16 sie. 2016

Opinie o Lottoland

Lottoland - opinie i nasze plany na przyszłość!

Lottoland jest dostępny na polskim rynku od 2014 roku. W tym czasie zdążyliśmy już zapracować na dobrą opinię wśród graczy i fanów zarówno polskich jak i zagranicznych gier liczbowych. Obecnie Lottoland jest najszybciej rozwijającą się firmą oferującą udział w międzynarodowych loteriach i grach liczbowych przez internet. Każdy, kto spróbuje swojego szczęścia w lotto na naszej stronie, szybko przekona się, że Lottoland gwarantuje bezpieczeństwo, 100% wypłatę wygranych oraz wysoką jakość oferowanych usług. 

Lottoland - opinie i nasze plany na przyszłość!

 

Lottoland - kim jesteśmy?

 

Firma Lottoland została założona w marcu 2012 roku i oferuje usługi w zakresie typowania zwycięskich numerów gier liczbowych w obrębie Europy i nie tylko. W ten sposób, także w Polsce możesz typować zwycięskie numery najpopularniejszych gier w zaciszu swojego domu. Nasza strona jest w 100% legalna i bezpieczna dla graczy. Jako firma posiadająca oficjalną licencję UE, jesteśmy monitorowani oraz audytowani przez zewnętrzne instytucje, a tym samym zobligowani do przestrzegania rygorystycznych przepisów o ochronie danych osobowych użytkowników. Więcej informacji o tym jak bezpiecznie grać w lotto przez internet znajdziesz tutaj.

W marcu 2014 roku oficjalnym ambasadorem naszego serwisu został znany i lubiany polski aktor i prezenter Ryszard Rembiszewski. Większość graczy lotto zapamiętało go jednak pod jakże trafnym pseudonimem „Pan Lotto”. 

 

Lottoland zapracowało na dobrą opinię!

 

Lottoland przygotowało także specjalny Program Partnerski, dzięki któremu możesz otrzymywać prowizje od wszystkich graczy, którzy dzięki Tobie dokonają wpłaty na Lottoland.pl. Korzystaj z przywilejów i zarabiaj 500 zł od użytkownika!

 

Zagraj w lotto z całego świata!

 

Obecnie w naszej ofercie znajdują się 22 różne loterie z całego świata oraz 11 zdrapek online. Co więcej teraz w Lottoland zagrasz też w gry: Bingo, Lotto Lider, KenoGo! Chcesz spróbować swojego szczęścia w jednym z zagranicznych lotto? Kliknij na zakładkę „ Więcej”, by móc zagrać online w najpopularniejsze lotto z całego świata w tym:

 • Australijskie OZ Lotto
 • Australijskie Pn Śr Lotto
 • Australijski Powerball
 • Australijskie Sobotnie Lotto
 • Austriackie Lotto
 • Brytyjskie Lotto
 • Ekstra Dniówka
 • El Gordo Primitiva
 • EuroJackpot
 • EuroMillions
 • Francuskie Lotto
 • Irlandzkie Lotto
 • lotto
 • Loteria Bożonarodzeniowa El Gordo
 • MegaMillions
 • Mega-Sena,
 • MINI lotto
 • MULTI
 • Niemieckie LOTTO
 • Niemieckie Keno
 • PowerBall
 • SuperEnalotto 
 • Szwedzkie Lotto

Co więcej, tylko u nas fani loterii mogą skorzystać z jedynych w swoim rodzaju ofert i promocji dla graczy takich jak Podwojona Główna Wygrana oraz Osłona Numerów. Korzystając z tych dodatkowych opcji gry, nie tylko nie będziesz musieć dzielić puli z innymi zwycięzcami, ale także będziesz mieć możliwość wygrania dwa razy większej nagrody głównej niż pozostali gracze.

To jednak nie koniec dobrych wiadomości, gdyż gracze Lottoland mają teraz możliwość gry w lotto w syndykacie. Dzięki grupowym zakładom systemowym masz zdecydowanie większe szanse na wygraną za mniejsze pieniądze. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w artykule pt. „Poznaj syndykaty lotto, czyli zakłady grupowe w Lottoland”.

 

Bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze!

 

Każdy, kto pragnie spróbować swojego szczęścia w lotto przez internet, powinien zwrócić uwagę na bezpieczeństwo zarówno swoich danych osobowych jak i przeprowadzanych płatności online. W Lottoland kładziemy duży nacisk na bezpieczeństwo naszych graczy oraz Politykę Ochrony Prywatności. Ponadto, wyznajemy bardzo prostą zasadę – mniejsza ilość danych personalnych użytkowników minimalizuje ryzyko.

W ten sposób ograniczamy się do gromadzenia danych o graczach, które są wymagane przez prawo lub takich, które pozwolą nam oferować jak najwyższy poziom usług. Dodatkowo, nasz system korzysta z 256-bitowej enkrypcji SSL, czyli systemu szyfrującego, o tym samym standardzie jakości, co systemy użytkowane w bankowości internetowej. Dzięki niemu możemy zagwarantować bezpieczeństwo posiadanych danych.

