzględniają najczęściej i najrzadziej losowane kule. Dodatkowo, niektórzy dokładnie analizują także powtarzające się pary numerów. Technik gry w lotto jest mnóstwo, jednak tak naprawdę wielu zwycięzców, którzy trafili wygrane różnych stopni powtarzają znane motto - „żeby wygrać, trzeba grać!”

Lech Wałęsa wygrał w Lotto 35 tysięcy zł!

Świetnym przykładem szczęściarza jest nasz były prezydent, laureat Pokojowej Nagrody Nobla, a także współzałożyciel i pierwszy przewodniczący „Solidarności” – Lech Wałęsa. Co ciekawe, niedawno ujawniono, iż w latach 70-tych bardzo często grywał on w Totolotka, co w efekcie przyniosło spore wygrane.

Były prezydent powiedział, że w latach 1970- 1972 w sumie wygrał okrągłą sumę 35 tysięcy złotych, co w tamtych czasach stanowiło fortunę. W swojej książce Danuta Wałęsa podsumowała, iż zdarzało się, że jej mąż wygrywał w totka nawet co miesiąc.

„Mogę powiedzieć, że wygrywałem zawsze, kiedy naprawdę potrzebowałem” – powiedział w jednym z wywiadów były prezydent. Dzięki temu państwo Wałęsowie kupili swój pierwszy czarno-biały telewizor wart 7800zł, a z czasem także pralkę. Lech Wałęsa zastrzega, iż w Lotto gra do dziś, choć ostatnio nie ma już tyle szczęścia, co kiedyś. Od stycznia 1957 roku do dziś, odbyło się już 5437 losowań tej najpopularniejszej gry liczbowej w Polsce. Chcesz spróbować swojego szczęścia? Zagraj w lotto z Lottoland, a wkrótce ty Też spełnisz swoje marzenia!

 

Agnieszka

Odkąd pamiętam interesowały mnie ciekawe historie wielkich zwycięzców lotto. Teraz, dzięki Lottoland, mam wyjątkową okazję poznania jak to wszystko działa "od kuchni". W moich artykułach znajdziecie więc wszystkie informacje i tajemne sekrety szczęśliwych graczy, które pomogą Wam zwiększyć szanse na wielką wygraną!

Zarejestruj się teraz, by grać w największe loterie świata

177 368 graczy wygrało
już ponad 180 milionów zł
grając na Lottoland!

Pan
Data urodz.
+1
live chat software