30 cze. 2014

1 lipca do wygrania nawet 10 000 000 złotych!

Lotto ogłosiło Super Kumulację na wakacje

22 czerwca rozpoczęło się kalendarzowe lato. Wakacje to czas odpoczynku, szalonych przygód, a przede wszystkim ciekawych podróży. Marzą Ci się wyjątkowe wczasy? Już jutro Twoje marzenia mogą się spełnić. Wraz z nadejściem lipca, LOTTO przygotowało wyjątkową niespodziankę dla wszystkich fanów najpopularniejszej w Polsce loterii. Już jutro czeka na nas specjalna Super Kumulacja na wakacje. Każdy kto weźmie udział w tym wyjątkowym losowaniu ma szanse na wygranie aż 10 milionów złotych!

Lotto ogłosiło Super Kumulację na wakacje

Ostatnie losowanie Lotto odbyło się w sobotę 28 czerwca. Pula na wygrane pierwszego stopnia wynosiła wtedy 2 miliony złotych. Jak zawsze tysiące graczy z całej Polski wzięło udział w losowaniu licząc na wielką wygraną. Tym razem szczęście szczególnie dopisało jednej osobie, która trafiła wszystkie sześć wylosowanych liczb: 7, 13, 23, 27, 39 oraz 41. Oprócz głównego zwycięzcy, aż 82 828 graczy trafiło nagrody niższych kategorii wygrywając łącznie 1 818 780 złotych. W normalnych warunkach pula na wygrane pierwszego stopnia wyniosłaby więc jedynie 2 miliony złotych.

Super Kumulacja na wakacje, czyli prezent dla fanów Lotto

Tym razem jednak szczęście sprzyja graczom, gdyż organizatorzy Lotto postanowili podkreślić rozpoczęcie kalendarzowego Lata oraz nadejścia długo oczekiwanych wakacji. Z tego powodu Totalizator Sportowy zdecydował się powiększyć pulę na główną wygraną do kwoty wartej łącznie aż 10 000 000 złotych.

Ostatnia taka Super Kumulacja odbyła się z okazji Dnia Kobiet. W losowaniu, które odbyło się 8 marca, gracze mieli także okazje wzięcia udziału w walce o 10 milionów. Co ciekawe, Dzień Kobiet nie przyniósł szczęścia graczom, zaś zwycięzcę poznaliśmy dopiero w następnym losowaniu.

Marzy Ci się wyprawa w najciekawsze zakątki ziemi? Już powiedzie Ci się w tym losowaniu, będzie to możliwe. Zagraj w lotto online na stronie Lottoland, a pomożemy Ci spełnić marzenia. Aby wziąć udział w Super Kumulacji na wakacje wystarczy wytypować 6 z 49 numerów i wysłać swój e-kupon do godziny 20:40 w dniu losowania. Już wkrótce przekonamy się, czy lato przynosi szczęście graczom lotto. Nie czekaj na ostatni dzwonek, tylko zagraj w lotto przez internet jeszcze dziś.

Wszystkim graczom życzymy wysokich wygranych!

Agnieszka

Odkąd pamiętam interesowały mnie ciekawe historie wielkich zwycięzców lotto. Teraz, dzięki Lottoland, mam wyjątkową okazję poznania jak to wszystko działa "od kuchni". W moich artykułach znajdziecie więc wszystkie informacje i tajemne sekrety szczęśliwych graczy, które pomogą Wam zwiększyć szanse na wielką wygraną!