Pragniemy także poinformować, że typowanie wyników gier liczbowych to rozrywka, którą oferujemy jedynie osobom pełnoletnim. Nasza strona bierze udział w specjalnym programie „Restricted to Adults”, który zrzesza strony przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych. 

 

Wypłata wygranych

 

Lottoland - opinie i nasze plany na przyszłość!

 

Jedno z najczęściej zadawanych pytań przez graczy lotto online dotyczy wypłaty wygranych. Lottoland gwarantuje wszystkim zwycięzcom 100% wypłatę wygranych. Posiadamy certyfikat Oficjalnej Komisji ds. Hazardu, który potwierdza, że przestrzegamy wszelkich procedur mających na celu zapewnienie wypłacalności. Co więcej, żeby zapewnić bezstronność i zagwarantować wypłaty, każdy zakład jest ubezpieczany w zewnętrznej firmie ubezpieczeniowej, która w przypadku najwyższych wygranych wypłaca należną kwotę.

 

Ciekawi cię jak to działa?

 

Niezwłocznie po ogłoszeniu wyników losowania, każda wygrana jest automatycznie księgowana na koncie zwycięskiego gracza, który otrzymuje także specjalne powiadomienie w postaci wiadomości e-mail. W Lottoland to gracze decydują czy i kiedy przelać środki z wygranej na swoje konto bankowe lub czy wykorzystać je do dalszej gry i zdobycia kolejnej głównej wygranej!

Aby wypłacić wygraną, konieczne jest posiadanie konta bankowego. Zwracamy uwagę, iż gracz musi być właścicielem konta, na które została złożona dyspozycja przelewu, a konto musi zostać założone w kraju zamieszkania gracza. Ma to stanowić gwarancję, że wygrana zostanie przelana na odpowiednie konto i jest również działaniem prewencyjnym przeciwko praniu brudnych pieniędzy. Wypłacone środki będą dostępne na koncie bankowym gracza w ciągu 7 dni roboczych od zlecenia wypłaty i przejścia pomyślnej weryfikacji.

Jeśli ciekawią Cię historie naszych zwycięzców, polecamy artykuły: „Ekskluzywny wywiad z polskim zwycięzcą Lottoland!” „Zwycięzcy Lottoland z całego świata” oraz „Zwycięzca Lottoland zagrał systemem”, w których znajdziesz ciekawe informacje o tym jak trafić wygraną w lotto przez internet.

 

W Lottoland spełniamy Twoje marzenia!

 

Sukces Lottoland zawdzięczamy naszym graczom, dlatego nie zamierzamy stanąć w miejscu i mamy duże plany na przyszłość. Serdecznie dziękujemy wszystkim naszym użytkownikom za każdą opinię o Lottoland.  Wasze uwagi są dla nas niezwykle wartościowe, gdyż dzięki nim możemy dowiedzieć się, co poprawić, aby nasi użytkownicy byli jeszcze bardziej zadowoleni.

 

Lottoland - opinie i nasze plany na przyszłość!

 

Wielu z Was już wystawiło nam pozytywne opinie w internecie za co bardzo dziękujemy. Jeśli chcesz podzielić się swoją opinią o Lottoland możesz to zrobić na stronie TRUSTPLAY.

 

Specjalne promocje dla fanów Lottoland

 

Rosnące zaufanie graczy potwierdza także duża liczba fanów, którzy obserwują nasz profil na Facebooku. Obecnie Lottoland Polska polubiło już ponad 50 000 osób co czyni nas największą społecznością lotto online w Polsce! Jeśli jeszcze nie polubiłeś naszego profilu zachęcamy do śledzenia naszych wpisów, gdyż co tydzień udostępniamy specjalne grupowe kupony, dzięki którym możesz spróbować swojego szczęścia w największych zagranicznych i polskich lotto zupełnie za darmo. Ponadto, codziennie organizujemy konkursy w których możesz wygrać darmowe zakłady online, a nawet subskrypcje na swoje ulubione loterie. Dołącz do nas na Facebooku, by korzystać ze specjalnych ofert i konkursów!

 

Lottoland - opinie i nasze plany na przyszłość!

 

Przyszłość Lottoland

 

Obecnie pracujemy nad wieloma projektami, które ułatwią naszym użytkownikom korzystanie z serwisu, jak i również wprowadzą nowe możliwości gry. Już teraz możesz zagrać w syndykacie lotto, jednak już wkrótce wprowadzimy możliwość gry grupowej także w wielu innych zagranicznych loteriach.

 Co więcej, planujemy też rozwinąć naszą ofertę gier i zdrapek online, dzięki czemu każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie. Zostańcie z nami i przygotujcie się na jeszcze większe emocje w nadchodzących miesiącach! 

Ostatnia aktualizacja z dnia 16 sierpnia 2016 r.

Agnieszka

Odkąd pamiętam interesowały mnie ciekawe historie wielkich zwycięzców lotto. Teraz, dzięki Lottoland, mam wyjątkową okazję poznania jak to wszystko działa "od kuchni". W moich artykułach znajdziecie więc wszystkie informacje i tajemne sekrety szczęśliwych graczy, które pomogą Wam zwiększyć szanse na wielką wygraną!